خط تولید زغال فشرده سنندج | کوره صنعتی زغال|تولید ماسک پزشکی در سنندج

خط تولید زغال فشرده سنندج | کوره صنعتی زغال|تولید ماسک پزشکی در سنندج

خط تولید زغال سنندج

خط تولید زغال فشرده سنندج

تولید زغال فشرده به علت اینکه مصرف و تقاضای بالایی دارد، کسب و کاری پر رونق است. زغال فشرده نوع مدرن زغال است که به جای چوب و شاخه های درختان، از ضایعات چوبی مانند خاک اره و پوست گردو ساخته می شود که در نتیجه به محیط زیست و گیاهان نیز آسیبی نمی رسد. زغال فشرده که به آن زغال قالبی نیز گفته می شود، مزایای کیفی بسیاری نسبت به زغال سنتی دارد. از جمله اینکه دوام و حرارت بیشتری دارد و گازهای سمی که باعث سردرد می شوند نیز تولید نمی کند.

کوره صنعتی زغال در سنندج

گروه صنعتی ماشین سازی دانیال یکی از گروه های فعال و موفق در عرصه صنایع و تولید کوره صنعتی ذغال و انواع دستگاه های راه اندازی خط تولید زغال فشرده در سنندج می باشد که علاوه بر خدمات دهی به هموطنان عزیز و راه اندازی خط تولید زغال در اکثر شهرهای ایران آماده صادرات نیز هستند و تاکنون هم با چندین کشور قرارداد همکاری داشتند.

دستگاه تولید پوشال در سنندج

پوشال رشته های کوتاه و بلند رنده شده است . این رشته ها از چوب درختان تهیه می شوند. چوب های مورد نظر وارد ماشین مخصوص پوشال سازی می شوند و به حالت مد نظر تبدیل می شوند. این چوب های رنده شده که عرضی بین یک الی دو میلیمتر دارد و ضخامت ان نیز به دو میلیمتر می رسد، در یک محافظ توری فلزی یا نایلونی نگهداری و عرضه می گردد.

گروه صنعتی ماشین سازی دانیال  انواع دستگاه پوشال زنی مرغداری ،پوشال کولر و میوه در ابعاد و اندازه های مختلف را تولید میکند.بنابراین جهت دریافت مشاوره میتوانید با کارشناسان و متخصصین دانیال ماشین تماس بگیرید.

تولید ماسک پزشکی در سنندج

ماسک سه لایه پزشکی یا ماسک سه لایه مدیکال، از جمله اولین فیلتر‌های تنفسی قابل اتکا در برابر عوامل زیان آور می‌باشد.که این نوع از ماسک به شکل مستطیلی بوده و با دو کش نرم به دور گوش به صورت حلقه‌ای قرار می‌گیرند.

کاربردهای ماسک پزشکی

  1. توانایی جلوگیری از عبور مقدار کم گرد و غبار برای افرادی که در مناطق درگیر گرد و غبار سکونت دارند.
  2. افرادی که با تهیه مواد غذایی سر و کار دارند، برای رعایت بهداشت حین تهیه مواد غذایی و همچنین مصون ماندن از بخارات مواد غذایی.
  3. عبور از محل‌های دچار آلودگی محیطی همچون فاضلاب‌ها و … که امکان انتقال بیماری از طریق تنفس به انسان وجود داشته باشد.

جهت دریافت مشاوره رایگان فروش و خدمات پس از فروش ماشین سازی دانیال کافیست با شماره  09104385456 تماس بگیرید.