لیست قیمت کوره زغال فشرده – قیمت کوره زغال فشرده – 09104385456

لیست قیمت کوره زغال فشرده – قیمت کوره زغال فشرده – 09104385456

قیمت کوره زغال فشرده،عمده ترین هزینه ای است که باید برای شروع تولید زغال به آن بپردازید.در کنار قیمت دستگاه زغال فشرده، شما باید بازدهی بالای تولید و فروش زغال را هم در نظر بگیرید. بعلاوه این کار، سود دهی بسیاری بالایی به نسبت هزینه های اولیه ای که برای آن صرف می کنید، دارد.

این نکته را هم در نظر بگیرید که این صنعت علاوه بر نیاز به سرمایه اولیه، به مهارت و دانش بالایی هم نیاز دارد. پس کسانی که تصمیم دارند پا به این عرصه بگذارند، باید دانش و مهارت های خود را توسعه دهند.


جهت خرید انواع کوره های صنعتی زغال با شماره 09104385456 تماس حاصل فرمایید.


قیمت کوره زغال ساز فشرده و میزان سود دهی آن

مهمترین عاملی که باید قبل از خرید یک کوره زغال چینی یا همان زغال فشرده در نظر بگیرید، این است که از آن چقدر می توانید کسب درآمد و سوددهی داشته باشید.

شرکت دانیال ماشین علاوه بر ارائه مواد اولیه با کیفیت و کوره زغال فشرده، آموزشی جامع به مخاطبین خود ارائه می دهد. شما می توانید با عقد قرارداد با دانیال ماشین، همان ابتدای کار همه آن چیزی که باید در این زمینه بدانید و به آن نیاز دارید را تامین کنید و از فروش محصول خود هم مطمئن باشید.

خرید کوره زغال فشرده

شما می توانید با خرید کوره زغال ساز فشرده دانیال ماشین، قدمی بزرگ در جهت راه اندازی و توسعه کسب و کار خود بردارید. اینکه شما از چه منبعی، با چه اعتبار و خدماتی خرید می کنید، تاثیر مستقیمی بر نتیجه کار شما خواهد داشت.

شما می توانید با خرید این کوره از دانیال ماشین، علاوه بر خرید یک محصول با کیفیت، آموزش های لازم را برای تولید محصولی با کیفیت ببینید، مواد اولیه با کیفیت را به راحتی و بدون واسطه تهیه کنید و در هر مرحله ای که دچار مشکل شدید، پشتیبانی های لازم را دریافت کنید.

همچنین در نهایت و پس از تولید هم با سپردن فروش محصولات به دانیال ماشین، دغدغه ای برای نحوه فروش آنها نخواهید داشت. به این ترتیب، شما می توانید با کمترین مشکلی، بیشترین سودآوری ممکن را داشته باشید.

قیمت مواد اولیه برای تهیه ی زغال فشرده

قیمت مواد اولیه برای تهیه ی زغال فشرده نسبت به بازدهی آن چگونه است.

1- مواد اولیه جهت تولید ۴۵۰ کیلو گرمی زغال در یک شیفت کاری به عبارتی از بین ۳/۵ تا ۴ کیلوگرم به میزان یک کیلوگرم زغال خالص به وجود می آورد.
2- قیمت خاک اره به احتساب ۸۰% = ۲۱/۰۰۰ × ۱۴۴۰ کیلوگرم مساوی است با ۳۰/۲۴۰/۰۰۰ ریال میباشد.
3- هزینه ی پوست گردو با احتساب اسمی ۱۰% = ۴۰/۰۰۰ ریال × ۱۸۰ کیلوگرم که مساوی است با ۷/۲۰۰/۰۰۰ ریال.
4- هزینه ی خاک زغال آسیاب شده با احتساب اسمی ۱۰% مساوی است با ۲۵/۰۰۰ × ۱۸۰ کیلوگرم = ۴/۵۰۰/۰۰۰ ریال
5- کرایه ی حمل مواد اولیه از قرار هر کیلوگرم روزانه ۸۰۰۰ریال =۸/۰۰۰ ×۱۸۰۰ کیلوگرم = ۱۴/۴۰۰/۰۰۰ ریال
6- حقوق کارگران جهت تولید در یک شیفت کاری در روز =۲/۵۰۰/۰۰۰ × ۳ نفر = ۷/۵۰۰/۰۰۰ ریال
7- تعداد کارتن مورد نیاز در یک شیفت کاری روزانه = ۵۵/۰۰۰ × ۶۳ عدد =۳/۴۶۵/۰۰۰ ریال
8- هزینه ی تمام شده ی اجاره ی روزانه = ۴/۰۰۰/۰۰۰ ریال
9 -هزینه ی روزانه ی برق و گاز ۲/۰۰۰/۰۰۰ ریال
10- برآورد قیمت روزانه ی استهلاک و نگهداری دستگاه =۲/۰۰۰/۰۰۰ ریال
11- و در نهایت قیمت تمام شده ی تولید هرکیلوگرم زغال در روز:
12- جمع کل هزینه های سرمایه ی در گردش: ۷۵/۳۰۵/۰۰۰ ریال
13- ۴۵۰ کیلوگرم زغال خالص ÷ ۷۵/۳۰۵/۰۰۰= ۱۶۷/۳۴۴ریال

عوامل موثر در قیمت کوره زغال فشرده

ظرفیت کوره ها در اندازه‌های مختلف با ظرفیت‌های مختلف برای تولید زغال فشرده تولید می‌شوند. کوره های با ظرفیت بالاتر معمولاً گران‌تر هستند
سطح اتوماسیون کوره های تمام اتوماتیک به دلیل فناوری پیشرفته و ویژگی‌هایی که در آنها گنجانده شده‌اند، گران‌تر از کورههای نیمه اتوماتیک یا دستی هستند
ویژگی‌ها و سفارشی‌ سازی ویژگی‌های اضافی مانند سیستم‌های کنترل پیشرفته، مکانیسم‌های کنترل کیفیت و گزینه‌های سفارشی‌ سازی می‌توانند بر قیمت تأثیر بگذارند
نام تجاری و سازنده برند های معتبر با شهرت ماشین آلات با کیفیت بالا ممکن است برای محصولات خود حق بیمه دریافت کنند
تجهیزات اضافی  اگر کوره بخشی از یک خط تولید با اجزای متعدد باشد، هزینه کلی بالاتر خواهد بود
مکان و هزینه های حمل و نقل کوره هایی که با مواد بادوام مانند فولاد ضد زنگ ساخته می‌شوند معمولاً گران‌تر هستند اما طول عمر و عملکرد بهتری دارند
مکان و هزینه های حمل و نقل واردات یک کوره یا ارسال آن به یک مکان خاص ممکن است هزینه های اضافی را به همراه داشته باشد.
گارانتی و خدمات پس از فروش کوره هایی با گارانتی طولانی‌تر و پشتیبانی پس از فروش قابل اعتماد ممکن است هزینه اولیه بالاتری داشته باشند.

درآمد تولید زغال فشرده

درآمد حاصل از زغال فشرده به عوامل متعددی بستگی دارد، از جمله قیمت فروش زغال، حجم تولید، هزینه‌های تولید، بازار فروش و شرایط بازار. همچنین، نوع کیفیت زغال و مقصد استفاده آن نیز تأثیرگذار است.

با توجه به این عوامل، درآمد زغال فشرده می‌تواند برای کشورها یا شرکت‌ها که در صنعت زغال فعالیت می‌کنند، متفاوت باشد. به طور کلی، صنعت زغال می‌تواند منبع درآمد قابل توجهی برای کشورها و شرکت‌ها باشد. همچنین، با توجه به نوع مصرف زغال، درآمد حاصل از آن نیز متغیر است.

مصرف زغال در صنایع مختلف مانند صنعت گرمایش، تولید برق و صنایع آهن و فولاد می‌تواند منجر به درآمدهای قابل توجهی شود. در ضمن، مهم است به نوع منبع زغال مورد استفاده برای تولید زغال نیز توجه کنیم.

استخراج و تهیه زغال فشرده ممکن است با هزینه‌های متفاوتی همراه باشد و بنابراین می‌تواند تأثیر مستقیمی بر درآمد حاصل از زغال داشته باشد. در نهایت، می‌توان گفت که برای تخمین درآمد حاصل از زغال ، باید تحلیل دقیق‌تری در مورد عوامل فوق‌الذکر و شرایط بازار مربوطه صورت گیرد.

قیمت دستگاه زغال ساز

قیمت کوره زغال فشرده دست دوم

به این موضوع توجه کنید که هر کوره ای می تواند سودآور باشد یا موجب ضرر شود. برای اینکه یک کوره ذغال فشرده دست دوم تهیه کنید، باید به خوبی با گارانتی یا شرکتی که از آن، کوره را تهیه می کنید، آشنایی داشته باشید.

برخی از شرکت ها دارای خدمات پس از فروش هستند و می توانید با خیال راحت، کوره تولید زغال فشرده را از آن خریداری کنید و از کیفیت و سودآوری و همچنین زیان ده نبودن آن مطمئن باشید. هنگام خرید حتما به این گارانتی شرکت توجه کنید، چرا که نداشتن گارانتی و خدمات پس از فروش، می تواند بعدها شما را با مشکلات و هزینه های بیشتری روبرو کند.

پیشنهاد به مطالعه بیشتر: خط تولید زغال فشرده

قیمت کوره زغال ساز با خاک اره

قیمت کوره زغال ساز با خاک اره، به عواملی همچون کیفیت زغال تولیدی و توان و ظرفیت تولید آن وابسته است. شرکت دانیال ماشین با رعایت تمام نکات و استانداردهای لازم در کوره های خود، محصولی ارائه می دهد که علاوه بر کیفیت بالا، قیمت مناسبی هم دارد و خرید آن مقرون به صرفه است.

همچنین دانیال ماشین در تمامی مراحل تولید، پشتیبان مشتریان خود است و آنها می توانند در هر مرحله ای از کار، از کارشناسان ما، مشاوره دریافت کنند.

ماشسن آلات تولید زغال فشرده

پرس

پرس به عنوان بخش اصلی کوره زغال عمل می‌کند. در این مرحله، مخلوط زغال فشرده و افزودنی‌ها تحت فشار قرار می‌گیرد. پرس با استفاده از سیستم‌های هیدرولیکی، پنوماتیکی یا مکانیکی فشار مورد نیاز را اعمال می‌کند تا بلوک‌های زغال قلیان تولید شود.

سیستم خشک کن

پس از فشرده سازی، بلوک‌های زغال فشرده شده به سیستم خشک کن منتقل می‌شوند. این سیستم از روش‌های مختلفی مانند خشک کن‌های حرارتی یا خشک کن‌های برودتی استفاده می‌کند تا رطوبت موجود در بلوک‌ها را کاهش دهد و آنها را آماده بسته بندی کند.

سیستم بسته بندی

در انتهای خط تولید، بلوک‌های زغال به سیستم بسته بندی منتقل می‌شوند. این سیستم ممکن است شامل ماشین‌آلات بسته بندی خودکار، مواد بسته بندی (مانند کیسه‌ها، جعبه‌ها و محفظه‌های دیگر) و سیستم برچسب‌گذاری باشد. در این مرحله، بلوک‌های زغال (قلیان) بسته بندی می‌شوند و آماده حمل و نقل می‌گردند.

همچنین، برخی از کوره های زغال فشرده می‌توانند شامل سیستم‌های دیگری مانند کوره های خردکن، آسیاب، سیستم‌های غربالگری و سیستم‌های جمع‌آوری گرد و غبار باشند، که بسته به نیاز و امکانات خط تولید ممکن است متفاوت باشد.

شما می توانید برای اطلاع بیشتر از نحوه کار، با کارشناسان ما با شماره 09104385456 تماس حاصل نمایید.

مزایا کوره زغال فشرده دانیال ماشین

 • ظرفیت تولید بیشتر نسبت به خط تولیدات موجود بازار
 • تمام اتوماتیک بودن کوره
 • پرس بالا (فشرده سازی بیشتر)
 • سوددهی بالاتر
 • افت بار کمتر
 • نیروی کار حداقلی
 • دارای سیستم همرفتی-تعادل حرارت
 • سرکه گیر – تمام کوئل – تابلو PLC
 • تمام آلیاژی بودن کوره
 • عمر بالای کوره
 • سود دهی بالاتر

مزایا کوره زغال فشرده دانیال ماشین

چرا کوره تولید زغال فشرده در بازار قیمت های متعددی دارد؟

اگر به دنبال راه اندازی خط تولید زغال فشرده، و خرید کوره های زغال ساز بوده باشید، متوجه می شوید که قیمت های متعددی برای انواع کوره ها توسط شرکت های سازنده ارائه می شود.دلیل این تفاوت در قیمت کوره زغال فشرده چیست و کدام قیمت ها واقعی است؟دلایل زیادی برای این تفاوت قیمت کوره زغال ساز صنعتی وجود دارد، از جمله :

1- نوع کوره های ذغال فشرده و عملکرد آن ها

یکی از دلایل تفاوت در قیمت کوره تولید زغال فشرده نوع کوره و عملکرد آن ها می باشد.زغال فشرده یا زغال چینی در انواع و کیفیت های مختلفی ساخته می شود و روش های مختلفی هم وجود دارد.

برای مثال در فرمولی که از خاک اره، خاک زغال و پوست گردو استفاده می شود،از کوره اکسترودر پلاس یا اکسترودر تسمه ای استفاده می کنند.در روشی دیگر تنها از خاک اره استفاده می شود، که در این صورت نیاز به کوره اکسترودر گیرباکسی است.قیمت های این کوره ها با هم متفاوت است.

2- کوره صنعتی یا سنتی

کوره هایی که برای پخت بریکت های زغال (زغال خام) استفاده می کنند در دو نوع سنتی و صنعتی است.کوره صنعتی همانطور که از نامش پیداست یک کوره صنعتی است که نیاز به برق و گاز داشته و روند پخت زغال در آن نیز متفاوت است.کوره صنعتی قیمتی بسیار بالاتر از کوره های سنتی دارد، که این خود می تواند یکی از دلایل تفاوت قیمت ها باشد.

کوره سنتی، با ملات ساختمانی ساخته می شود، و قیمتی بسیار پایین تر دارد.(با این وجود کیفیت زغال پخته شده در آن به مراتب بیشتر است، چرا که پخت با حرارت مستقیم است)

3- کیفیت کوره ها

شرکت های زیادی امروزه اقدام به ساخت کوره تولید زغال فشرده(کوره زغال ساز) می کنند، که هر یک طراحی و کیفیت ساخت منحصر به خود را دارند.

کیفیت ساخت،موتور و تجهیزات استفاده شده در کوره تولید زغال فشرده، کیفیت متریال و ورق ها و فلز به کار برده شده در کوره ها و طراحی قطعات آن ها متفاوت است،که می تواند موجب ایجاد تفاوت در قیمت کوره زغال ساز صنعتی نیز بشود.

4- شرکت فروشنده خط تولید زغال

این که شرکت سازنده و ارائه خط تولید چه میزان سودی دریافت کند کاملا به سیاست های شرکت باز می گردد و این امر روی قیمت دستگاه تولید زغال فشرده تاثیر گذار است،

متاسفانه شرکت های زیادی کیفیت و خدماتی که ارائه می دهند، به مراتب کمتر از دیگر شرکت ها و ارزش واقعی کوره هاست، که خود موجب تفاوت قیمت کوره زغال فشرده می شود.

بنابراین نه گران بودن و نه ارزان بودن قیمت کوره تولید زغال فشرده توسط شرکت های مختلف بی علت نیست.توجه به این نکات می تواند منجر به خریدی موفق یا ناموفق برای مشتری باشد، و مشتری باید با آگاهی و تحقیق خرید را انجام دهد.

5- خدمات پس از فروش کوره زغال

هم چنین این که شرکت پس از فروش خط تولید زغال فشرده، چه خدماتی را به شما ارائه می دهد نیز در قیمت کوره تولید زغال موثر است.برخی شرکت ها تنها خط تولید را می فروشند و مابقی را مشتری واگذار می کنند.

در دانیال ماشین اما فروش خط تولید ذغال تنها آغاز کار است و ما در تمامی مراحل حامی و همراه تولیدکنندگان هستیم.کوره ها دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش به مدت ده سال هستند.

ضمن این که نصب و راه اندازی خط تولید که خود نیاز به تخصص ویژه دارد، و همچنین آموزش تولید و کار با کوره ها نیز توسط دانیال ماشین به رایگان انجام می شود.تامین مواد اولیه و تضمین خرید محصول تولیدی شما نیز از دیگر خدمات ما در دانیال ماشین است.

قیمت کوره تولید زغال توسط دانیال ماشین با توجه به خدمات فراوانی که ارائه می دهد کاملا مقرون به صرفه می باشد. بنابراین باید پیش از خرید تمامی این موارد را چک کنید تا بتوانید کوره زغال ساز با کیفیت و با بهترین قیمت خریداری کنید.

خدمات پس از فروش کوره زغال

اجزای تشکیل دهنده ی کوره خط تولید زغال فشرده

 1. دستگاه سرند ۲ اسب
 2. مشعل گازی/ گازوییلی
 3. لوله ی سینوسی خشک کن
 4. مکنده ی توریبنی ۷/۵ اسب
 5. سیکلون گریز از مکان
 6. خرد کن چکشی ۵/۵ اسب
 7. اکسترودر ۳۰ اسب
 8. خفه کن ۴ عدد
 9. پالت ۴ عدد
 10. ماردون و سر سیلندر

عوامل موثر بر سود آوری تولید ذغال چینی

عوامل بسیاری بر سودآور بودن یک کسب و کار تاثیرگذارند. به صرفه بودن، میزان تقاضا، در دسترس بودن مواد اولیه و هزینه های تولید، از عواملی هستند که بر سودآوری این کسب و کار تاثیر مهمی دارند.

تولید زغال کسب و کاری است که می تواند با کمترین سرمایه گذاری به نسبت سایر روش های درآمد زایی، بیشترین سودآوری را برای شما ایجاد کند.شما برای تولید این محصول می توانید با پرداخت یک هزینه کلی برای تجهیزات و دستگاه های تولیدی، به بیشترین درآمد برسید.

علت های بسیاری وجود دارد که می تواند این موضوع را تایید کند. از جمله اینکه تقاضای بالایی برای زغال وجود دارد. همچنین مواد اولیه زغال فشرده، عموما ضایعات چوبی بوده که همواره در دسترس هستند. این موضوع به همراه هزینه کمی که برای نیروی انسانی پرداخت می شود؛ کاهش هزینه های تولید را سبب می شود که مستقیما بر سودآوری تاثیرگذار است.

در واقع شما می توانید با توجه به هزینه های تولید زغال صنعتی و تقاضای بالای آن، حداکثر سوددهی را کسب کنید. فقط کافی است ابتدای کار، سرمایه گذاری های لازم را برای تهیه دستگاه تولید زغال چینی با کیفیت انجام دهید. به این ترتیب خواهید دید که سوددهی این خط تولید نسبت به هزینه های اولیه بسیار بیشتر است.

در این مسیر می توانید روی کمک ما در دانیال ماشین حساب کنید. کارشناسان ما در تمام این مسیر با شما همراه هستند.

سخن پایانی در مورد قیمت کوره زغال فشرده

همانطور که گفته شد، قیمت دستگاه زغال ساز صنعتی، یکی از عوامل مهم در شروع این کسب و کار است. قیمت دستگاه زغال فشرده هم به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله این عوامل می توان به قیمت آهن؛ مواد اولیه مورد نیاز برای ساخت این دستگاه، میزان تورم و نوسانات بازار، اشاره کرد.

شما سروران گرامی می توانید جهت استعلام آخرین قیمت دستگاه زغال و قیمت کوره زغال با کارشناسان ما در وبسایت دانیال ماشین با شماره 09104385456 در تماس باشید.

1 دیدگاه

عالییییی بهترین دستگاه های تولید زغال فشرده و مناسب ترین قیمت هارو دارین

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *