کوره صنعتی زغال| تولید ماسک پزشکی در زاهدان|خط تولید زغال فشرده زاهدان

کوره صنعتی زغال| تولید ماسک پزشکی در زاهدان|خط تولید زغال فشرده زاهدان

خط تولید زغال زاهدان

کوره صنعتی زغال در زاهدان

تولید زغال به دو روش سنتی و صنعتی انجام می‌شود. امروزه به دلیل افزایش آلودگی هوا و جلوگیری از ایجاد آلودگی در محیط زیست از روش صنعتی بیشتر استفاده می‌شود در روش سنتی ابتدا چوب‌ها را داخل کوره یا محفظه‌ای دربسته قرار می‌دهند و با آتش زدن آنها و تبدیل چوب به زغال در پایان زغال‌های تولید شده را جمع‌آوری کرده و برای مصارف خانگی، آشپزی و .. استفاده می‌کردند. این روش یکی از متداول‌ترین روش‌های تولید زغال محسوب می‌شود اما به دلیل تولید دود، بو برای محیط زیست مضر می‌باشد. چنان‌چه از چوب درخت مرکبات استفاده شود زغال لیمو با کیفیتی را تولید خواهد کرد.

در کوره‌های صنعتی زغال روش تولید کمی تفاوت دارد. در کوره صنعتی زغال اتلاف انرژی حرارتی نداریم و تمام حرارت و گرما در کوره صنعتی زغال به یک اندازه پخش خواهد شد. در روش صنعتی تولید زغال لیمو در کوره تولید زغال لیمو روش سرکه‌گیری از چوب به صورت قطران‌گیری انجام می‌شود. از سرکه چوب در صنعت کشاورزی برای دفع آفات و سموم مختلف و از بین بردن علف‌های هرز استفاده می‌شود. امروزه از روش‌های صنعتی برای تولید زغال چوب استفاده می‌کنند. رایج‌ترین نوع زغال چوب، زغال‌های فشرده یا قالبی می‌باشند که با استفاده از ضایعات چوبی و افزودن مواد طبیعی تهیه می‌شوند.

گروه صنعتی ماشین سازی دانیال، یکی از گروه های فعال و موفق در عرصه صنایع و تولید کوره صنعتی ذغال در زاهدان و تمامی شهرهای ایران می باشد،که علاوه بر خدمات دهی به هموطنان عزیز و راه اندازی خط تولید زغال در اکثر شهرهای ایران آماده صادرات نیز هستند و تاکنون هم با چندین کشور قرارداد همکاری داشتند.

دستگاه تولید پوشال در زاهدان

پوشال چیست ؟ در تعریف ما پوشال یعنی رشته هایی که توسط دستگاه های مخصوص درست میشوند و کاربرد های متفاوتی میتوانند داشته باشند ، در این مورد قصد داریم بیشتر توضیح بدهیم که ممکن است برای شما مفید باشد !

پوشال از رشته های کوتاه و بلندی که توسط ماشین های صنعتی درست میشوند تشکیل شده و جنس این پوشال ها معمولا از چوب می باشد.از مزایای پوشال نسبت به بقیه محصولات، قدرت جذب بالا آب میتواند آن را بسیار خاص کند همچنین سبک بودن این محصول آن را یکی از پر طرفداترین محصولات صنعنتی و کاربردی کرده است ؛ همانطور که میدانید چوب به دلیل داشتن حفره هایی در ذرات خود میتواند آبگیر باشد و این خاصیت را برای جذب بیشتر آب داشته باشد همین خاصیت میتواند در خنک کردن کلر آبی نقش قابل توجهی داشته باشد.

دانیال ماشین در راستای طراحی و تولید دستگاه های پوشال با بیش ازچندین سال سابقه توانسته است گامی بلند در پیشرفت و خودکفایی و ارائه خدمت به تولیدکنندگان پوشال بردارد. افتخار ما کیفیت در ارائه محصول و راندمان بالا در تولید و همچنین پشتیبانی و خدمات بعد از فروش در زاهدان میباشد.

خط تولید زغال فشرده زاهدان

خط توليد ذغال فشرده شامل دستگاه هاي زير مي باشد .

1-الک 2- خرد کن 3-مکنده توربینی 4-سیکلن گریز از مرکز 5-خش کن 6-اکسترودر این دستگاه خاک اره را پرس و تبدیل به بریکت خام می کند 7-کوره صنعتی 8-فيلتر صنعتي

مراحل تولید زغال صنعتی

مزیت زغال صنعتی در این می باشد که مواد اولیه جهت تولید این نوع زغال خاک اره یا ریز دانه های چوب می باشد که همه جا به وفور یافت می شود و با استفاده از دستگاه های موجود فشرده شده و به حالت چوب صنعتی در می اید و چون داخل دستگاه خاک اره به صورت لایه ای روی هم پرس و تزیق می شود قدرت ماندگاری و ارزش سوختی ان چند برابر زغال معمولی می شود و از نظر محیط زیستی سازگار با ان بوده و ریز دانه های چوب از داخل شهر و کارگاها جمع اوری شده و در نتیجه مواد اولیه ارزان و مجانی در دست داریم که می توانیم ان را به یک محصول سود اور با تضمین بالا تبدیل کنیم.

گروه صنعتی ماشین سازی دانیال، یکی از گروه های فعال و موفق در عرصه صنایع و تولید ذغال فشرده در زاهدان می باشد ،که علاوه بر خدمات دهی به هموطنان عزیز و راه اندازی خط تولید زغال در اکثر شهرهای ایران آماده صادرات نیز هستند و تاکنون هم با چندین کشور قرارداد همکاری داشتند.

تولید ماسک پزشکی در زاهدان

ماسک سه لایه پزشکی با جنسی سبک و راحت سبب شده که بیشتر در جوامع عمومی کاربرد داشته باشد و برای جلوگیری از ورود گرد و خاک، انتقال ویروس و… مورد مصرف عموم مردم قرار گیرد.

معمولا دو نوع پارچه از جنس ملت بلون و اسپان باند در تولید ماسک سه لایه مورد استفاده قرار میگیرد بدین صورت که دو لایه اسپان و یک لایه ملت بلون به هم دوخت میشود. همین ساختار و جنس پارچه مانع از عبور عوامل محیطی به مجرای تنفسی می گردد.

تجهیزات و ماشین آلات مورد استفاده در خط تولید ماسک پزشکی

  • موتور کم صدا
  • بخش بدنه دوز
  • ماشین اتصال کش
  • نوار نقاله
  • جت پرینتر
  • پانل لمسی
  • تیغه برش بند
  • دستگاه دوخت آلتراسونیک
  • بخش بسته بندی اتوماتیک
  • بند دوز دستگاه تولید ماسک

جهت دریافت مشاوره رایگان فروش و خدمات پس از فروش ماشین سازی دانیال کافیست با شماره  09104385456 تماس بگیرید.