تولید ماسک پزشکی در گرگان | خط تولید زغال فشرده گرگان | کوره صنعتی زغال

تولید ماسک پزشکی در گرگان | خط تولید زغال فشرده گرگان | کوره صنعتی زغال

خط تولید زغال گرگان

دستگاه تولید پوشال در گرگان

شرکت ماشین سازی دانیال در گرگان و تمامی استان های ایران افتخار دارد که انواع دستگاه پوشال ساز مرغداری در دو سایز تولید کند. این دستگاهها قابلیت پوشال سازی از انواع چوب را دارا می باشد و موارد استفاده آن در مرغداری ها و کارخانجات کولر سازی برای تولید پوشال کولر استفاده میشود . این دستگاه در دو نوع دو توپی و یک توپی تولید میگردد .

خط تولید زغال فشرده گرگان

زغال (زغال فشرده) که عمده مواد اولیه آن را خاک زغال تشکیل می دهد، طی فرآیندی بسیار آسان شکل گرفته و مواد اولیه را به زغالی بسیار باکیفیت و مرغوب تبدیل می کند، که قابلیت رقابت با انواع زغال چوب را دارد و جایگزینی مناسب برای انواع زغال چوب می باشد.

با توجه به درخواست روز افزون انواع زغال در عرصه صنایع مختلف از جمله :مصرف خانگی برای طبخ انواع کباب، استفاده از انواع زغال به عنوان هیزم در شومینه ها ، استفاده در رستوران ها برای طبخ انواع غذاهای سنتی و کبابی و سایر صنایع ..اقدام به راه اندازی خط تولید زغال فشرده در شهر گرگان وسایر مناطق کشور کردیم. شما می توانید جهت مشاوره با متخصصین با تجربه و مجرب شرکت صنعتی ماشین سازی دانیال تماس گرفته و از تجربیات و تخصص آن ها بهره مند شوید.

کوره صنعتی زغال در گرگان

کوره صنعتی به کوره ای گفته میشود که با حرارت غیر مستقیم چوب را تبدیل به زغال می کند.اغلب این کوره ها دارای کنترل دمای اتوماتیک؛جداره های عایق بندی شده؛فیلتر یا کندانسور حذف دود می باشند.این کوره یکی  از جدید ترین محصولات ماشین سازی دانیال می باشد که بصورت تخصصی در ایران توسط این مجموعه تولید می شود. این محصول دارای بیشترین بازدهی در بین محصولات می باشد و از پیشرفته ترین سیستم های کنترل کننده دیجیتالی بهرمند می باشد.

دانیال ماشین مفتخر است انواع مختلفی از  بهترین کوره های تولید انواع زغال مجلسی قلیانی و …. را با تنوع زیاد و با قیمت های مختلف مناسب به تمام سطوح و سرمایه و با سیستم های روز دنیا تولید و ذغالی باکیفیت بدودن دود ترک و از هم پاشیدگی برای شما به ارمغان آورد .

تولید ماسک پزشکی در گرگان

ماسک سه لایه یا ماسک جراحی همان طور که از نامش پیداست، یک ماسک تنفسی متشکل از سه لایه است. ماسک‎های تنفسی که بر روی دهان و بینی ما قرار می‎گیرند، نقش بسیار بزرگی در جلوگیری از انتشار ویروس‎ها از جمله ویروس کرونا دارد.

ماسک های سه لایه پزشکی ماشین سازی دانیال دارای مجوز تولید و تاییدیه غذا و دارو و تمام پرس با کش پرسی تولید شده با دستگاه های صنعتی پیشرفته بدون دخالت دست می باشد.


جهت دریافت مشاوره رایگان فروش و خدمات پس از فروش ماشین سازی دانیال کافیست با شماره  09104385456 تماس بگیرید.