خط تولید زغال فشرده کرمان | تولید ماسک پزشکی در کرمان|کوره صنعتی زغال

خط تولید زغال فشرده کرمان | تولید ماسک پزشکی در کرمان|کوره صنعتی زغال

خط تولید زغال کرمان

دستگاه تولید پوشال در کرمان

پوشال یعنی رشته هایی که توسط دستگاه های مخصوص درست میشوند و کاربرد های متفاوتی میتوانند داشته باشند ، در این مورد قصد داریم بیشتر توضیح بدهیم که ممکن است برای شما مفید باشد !

پوشال عبارت است از رشته های کوتاه و بلندی که توسط ماشین های صنعتی درست میشوند و جنس این پوشال ها معمولا از چوب هست ،همچنین بعد از تولید در تولیدی پوشال آن ها را در بسته بندی های نایلونی آماده ی ارائه به بازار میکنند.

شرکت ماشین سازی دانیال در کرمان بزرگ ترین طراح و سازنده ماشین الات تولید پوشال در ایران با بیش ازچندین سال سابقه توانسته است گامی بلند در پیشرفت و خودکفایی و ارائه خدمت به تولیدکنندگان پوشال بردارد. صنایع ماشین سازی دانیال با بهره گیری از متخصصین مجرب و کارکشته توانسته است انواع دستگاه پوشال مرغداری،کولر و پوشال میوه را تولید کند.

کوره صنعتی زغال در کرمان

تعریف زغال

زغال یکی از مواد مصرفی بخش جدایی ناپذیری از زندگی است، ما سالهاست استفاده از زغال را برای کشیدن قلیان، درست کردن کباب و چایی اتیشی به شعله گاز ترجیح داده ایم، پخت غذا با زغال طعم مانند طعم صحرا به غذا می بخشد که باعث خوشمزه تر شدن غذا میشود، ولی گاز از چنین محبتی بی نصیب است.

کوره های صنعتی 

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی در همه زمینه ها بخصوص در زمینه زغال تکنولوژی جایگزین روش ها و دستگاه های سنتی شده است و تمامی روش های سنتی جای خود را به روش های مکانیزه و صنعتی داده اند. این کوره ها هنگام روشن شدن ، گاز و دود های سمی تولید نمی کند. کوره های صنعتی به صورت اتوماتیک کار میکنند و همچنین زمان کمتری برای تولید زغال صرف میشود .

گروه صنعتی ماشین سازی دانیال، یکی از گروه های فعال و موفق در عرصه صنایع و تولید کوره صنعتی ذغال درکرمان می باشد ،که علاوه بر خدمات دهی به هموطنان عزیز و راه اندازی خط تولید زغال در اکثر شهرهای ایران آماده صادرات نیز هستند و تاکنون هم با چندین کشور قرارداد همکاری داشتند.

تولید ماسک پزشکی در کرمان

ماسک سه لایه از بهترین ماسک هایی است به طور کامل بینی و دهان افراد را پوشش داده و در مراکز پزشکی و همچنین در شرایط وجود بیماری های پاندمیک همانند کرونا به طور گسترده به مصرف می رسد. ماسک سه لایه پزشکی با تکنولوژی التراسونیک دوخته شده است، بسته بندی این ماسک ها بسیار شیک و مستحکم می باشد.

مزیت های ماسک سه لایه پزشکی

  • قدرت بالا در جذب غبار، ذرات معلق در هوا و ویروس های خطرناک
  • مورد تایید سازمان وزارت بهداشت
  • تولید بر طبق استانداردهای معتبر جهانی
  • پوشش دهی کامل صورت
  • قابل استفاده برای افراد مبتلا به آسم شدید و خفیف

خط تولید زغال فشرده کرمان

زغال  فشرده یا زغال  چینی ( به این دلیل زغال  چینی نامیده شده است که اولین بار از کشور چین وارد ایران شده است) نوعی زغال است که مواد اولیه جهت تولید آن شامل خاک اره، پوست گردو و خاک زغال  می باشد. در چین برای تولید زغال  فشرده از خاک اره چوب بامبو استفاده می شود ولی در ایران به دلیل نبودن چوب بامبو معمولا از خاک اره چوب های جنگلی و پوست گردو بصورت ترکیبی استفاده می شود.بنابرین با توجه به این توضیحات برای تولید زغال فشرده در ایران نیاز به دستگاه های زیر می باشد:

آسیاب، سرند، سیستم خشک کن، اکسترودر و کوره(صنعتی یا سنتی)

تولید زغال فشرده به علت اینکه مصرف و تقاضای بالایی دارد، کسب و کاری پر رونق است.امروزه زغال فشرده به سرعت در حال جایگزینی با زغال های سنتی می باشد و بازار مصرفی گسترده ای برای آن هم در داخل و هم در خارج از کشور وجود دارد. در نتیجه راه اندازی خط برای تولید این زغال ها یک کار آفرینی و کسب و کاری پر سود است که نیاز به مواد اولیه و سرمایه چندانی هم ندارد.


جهت دریافت مشاوره رایگان فروش و خدمات پس از فروش ماشین سازی دانیال کافیست با شماره  09104385456 تماس بگیرید.