تولید ماسک پزشکی در بابل | خط تولید زغال فشرده بابل | کوره صنعتی زغال

تولید ماسک پزشکی در بابل | خط تولید زغال فشرده بابل | کوره صنعتی زغال

خط تولید زغال بابل

دستگاه تولید پوشال در بابل

پوشال ها رشته های چوبی نازکی هستند که توسط دستگاه پوشال سازی تولید می شوند.با گسترش صنعت مرغداری و پرورش طیور نیازهای آن ها هم افزایش پیدا کرده است. شرکت ماشین سازی دانیال افتخار دارد که انواع دستگاه پوشال زنی مرغداری ،پوشال کولر و میوه  را نیز در سبد محصولات خود داشته باشد.

دستگاه های ساخته شده توسط ماشین سازی دانیال اکثرا  باتوجه به نیار مشتری طراحی و ساخته می شوند.

خط تولید زغال فشرده بابل

راه اندازی خط تولید زغال فشرده در استان مازندران یکی از پربهره ترین مشاغلی است که در این استان می توان به آن مشغول شد. بسیاری از افراد بدون تجربه و آشنایی با این کار اقدام به راه اندازی خط تولید زغال فشرده غیراستاندارد می کنند. برای این که خط تولیدی بسیار قوی و باکیفیت داشته باشید می توانید با مشاورین با تجربه و مجرب شرکت صنعتی ماشین سازی دانیال تماس گرفته و از تجربیات و تخصص آن ها بهره مند شوید.

کوره صنعتی زغال در بابل

کوره صنعتی به کوره ای گفته میشود که با حرارت غیر مستقیم چوب را تبدیل به زغال می کند.اغلب این کوره ها دارای کنترل دمای اتوماتیک؛جداره های عایق بندی شده؛فیلتر یا کندانسور حذف دود می باشند.

مزایای کوره صنعتی زغال

  • کوره های صنعتی زغال آلاینده محیط زیست نیستند و دود و ضرر زیست محیطی ندارند.
  • زمان پخت و تولید زغال در این کوره ها بسیار کمتر از کوره های سنتی است.
  • چون چوب در این روش مستقیم نمی سوزد، خاک زغال با کوره های گروه صنعتی دانیال ماشین  اصلا تولید نمی شود و وزن زغال تولید شده کم نمی شود.
  • نیازی به وجود یک نفر به صورت تمام وقت برای تولید زغال پای کوره نیست. و فقط در همین حد که یک نفر روزی 2 بار فقط چک کند که برق نرفته باشد.

تولید ماسک پزشکی در بابل

ماسک به عنوان نیاز اساسی در جوامع امروزی دارای کاربرد قابل توجهی است .از رایج ترین ماسک ها میتوان به ماسک پزشکی، ماسک دهانی، ماسک فیلتردار و ماسک مخصوص تنفسی اشاره کرد.

ماسک های سه لایه ماشین سازی دانیال دارای مجوز تولید و تاییدیه غذا و دارو ، تمام پرس با کش پرسی تولید شده با دستگاه های صنعتی پیشرفته بدون دخالت دست می باشد.


جهت دریافت مشاوره رایگان فروش و خدمات پس از فروش ماشین سازی دانیال کافیست با شماره  09104385456 تماس بگیرید.