درباره ما

bg page

شرکت توسعه فناوری و مکانیزاسیون دانیال از سال 1386 بصورت کارگاهی و از سال ۱۳۹۱  با مجوز فعالیت شرکتی ، با هدف توسعه فناوری و مکانیزه کردن خطوط تولید توسط جناب مهندس اکبر مددی ، تاسیس و فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید ماشین آلات زغال فشرده آغاز نمود .

این شرکت با همت نیروی انسانی خلاق و با تجربه و نیز از طریق به روز رسانی سیستم های سازمانی و تکنولوژی تولید دائما به دنبال نوآوری می باشد و از طریق شناسایی نیازها و خواسته های مشتریان سعی در عرضه ماشین آلات با کیفیت را دارد و ضمن تامین بخشی از تقاضای داخلی کشور اقدام به صادرات خطوط تولید به کشورهای همسایه نیز نموده است.

 

۲۵۰ +

مشتری تا پایان سال ۹۹ از سراسر کشور

 

۱۰۰ +

تولید کننده بیش از ۱۰۰ نوع دستگاه صنعتی

ماشین سازی دانیال قابلیت شرکت در پروژه های صنعتی بزرگ در قالب ساخت و تولید ،  تامین تجهیزات ، مشاوره ، طراحی و مهندسی و سایر حوزه های تخصصی صنعت ساخت ماشین آلات صنایع غذایی ، بسته بندی و بهداشتی ، بازیافتی و.. را دارا بوده و در این زمینه سابقه ای درخشان در پروژه های صنعتی داخلی و خارجی سال های اخیر از خود برجای گذاشته است.

این شرکت افتخار دارد بروز ترین ماشین آلات مورد نیاز در صنعت را طراحی نماید تا سهم کوچکی در توسعه و آبادانگی میهن عزیزمان را داشته باشد . تولید کننده بیش از 100 محصول برای صنایع مختلف می باشد و محصولات خود را به شهرها و کشورهای همسایه ارسال میکند . در همین راستا با تلاش کادر زحمتکش و مشتری مدار فعالیت های زیادی در خدمات رسانی انجام داده و خواهیم داد .