خط تولید زغال فشرده تهران | کوره زغال در تهران | 09104385456

خط تولید زغال فشرده تهران | کوره زغال در تهران | 09104385456

زغال فشرده تهران

خط تولید زغال فشرده تهران

شرکت صنعتی ماشین سازی دانیال با داشتن سابقه  طولانی در زمینه ی تولید زغال فشرده اقدام به فروش، نصب و راه اندازی خط تولید زغال فشرده در تهران و دیگر شهرهای ایران کرده است. این حرفه جزو مشاغل پُر درآمد با سود دهی بالا می باشد. همچنین به دلیل رشد روز افزون صادرات در این زمینه به کشور های همسایه و خاورمیانه فرصت مناسبی برای سرمایه گذاری ایجاد شده است.

نحوه تولید زغال فشرده

همانطور که گفته شد، زغال فشرده یکی از بهترین انواع زغال است که تولید آن بسیار به صرفه است. نحوه تولید زغال فشرده به این شکل است که ابتدا مواد اولیه با استفاده از دستگاه خردکن به قطعات ریز تبدیل می شوند و سپس در میکسر با چسب مخصوص، به هم چسبانده می شوند و برای قالب زنی به دستگاه اکسترودر منتقل شده و در کوره قرار می گیرند.

در این فرآیند، خاک اره در ترکیب با مواد دیگر و فشرده سازی، تبدیل به بریکت هایی به شکل مستطیل می‌شود. در مرحله بعدی این بریکت ها وارد کوره شده و در نهایت زغال فشرده به وجود می آید.

شما می توانید برای اطلاع از هزینه راه اندازی خط تولید زغال فشرده با مشاورین ما دردانیال ماشین، با شماره 09104385456 تماس حاصل نمایید و از راهنمایی های آنان استفاده لازم را ببرید.

ماشین آلات خط تولید زغال فشرده در تهران

 1. کوره سنتی
 2. پره
 3. دستگاه مخزن حرارتی گرمایش
 4. دستگاه خشک کن به همراه بیست مترلوله های سینوسی
 5. دستگاه مکنده ی توربینی
 6. دستگاه اکسترودر با موتور ۳۰ اسب بخار
 7. دستگاه سیلیکون گریز از مرکز
 8. دستگاه میکسر
 9. کوره صنعتی شش جداره ی فیلتر دار
 10. دستگاه سرند
 11. دستگاه خردکن
 12. کندانسور (فیلتر مادر کاهنده)

کوره صنعتی زغال در تهران

در دنیای امروز با پیشرفت علم و تکنولوژی در همه زمینه ها در زمینه زغال نیز تکنولوژی جایگزین روش ها و دستگاه های سنتی شده است و تمامی روش های سنتی جای خود را به روش های مکانیزه و صنعتی داده اند. استفاده از کوره صنعتی زغال نسبت به کوره زغال سنتی بسیار آسان تر است و کیفیت بالاتری هم دارد. همچنین زمان پخت آن نیز بسیار کوتاه تر است.کوره های صنعتی به صورت اتوماتیک کار میکنند و زمان کمتری برای تولید زغال صرف میشود و همچنین هنگام روشن شدن ، گاز و دود های سمی تولید نمی کند.

مزایای تولید زغال فشرده و صنعتی

 •  در دسترس بودن مواد اولیه می باشد.
 • خاک اره و خرده چوب در تمامی کارگاه های مبل سازی به طور فراوان پیدا می شود.
 • همچنین متریال تولید زغال فشرده، هزینه آنچنان بالایی ندارد.
 • راه اندازی خط تولید زغال فشرده، هیچ آسیبی به جنگل ها نمی زند و باعث قطع درختان نمی شود.
 • از سوی دیگر از ضایعات نیز می توان کسب سود نمود.
 • ماندگاری حرارت در زغال فشرده نسبت به زغال های سنتی بالا بوده و زغال فشرده گرما را بیشتر در خود نگه می دارد.
 • زغال فشرده دود و بوی کمتری در زمان سوختن وارد محیط زیست می کند.

هزینه راه اندازی خط تولید زغال فشرده و صنعتی

به طور کلی یکی از موارد قابل توجه برای راه اندازی خط تولید زغال است هزینه آن می باشد.
قابل ذکر است افرادی که قصد راه اندازی خط تولید زغال چینی را دارند بدون هیچ اطلاع و آگاهی از کاربرد و روش استفاده از هر یک از این دستگاه ها خریداری نموده و بدون دریافت مشاوره از شرکت های با تجربه، اقدام به راه اندازی خط تولید زغال فشرده می کنند.
به همین دلیل است که در نهایت با شکست مواجه می شوند.
برای دستیابی به موفقیت در این کسب و کار باید درباره هزینه راه اندازی خط تولید زغال با افراد متخصص و با تجربه مشاوره گرفته و میزان آگاهی خود را در این حیطه افزایش دهید.

هزینه راه اندازی خط تولید زغال فشرده به مواردی از جمله در دسترس بودن مواد اولیه ارزان، بالا نمی باشد.
همانطور که گفته شد شما برای راه اندازی خط تولید زغال فشرده باید بدانید که حدود ۹۰% مواد اولیه شما خاک اره و تکه های چوب می باشد.
برای تهیه زغال فشرده، مواد اولیه در دستگاه خردکن به تکه های ریز تبدیل می شوند.

سپس وارد دستگاه میکسر می شوند و با هم ترکیب می شوند، و بعد وارد دستگاه پرس یا فشرده سازی که اکسترودر می باشد، می شود.
بعد از این مراحل قالب های مکعبی و بریکت ها برای خشک شدن در خشک کن قرار می گیرند تا کاملاً خشک شوند.

کوره زغال در تهران

سود تولید زغال فشرده

شروع یک کسب و کار بر پایه تولید زغال، می تواند یک راه بسیار مناسب برای اشتغال، کارآفرینی و رسیدن به درآمدی مطلوب باشد. به همین دلیل ما در اینجا قصد داریم علاوه بر بررسی نحوه راه اندازی خط تولید زغال فشرده، اجزاء مختلف، قیمت و هزینه های مربوط به آن، یکی از بهترین خطوط تولید که بسیاری از افراد با استفاده از آن، به درآمد رسیده اند را معرفی کنیم.

اولین عاملی که باید برای ورود به یک کسب و کار تولیدی به آن توجه کرد، درآمدی است که می توان از آن کسب کرد. از آنجا که تهیه مواد اولیه برای تولید زغال صنعتی، از نظر قیمتی بسیار به صرفه است و همچنین به راحتی در دسترس می باشد، می توان از آن درآمد مناسبی کسب کرد.

همچنین دستگاه زغال فشرده و راه اندازی خط تولید زغال صنعتی را می توان با قیمتی مناسب و کارآمد تهیه کرد. در واقع مزیت راه اندازی خط تولید زغال این است که شما می توانید با کمترین سرمایه، صاحب یک تولیدی زغال شوید.

مواد اولیه زغال فشرده در تهران

باید به این مسئله توجه ویژه ای نمود، زیرا مشتری به جنس و مرغوبیت کالا خیلی اهمیت می دهد و سیاست کاری برای تولید کننده، مشتری مداری توجه به خواسته های آنها می باشد.مواد اولیه زغال فشرده شامل خاک اره، خاک زغال و پوست گردو می باشد.خوشبختانه این مواد به دلیل وجود منابع طبیعی زیادی در ایران به راحتی یافت می شوند.

خاک اره در تهران

خاک اره از خرد کردن و آسیاب کردن چوب بدست می آید.این ماده یکی از مواد اولیه تولید زغال فشرده می باشد که نقش بسیار مهمی در تولید زغال ایفا می نماید.خاک اره در کارخانجات چوب بری، کارگاه های تولید مبل و صندلی، نجاری ها و غیره بدست می آید.

این ماده در زماهای گذشته به شکل مواد دورریز و ضایعات در محیط زیست وارد می شدند ولی امروزه از آن به عنوان یک ماده مهم در تولید زغال فشرده استفاده می شود.

پوست گردو در تهران

میوه درخت گردو خواص زیادی دارد لذا از تمام بخش های آن در صنایع مختلف استفاده می شود.پوست چوبی میوه گردو در صنعت زغال فشرده، پوست سبز آن در صنعت رنگرزی، مغز آن در صنایع غذایی و چوب درخت آن در صنعت مبل و صندلی سازی استفاده می شود.یکی دیگر از مواد اولیه تولید زغال فشرده، پوست گردو است که با مراجعه به باغداران گردو می توان این ماده را به راحتی تهیه نمود.

زغال فشرده

دستگاه تولید پوشال در تهران

پوشال به معنی شی سبک و میان تهی است. پوشال ها رشته های چوبی بسیار نازکی هستند که توسط دستگاه پوشال سازی تولید می شوند. ماده ی اولیه ی آن ها چوب درختانی مانند صنوبر، تیره بید و سپیدار است. برای این منظور درختانی را در نظر می گیرند که میزان جذب رطوبت بالایی داشته باشند. از این رو درختان نام برده انتخاب می شود.

ماشین سازی دانیال تولید کننده انواع دستگاه پوشال زنی مرغداری ،پوشال کولر و میوه در ابعاد و اندازه های مختلف با سابقه ای درخشان در تولید انواع پوشال و صادرات دستگاه های پوشال زنی به کشور های همسایه آمادگی خود را اعلام می دارد .

تولید ماسک پزشکی در تهران

گروه صنعتی ماشین سازی دانیال در راستای تحقق هدف شکست کرونا ، در طراحی و تولید دستگاه های تولید ماسک پزشکی سه لایه و با تلاش متخصصان و مهندسین مجرب خود ، توانسته خط تولید ماسک سه لایه پزشکی به بازار عرضه کند.

دستگاه تولید ماسک سه لایه پزشکی  قادر به تولید ماسک سه لایه در کوتاه ترین زمان ممکن با به روزترین تکنولوژی، سیستم التراسونیک و کش زن تمام اتوماتیک است گفتنی است هزینه راه اندازی خط تولید ماسک سه لایه پزشکی به مراتب پایین تر از خط تولید ماسک فیلتر دار بوده و در عین حال، سوددهی بالایی دارد.

بهترین تولید کننده زغال فشرده در تهران

دانیال ماشین بهترین تولید کننده زغال فشرده در تهران می باشد که با استفاده از مجهزترین و پیشرفته ترین دستگاه ها، زغال فشرده را با کیفیت بالایی تولید نموده و به بازار عرضه می کند.این شرکت با بیش از ۲۱ سال سابقه در زمینه تولید انواع دستگاه زغال ساز و انواع زغال فعالیت می کند.

از آنجایی که می دانید زغال های فشرده به دلیل مزیت های فراوانی که دارند از جمله بدون دود بودن و برای روشن شدن به سوخت زیادی احتیاج ندارند از محبوبیت زیادی برخوردارند و شما می توانید آن ها را به شکل های مختلف خریداری نمایید.زغال فشرده قلیان نمونه ای می باشد که به صورت فله ای و یا بسته بندی شده در بازار خرید و فروش می شوند.


شما سروران گرامی می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان جهت تولید زغال فشرده با خاک اره ( چینی ) با مشاوران ما در ارتباط باشید. کافیست با شماره  09104385456 تماس بگیرید.