خرید کوره زغال بدون دود | قیمت کوره ذغال | 09104385456

خرید کوره زغال بدون دود | قیمت کوره ذغال | 09104385456

امروزه برای تولید زغال از کوره زغال بدون دود که در مدل های مختلف در بازار موجود می باشد استفاده می گردد. این کوره ها دارای مزیت های بسیار خارق العاده ای می باشند که بزرگ ترین و بهترین این مزیت ها عدم آلوده کردن محیط زیست می باشد که یک دست آورد بسیار عالی محسوب می گردد و در سایه ی این دستاورد می توان از طریق تولید زغال در آمد بسیار خوبی کسب نمود.


جهت خرید انواع کوره زغال بدون دود با شماره 09104385456 تماس بگیرید.


خرید کوره زغال بدون دود

امروزه تولید زغال یکی از شغل های بسیار پول ساز و هم چنین جذاب می باشد. در قدیم کوره های ذغال در تولید زغال به روش سنتی، آلودگی های بسیار زیادی را برای محیط زیست به وجود می آوردند به همین دلیل کوره زغال صنعتی بدون دود ساخته شدند تا در زمینه تولید ذغال، این کوره ها با محیط زیست سازگارتر باشند.

تولید کوره ذغال در شرکت های معتبر و مخصوص انجام می شود. کوره های زغال بدون دود در زمان تولید ذغال دارای آلودگی های بسیار ناچیزی می باشند. برای خرید کوره های زغال بدون دود از نمایندگی معتبر در شرکت ها استفاده کنید.

حال علاوه بر این شرکت ها، کارگاه های ساخت کوره ذغال بدون دود نیز می توانند برای خرید کوره های زغال بدون دود گزینه بسیار مناسبی باشند.

کوره ی زغال بدون دود دیگری که برای استفاده از کارگاه های ساخت ذغال می تواند مورد استفاده قرار بگیرد کوره ی تک منظوره ی ساخت زغال کبابی می باشد، کوره ی تک منظوره ی کبابی هم کم ترین آلودگی را تولید می کند و در عین حال می تواند زغال های بسیار با کیفیتی را در کم ترین زمان ممکن برای کاربران خود بسازد و سبب رونق کسب و کار آن ها شود.

انواع کوره ذغال بدون دود

انواع کوره زغال بدون دود در اندازه‌ها و انواع مدل برای مصارف مختلف در دسترس هستند. دستیابی به تکنولوژی تولید زغال بدون دود نقش مهمی در عملکرد و بازدهی تولید زغال داشته است. به طور کلی این کوره ها دارای 3 نوع مختلف هستند که در ادامه توضیح خواهیم داد:

 کوره زغال بدون دود جی پلاس

کوره زغال جی پلاس به دلایل زیادی یکی از محبوب ترین انواع کوره‌های بدون دود است . یکی از این دلایل مصرف انرژی کمتر نسبت به بقیه انواع کوره‌ها می باشد. مزیت دیگر کیفیت بالای ذغالی است که تولید می‌کند که بسیار تمیز، یکدست و با شکستگی یا ترک خیلی کم می‌باشد. همچنین زمان تولید ذغال چوب در این نوع کوره‌ها کمترین زمان ممکن است و قادر است در زمان اندکی برای شما ذغال موردنظرتان را تولید کند.

طراحی محفظه در این کوره به گونه ای است که چوب درون یک محفظه درونی قرار می‌گیرد، سپس شعله کمی بالاتر از انتهای پایینی محفظه به همه قسمت‌های چوب به طور هماهنگ و یکسان حرارت می‌رساند. با این روش نه تنها با جلوگیری از خروج گرما از محفظه، در مصرف انرژی صرفه جویی می‌شود بلکه تاثیر زیادی نیز در کیفیت زغالی می‌گذارد که کوره جی‌پلاس برای شما در هر حجمی که بخواهید تولید می‌کند.

 کوره زغال بدون دود کومپیند

این دسته از کوره زغال های بدون دود نیز به دلیل انتشار آلودگی کم و همچنین بالا بودن کیفیت زغالی که تولید می‌کنند در دسته کوره های پرطرفدار قرار دارند. قابلیت ویژه این کوره‌ها توانایی آن‌ها در پردازش اندازه و شکل‌های مختلف ذغال خروجی است، به این معنی که اندازه و شکل زغالی که مد نظر شما می‌باشد را در بهترین کیفیت برایتان آماده خواهد کرد.

همچنین کارایی این کوره در تولید ذغال و یک دست بودن ذغال تولید شده باعث می‌شود که عمر ذغال جهت نگهداری و کاربرد نیز بالا باشد و در مدت زمان طولانی‌تری بتوان از آن استفاده کرد.

کوره زغال بدون دود تک منظوره

کوره زغال بدون دود تک منظوره نیز با حفظ کیفیت در تولید ذغال کمترین آلودگی را تولید خواهد کرد، همچنین زمان تولید زغال را به حداقل می‌رساند. با استفاده از این کوره می‌توان زغال کبابی تولید کرد. به طور کلی با ساخت کوره ذغال بدون دود، امکان ایجاد سود و بهره وری بسیار بیشتری در این حوزه برای علاقه‌مندان و تولیدکنندگان ذغال فراهم شده است.

کوره صنعتی زغال کبابی
قیمت کوره زغال بدون دود

کوره های بدون زغال در مدل های مختلفی می باشند و هر کدام از این مدل ها دارای قیمت های منحصر به فردی هستند. این قیمت های غیر یکسان به دلیل های مختلفی از جمله تک منظوره بودن و یا چند منظوره بودن بستگی دارد. در کنار این مورد حجم زغال تولید شده توسط کوره های صنعتی بدون دود با یکدیگر متفاوت می باشد و خوده این موضوع باعث ایجاد تفاوت های بسیار زیادی در قیمت کوره ها می شود.

همچنین گفتنی می باشد که کوره ذغال بدون دود به دلیل این که با برخی مواد اولیه و وسیله های وارداتی ساخت می گردد وابسته به قیمت ارز می باشد. نوسانات این ارز ها هم در کشور بالا می باشد و به این دلیل نمی توان قیمت بسیار دقیقی را برای خرید کوره زغال بدون دود و استفاده از ان در راستای رونق بخشیدن به کسب و کار ارائه نمود.

کوره ی زغال بدون دود چه مزیت هایی دارد؟

همان طور که از نام این کوره های صنعتی پیدا است بزرگ ترین و بهترین مزیتی که دارند عدم آلودگی و بدون دود بودن آن ها می باشد. نکته ای که وجود دارد این است که برخی از این کوره های بدون دود قابلیت دارند تا دود و آلودگی خارج شده ناشی از ساخت زغال را مورد بازیابی قرار دهند تا به این ترتیب از ایجاد آلودگی های جزئی هم جلوگیری به عمل آید.

مورد بسیار مهم هم که وجود دارد بحث مجوز از ارگان های مربوطه خصوصا ارگان های محافظت از محیط زیست، مراکز فوق زمانی برای شما مجوز های لازم را صادر خواهند که آلودگی های زیادی را به بار نیاورید و چون کوره های بدون دود آلودگی خاصی را با خود به همراه ندارند به راحتی مجوز های لازم را از این مراکز دریافت خواهید کرد.

ساخت زغال | 09104385456

عدم هدر دادن انرژی در کنار ساخت زغال های با کیفیت از جمله دیگری مزیت هایی است که افراد با استفاده از کوره ذغال بدون دود از آن ها برخوردار خواهند گشت. استفاده از کوره ی ذغال صنعتی به دلیل این که نیاز به هزینه های بسیار بالا و گزاف برای نگهداری و استفاده ندارد می تواند برای صرفه جویی در بسیاری از هزینه های اضافی کاربرد های فوق العاده ای داشته باشد.

علاوه بر این موارد به دلیل این که در فرآیند ساخت زغال عمل گاز گیری به صورت کامل انجام می گردد، در زمان استفاده از زغال های ساخته شده توسط کوره ی ذغال بدون دود به هیچ عنوان شاهد ایجاد سردرد در افراد نخواهید بود. بسیاری از افراد ممکن است نگران این موضوع و همچنین سابقه ی تجربه کردن آن را داشته باشند که کوره ی زغال صنعتی این موضوع را به صورت کامل حل کرده است.

کوره ی زغال بدون دود چگونه تولید می شود؟

تولید کوره های زغالی که بدون دود می باشند و یا آلودگی های بسیار ناچیزی را در حین تولید زغال به وجود می آورند در شرکت دانیال ماشین انجام می گردد. برای خرید کوره های ذغال بدون دود می توانید با نمایندگی های این شرکت و یا وب سایت و صفحه ی رسمی شبکه های اجتماعی ما در ارتباط باشید و سفارش خود را از این طریق ثبت نمایید.

علاوه بر این دانیال ماشین می تواند برای خرید کوره های ذغال بدون دود گزینه ی بسیار مناسبی باشند. افراد می توانند به این کارگاه مراجعه نموده و پس از ارائه ی سفارش خود در زمانی که برای شما مشخص می گردد برای تحویل کوره ی ذغال بدون دود خود مجددا مراجعه نموده و آن را تحویل بگیرند.

کوره زغال لیمو

آیا کوره زغال بدون دود مقرون به صرفه می باشد؟

افرادی که به دنبال رونق بخشیدن به کسب و کار خود هستند می توانند روی کوره های بدون دود و یا کوره های صنعتی حساب بسیار ویژه ای باز کنند. علت این امر آن است که کوره های فوق در هزینه های ناشی از ساخت ذغال در مدل های مختلف صرفه جویی های بسیار زیادی را به عمل می آورند. این صرفه جویی ها زمانی به چشم خواهند آمد که شما میزان هزینه ها را در کوره های سنتی با هزینه های مورد نیاز برای کوره های بدون دود مقایسه نمایید.

علاوه بر این مورد میزان زغال تولیدی در کوره های بدون بسیار بیش تر از کوره های سنتی می باشد. برای مثال در کوره زغال سنتی یک چهارم میزان چوب ریخته شده در کوره ذغال به دست می آید در حالی که در کوره های بدون دود این مقدار بسیار بیش تر می باشد و همین یک مورد سبب سود بسیار زیاد شما و نشان از مقرون به صرفه بودن کوره های بدون دود می باشد.

نحوه ی کار کوره زغال بدون دود چگونه می باشد؟

نحوه ی کار آن برای ساخت زغال اکثرا به صورت اتوماتیک است، یعنی این که صفر تا صد فرآیند ساخت ذغال توسط خوده کوره انجام می شود و به هیچ عنوان نیازی به فرده خاصی برای انجام کار خاصی نمی باشد.

تنظیم میزان فشار و تنظیم دما برای ساخت زغال در حجم دلخواه و با کیفیت بسیار بالا تنها کاری است که افراد می بایست برای تولید زغال با استفاده از کوره های بدون انجام دهند.

  1. خشک کردن (جایی که رطوبت از چوب حذف می‌شود.)
  2. پیرولیز (تجزیه حرارتی چوب برای تشکیل ذغال چوب و محصولات جانبی متشکل از گازهای فرار، قطران، مایعات اسیدی و خاکستر
  3.  خنک‌سازی (جایی که کوره با استفاده از آب خنک می‌شود. این کار به منظور توقف فرآیند و جلوگیری از احتراق احتمالی انجام می‌شود.)

جمع بندی

در یک جمع بندی کلی می توان گفت که خرید کوره ای که بدون دود می باشد و در هزینه های بسیار زیادی صرفه جویی می کند می تواند برای رونق بخشیدن به کسب و کار شما در راستای افزایش درآمد می تواند بسیار کارآمد بوده و تمامی اهداف کاری شما رو محقق سازد.و شما میتوانید جهت خرید کوره زغال بدون دود با شماره 09104385456  تماس بگیرید.