تولید ماسک پزشکی در بوشهر|خط تولید زغال فشرده بوشهر | کوره صنعتی زغال

تولید ماسک پزشکی در بوشهر|خط تولید زغال فشرده بوشهر | کوره صنعتی زغال

خط تولید زغال بوشهر

تولید ماسک پزشکی در بوشهر

شرکت صنعتی ماشین سازی دانیال تولید کننده ماسک سه لایه پزشکی در بوشهر می باشد. دانیال ماشین از برترین خط تولید های موجود تولید ماسک در ایران است . خط تولید ماسک سه لایه در بوشهر به صورت کاملا اتوماتیک و خودکار است . اتوماتیک بودن خط تولید امر بسیار مهمی در تولید وسایل پزشکی مانند ماسک است . از دلایلی که تاکید میشود ماسک باید به صورت اتوماتیک تولید شود بهداشتی بودن آن است .

دستگاه تولید پوشال در بوشهر

پوشال رشته های کوتاه و بلند رنده شده است . این رشته ها از چوب درختان تهیه می شوند. پوشال ها در جنس های گوناگونی روانه ی بازار می شوند. برای مثال می توان از انواع پوشال های فیبری، پوشال نایلونی، پوشال کاغذی نام برد. اما بهترین ماده برای تهیه ی پوشال ، چوب است. زیرا هیچ یک از مواد نام برده نمی توانند همچون چوب رطوبت را به خود جذب کنند. از طرفی چوب با دارا بودن خاصیت تخلخل بالا ضریب کارایی خود را برای این منظور افزایش می دهد.

کوره صنعتی زغال در بوشهر

تعریف کوره زغال

کوره ای که در آن چوب با حرارت بالا سوخته شده تا به واسطه آن زغال تولید شود کوره زغال گفته می شود. گفتنی است در طراحی و تولید این نوع از کوره ها توجه به استفاده از مواد مرغوب از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و باعث بهبود کیفیت زغال تولیدی ، صرف هزینه کمتر نگه داری و همچنین طول عمر بالای محصول می گردد.

گروه صنعتی ماشین سازی دانیال، یکی از گروه های فعال و موفق در عرصه صنایع و تولید کوره صنعتی ذغال در بوشهر می باشد ،که علاوه بر خدمات دهی به هموطنان عزیز و راه اندازی خط تولید زغال در اکثر شهرهای ایران آماده صادرات نیز هستند و تاکنون هم با چندین کشور قرارداد همکاری داشتند.

خط تولید زغال فشرده بوشهر

شرکت ماشین سازی دانیال طراح و سازنده خط تولید زغال فشرده می باشد که با چشم انداز روشن جهت تولید محصولات از طریق مواد بازیافتی و ضایعات کشاورزی و متوقف کردن تولید زغال چوب با هدف حفاظت از محیط زیست گام هایی هدفمند برداشته است.

تولید زغال فشرده به علت اینکه مصرف و تقاضای بالایی دارد، کسب و کاری پر رونق است.امروزه زغال فشرده به سرعت در حال جایگزینی با زغال های سنتی می باشد و بازار مصرفی گسترده ای برای آن هم در داخل و هم در خارج از کشور وجود دارد. در نتیجه راه اندازی خط برای تولید این زغال ها یک کار آفرینی و کسب و کاری پر سود است که نیاز به مواد اولیه و سرمایه چندانی هم ندارد.


جهت دریافت مشاوره رایگان فروش و خدمات پس از فروش ماشین سازی دانیال کافیست با شماره  09104385456 تماس بگیرید.