تولید ماسک پزشکی در کرمانشاه|خط تولید زغال فشرده کرمانشاه | کوره صنعتی زغال

تولید ماسک پزشکی در کرمانشاه|خط تولید زغال فشرده کرمانشاه | کوره صنعتی زغال

خط تولید زغال کرمانشاه

دستگاه تولید پوشال در کرمانشاه

پوشال رشته های کوتاه و بلند رنده شده است . این رشته ها از چوب درختان تهیه می شوند. ماشین سازی دانیال تولید کننده انواع دستگاه تولیدپوشال مرغداری،پوشال کولر و میوه در شهر کرمانشاه و درتمامی شهرهای ایران می باشد.

کاربرد پوشال در کولر چیست ؟

با وجود پیچیده نبودن سیستم ساختاری پوشال، می توان ادعا کرد که پوشال کولر آبی یکی از اصلی ترین قسمت های کولر به شمار می رود. زیرا با نبودن آن غایت اصلی که همان خنک شدن محیط سرمایش دستگاه کولر است محقق نخواهد شد. هر کولر در روز به میزان ۳۰۰ تا ۴۰۰ لیتر اب مصرف می کند و اگر پوشالی در کار نباشد، مصرف این میزان آب چند برابر می شود و در این صورت می توان گفت که استفاده از این وسیله ی سرمایشی برای کشور کم آب و بیابانی همچون ایران به صرفه نخواهد بود.

کوره صنعتی زغال در کرمانشاه

تعریف زغال

هر چیزی که در طبیعت وجود دارد چه خودش و چه مشتقات فواید زیادی دارند. طبیعت بستری از موادی است که هر کدامشان بخشی از نیازهای ما را تامین می‌کنند؛ یکی از این موارد زغال است.در دنیای امروزه تولید زغال به یکی از پولساز ترین درآمدها معروف می باشد و بسیاری از افراد علاقه مند به راه اندازی خط تولید زغال می باشند.

گروه صنعتی ماشین سازی دانیال، یکی از گروه های فعال و موفق در عرصه صنایع و تولید کوره صنعتی ذغال درکرمانشاه می باشد ،که علاوه بر خدمات دهی به هموطنان عزیز و راه اندازی خط تولید زغال در اکثر شهرهای ایران آماده صادرات نیز هستند و تاکنون هم با چندین کشور قرارداد همکاری داشتند.

تولید ماسک پزشکی در کرمانشاه

ماسک سه لایه از بهترین ماسک هایی است به طور کامل بینی و دهان افراد را پوشش داده و در مراکز پزشکی و همچنین در شرایط وجود بیماری های پاندمیک همانند کرونا به طور گسترده به مصرف می رسد. ماسک سه لایه پزشکی با تکنولوژی التراسونیک دوخته شده است، بسته بندی این ماسک ها بسیار شیک و مستحکم می باشد.

مزیت های ماسک سه لایه پزشکی

  • قدرت بالا در جذب غبار، ذرات معلق در هوا و ویروس های خطرناک
  • مورد تایید سازمان وزارت بهداشت
  • تولید بر طبق استانداردهای معتبر جهانی
  • پوشش دهی کامل صورت
  • قابل استفاده برای افراد مبتلا به آسم شدید و خفیف

خط تولید زغال فشرده کرمانشاه

زغال فشرده نوعی از زغال است که به طور صنعتی درست می‌شود؛ به این زغال، زغال چینی نیز می‌گویند. این نوع از زغال دارای مواد اولیه‌ای مانند خاک اره چوب بامبو، پوست گردو و خاک زغال است. این زغال چینی است و به دلیل وجود چوب بامبو در آن منطقه، از خاک اره بامبو در آن استفاده شده است؛ اما در ایران بامبو وجود ندارد و به جای آن، جهت تولید زغال فشرده از خاک اره‌ی چوب‌های جنگلی استفاده می‌شود. این خاک اره با پوست گردو به طور مساوی ترکیب می‌شود.

تولید زغال فشرده به علت اینکه مصرف و تقاضای بالایی دارد، کسب و کاری پر رونق است.امروزه زغال فشرده به سرعت در حال جایگزینی با زغال های سنتی می باشد و بازار مصرفی گسترده ای برای آن هم در داخل و هم در خارج از کشور وجود دارد. در نتیجه راه اندازی خط برای تولید این زغال ها یک کار آفرینی و کسب و کاری پر سود است که نیاز به مواد اولیه و سرمایه چندانی هم ندارد.


جهت دریافت مشاوره رایگان فروش و خدمات پس از فروش ماشین سازی دانیال کافیست با شماره  09104385456 تماس بگیرید.