خط تولید زغال فشرده یاسوج | کوره صنعتی زغال|تولید ماسک پزشکی در یاسوج

خط تولید زغال فشرده یاسوج | کوره صنعتی زغال|تولید ماسک پزشکی در یاسوج

خط تولید زغال یاسوج

کوره صنعتی زغال در یاسوج

کوره های صنعتی زغال در بین سایر کوره های موجود در بازار محبوبیت و استقبال بیشتری را میان خریداران دارد.این نوع از کور ها بدلیل طراحی خاص و منحصر به فرد، عمری بیشتر و مصرف سوخت بسیار کمتری نسبت به سایر کوره ها داشته و در تولید ،محصول نهایی بیش از ۹۸ درصد زغال سالم بدون هیچ گونه شکستگی و ۱۰۰ درصد گاز گیری کامل و بدون هیچ گونه خامی در این محصول آن را خاص و به کوره ای منحصر به فرد تبدیل می کند.

گروه صنعتی ماشین سازی دانیال یکی از گروه های فعال و موفق در عرصه صنایع و تولید کوره صنعتی ذغال و انواع دستگاه های راه اندازی خط تولید زغال فشرده در یاسوج می باشد که علاوه بر خدمات دهی به هموطنان عزیز و راه اندازی خط تولید زغال در اکثر شهرهای ایران آماده صادرات نیز هستند و تاکنون هم با چندین کشور قرارداد همکاری داشتند.

خط تولید زغال فشرده یاسوج

تولید زغال فشرده به علت اینکه مصرف و تقاضای بالایی دارد، کسب و کاری پر رونق است. زغال فشرده نوع مدرن زغال است که به جای چوب و شاخه های درختان، از ضایعات چوبی مانند خاک اره و پوست گردو ساخته می شود که در نتیجه به محیط زیست و گیاهان نیز آسیبی نمی رسد.

از مزایای زغال فشرده می توان به موارد زیراشاره کرد:

1- دما و احتراق بالا (بین 350 تا 400درجه سانتی گراد)

2- ماندگاری بیش از 120 دقیقه

3- سوخت کامل و بدون خاموشی

4- جایگزین مناسب و باصرفه برای انواع زغال چوب

5- بدون ایجاد بو،گاز و حساسیت

6- قیمت مناسب زغال فشرده نسبت به انواع زغال چوب

7- حفاظت از محیط زیست و بدون آسیب به منابع طبیعی

دستگاه تولید پوشال در یاسوج

پوشال رشته های کوتاه و بلند رنده شده است . این رشته ها از چوب درختان تهیه می شوند. شرکت صنعتی دانیال ماشین یکی از مراکز تولید و عرضه کننده انواع دستگاه پوشال زنی مرغداری ،پوشال کولر و میوه در ابعاد و اندازه های مختلف می باشد که برای اولین بار در ایران کاملآ بهداشتی ارائه می گردد.

تولید ماسک پزشکی در یاسوج

ماسک‌های سه لایه  پزشکی نقش مهمی در جلوگیری از ابتلا به بیماری کرونا دارد. طبق برخی تحقیقات در صورتی که همه افراد حاضر در محل از ماسک استفاده کنند، احتمال انتقال بیماری کمتر از 2 درصد خواهد بود.ماسک‌های سه لایه عملکرد درخشانی در این زمینه از خود نشان داده‌اند و یکی از مناسب‌ترین ماسک‌ها برای استفاده بیماران هستند. به ویژه که این ماسک‌ها مانع جدی برای تنفس فرد هم ایجاد نمی‌کنند و استفاده از آن حتی برای بیماران دشوار نیست.


جهت دریافت مشاوره رایگان فروش و خدمات پس از فروش ماشین سازی دانیال کافیست با شماره  09104385456 تماس بگیرید.