خط تولید زغال کبابی – 09104385456

خط تولید زغال کبابی – 09104385456

زغال کبابی درجه یک به زغالی گفته می‌شود که هنگام سرخ شدن بو و دود نداشته باشد، و در زمانی که زغال کاملاً سرخ شده، احتیاج به باد زدن مداوم نداشته باشد، و تا حد امکان عمل سوختن (خاکستر شدن) به کندی صورت پذیرد.

زغال‌های کبابی تولید شده در کوره صنعتی تولید زغال کبابی ماشین سازی دانیال تمامی معیارهای فوق را داراست و شما می‌توانید ظرف مدت ۶ الی ۸ ساعت بهترین زغال کبابی ممکن را دریافت نمایید و به علت این که چوب در این کوره‌ها در دمای بسیار بالاتر از کوره‌های سنتی و فشار دَوَرانی شدید، تبدیل به زغال می‌گردد، ضمن سیقل و براق بودن، که نمای چشم‌گیری به زغال می‌دهد در دوام و طولانی بودن سوختن قابل رقابت نمی‌باشد.


جهت خرید و استعلام قیمت انواع کوره زغال با شماره 09104385456 تماس بگیرید.


کوره صنعتی زغال کبابی

امروزه کوره های مختلفی وجود دارند که برای تولید زغال کبابی از آن ها استفاده می شود.این نوع از کوره ها در انواع مختلف تولید می شوند و هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فرد خود می باشند.این ویژگی ها باعث تفاوت کوره ها از یکدیگر می شود.کوره ها نیز از نظر نوع کارکرد و میزان تولید با یکدیگر از تفاوت های مختلفی برخوردار می باشند.
وجود این تفاوت ها در کوره ها باعث می شود که قیمت آن ها نیز با یکدیگر متفاوت باشد.حال استفاده از کوره صنعتی مطابق با نیاز های روز می تواند زغال های بسیار با کیفیتی را برای شما تولید نماید.

مزایا تولید زغال فشرده و کبابی

از مهم ترین مزیت تولید زغال فشرده در دسترس بودن مواد اولیه است خاک اره و خرده چوب در تمام کارگاه های مبل سازی به وفور پیدا می شود. هم چنین متریال تولید زغال فشرده، هزینه بالایی ندارد.صدمه ای به جنگل نمی زند و موجب قطع درختان نمی شود. از طرفی از ضایعات نیز می توان کسب سود کرد.

برای راه اندازی خط تولید زغال به مدرک آکادمیک یا تخصص خاصی احتیاج نیست، تنها کافی ست تجهیزات خط تولید زغال و هزینه راه اندازی خط تولید زغال فشرده را بشناسید و از مشکلاتی که ممکن است بر سر راهتان پیش بیاید آگاهی یابید.ماندگاری حرارت در زغال فشرده نسبت به زغال های سنتی بالاست و زغال فشرده گرما را بیشتر در خود نگه می دارد.زغال فشرده دود و بوی کمتری در هنگام سوختن وارد محیط زیست می کند.

تجهیزات لازم برای راه اندازی خط تولید زغال

 • آسیاب چکش: این بخش همچنین به عنوان سنگ شکن شناخته می شود، مواد اولیه را به ذرات ریز خرد می کند.
 • نوار نقاله: این کمربندی است که مواد خرد شده را به مخلوط کن منتقل می کند.
 • میکسر: مواد خرد شده خشک مخلوط شده و به صورت دوغاب / خمیری تهیه می شود که به راحتی به شکل های مختلف قالب می شوند.
 • بریکت / قالب: این بخش دوغاب را به شکل مورد نیاز تبدیل می کند. شما می توانید گلوله های مستطیلی، مدور، توخالی، گلوله یا هر نوع دیگری را انتخاب کنید.
 • خشک کردن: بریکت ها خشک میشوند و جامدتر و چگال تر می شوند.
 • کربونیزاسیون: برای ساخت بریکت های زغالی، کوره های زغالی لازم است که بریکت های زیست توده را به بریکت های زغالی تبدیل کنید.
 • بسته بندی: بریکت های خشک با توجه به سفارش نهایی در اندازه های مختلف بسته بندی می شوند.

 سود آوری زغال کبابی

میانگین قیمت چوب کبابی کیلویی ۱۲۰ تومان است، و یک سوم ذغال می‌دهد. که می‌شود به عبارتی ۳۶۰ تومان. به‌علاوه‌ی ۴۰ تومان هزینه ی سوخت برای هر یک کلیو ذغال، می‌دهد به عبارتی ۴۰۰ تومان هزینه‌ی تولید یک کیلو ذغال کبابی.

فروش یک کیلو ذغال به صورت فله، حداقل ۱۳۰۰ تومان است. که منهای ۴۰۰ تومان هزینه‌ی تولید یک کیلو ذغال کبابی شود، می‌دهد به عبارتی ۹۰۰ تومان سود یک کیلو ذغال کبابی به صورت فله.

کمترین تولید ذغال در کوره‌های ۵۰۰ کیلویی کبابی میانگین ۱۵۰ کیلو هست که ضربدر ۹۰۰ تومان سود یک کیلو ذغال کبابی گردد، می‌دهد به عبارتی ۱۳۵۰۰۰ تومان. که در طول ۳۰ روز، حداقل سودآوری در یک ماه با کوره‌های ۵۰۰ کیلوگرمی اگر ذغال را فله‌ای بفروشید، به ۴ میلیون در ماه می‌رسید.

اگر ذغال کبابی‌تان را بسته‌بندی شده به بازار عرضه کنید، میانگین کیلویی حداقل ۲۰۰۰ تومان وارد بازار می‌کنید.که هزینه‌ تولید (۴۰۰تومان)هزینه‌ی بسته بندی (۱۵۰ تومان برای هر کیلو) از آن کم شودبه عبارتی ۱۴۵۰ تومان سودآوری برای هر کیلو ذغال کبابی بسته بندی شده.و با تولید روزی ۱۵۰ کیلو، با کوره‌های ۵۰۰ کیلویی کبابی،روزی ۲۱۷ هزار تومان.و درطول ماه، می‌دهد به عبارتی ۶.۵ میلیون تومان.

چه چوبی برای تولید زغال کبابی مناسب است

کوره زغال کبابی

چوب سخت

چه چوبی برای تولید ذغال مناسب است؟ چوب سخت به چوبی گفته می شود که به آرامی بسوزد و زغال بادوامی را از خود باقی بگذارد. درخت این چوب ها دارای برگ های پهن بوده و برگ آنها در فصل پاییز ریزش می کند. بنابراین در خرید زغال دقت کنید به این که این زغال را برای چه کاری نیاز دارید.

چوب نرم

این چوب ها دارای آتشی با حرارت بالا هستند اما این آتش عمر طولانی ندارد. برگ این نوع درختان سوزنی شکل هستند و بیشتر اوقات به رنگ سبز بوده و در فصل پاییز ریزشی ندارند، به جز انواع سرو ، کاج اروپایی و درخت کاج با میوه هایی به شکل مخروطی

انواع زغال کبابی

 1.  افراز
 2.  رکورد
 3.  باربيکيو
 4.  توبالى کیو
 5.  پسته
 6.  فیتیله ای

ذغال مناسب برای کباب

 • نیازی به باد زدن زیاد نداشته باشد
 • جرقه زیاد نداشته باشد
 • خاموش نشود ، و ماندگاری خوبی داشته باشد
 • زغال کبابی خوب به راحتی آتش میگیرد
 • حرارت خوبی دارد و غذا به خوبی پخته می شود
 • زغال کبابی  باید گازگیری شده باشد و بوی گاز ساطع نکند تا غذا بد طعم نشود

قیمت دستگاه تولید زغال کبابی

زغال کبابی برای پخت و پز و حتی سوخت قلیان نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. هنگام تولید زغال کبابی باید به کیفیت و ویژگی‌های زغال توجه کرد. به عنوان مثال زغال کبابی نباید سریع بسوزد یا هنگام سوختن، دود زیادی تولید کند.

دستگاه های مربوط به خط تولید زغال کبابی یا زغال فشرده تقریباً یکسان هستند. به همین دلیل می‌توان با خرید تجهیزات و دستگاه‌های تولید زغال کبابی، انواع زغال‌های دیگر را نیز تولید کرد. با توجه به فروش بالای زغال کبابی در سراسر کشور، سرمایه گذاری در این حوزه باعث می‌شود خیلی زود به درآمد بالایی برسید.

کیفیت و قیمت دستگاه زغال کبابی نقش بسیار مهمی در میزان این سوددهی خواهد داشت. قیمت کاملا به کیفیت دستگاه، طول عمر و دوام و برند آن وابسته است. دانیال ماشین، دستگاه زغال کبابی و خط تولید زغال فشرده را به کسانی که قصد فعالیت در این زمینه را دارند، با بهترین کیفیت و قیمت عرضه می کند. شما می توانید از انواع دستگاه های کارکرده یا نو برای تولید انواع زغال استفاده کنید.

با کمک شرکت دانیال ماشین، شما می توانید علاوه بر تهیه دستگاه های باکیفیت، آموزش های لازم در این زمینه را ببینید و پشتیبانی های لازم را هنگام تولید کسب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و قیمت دستگاه تولید زغال کبابی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

انواع دستگاه زغال کبابی

کوره صنعتی زغال کبابی

زغال کبابی کاربردهای بسیاری دارد. اکثر رستوران‌ها یا صنایع غذایی از زغال کبابی برای پخت و پز استفاده می‌کنند. بین مردم عادی نیز خرید زغال کبابی امری عادی است. چرا که در مهمانی‌ها یا مراسمات و جشن‌ها عمدتاً از زغال، برای پخت کباب یا سایر مواد غذایی استفاده می‌شود. در نتیجه استفاده از دستگاه تولید زغال کبابی برای تولید این محصول پرتقاضا یک حرفه کاملاً سودآور است.

دستگاه های زغال به طور کلی در سه دسته قابل تقسیم هستند که عبارت اند از:

دستگاه اکسترودر

یکی از مهمئ ترین دستگاه های تولید زغال، اکسترودر می باشد. این دستگاه یکی از تجهیزات صنعتی محفظ به شکل ماردون می باشد. این محصول در واقع موارد گرامنولی را با قدرت زیاد و با نیروی حرکتی و حرارتی هدایت می کند. سپس از بخش انتهایی اکسترودر موادی خمیری شکل خارج می شود.

کوره

کوره های موجود در بازار اغلب دارای ۳ و ۴ دیواره بوده که با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه ساخته شده اند. طراحی این نوع از کوره های صنعتی تولید زغال به گونه ای است که در ابعاد مختلفی در بازار عرضه شده اند و این محصولات با قدرت و صرف زمان کمتری در خطوط تولید زغال فعالیت می کنند.

کوره های صنعتی از سیستم های تابلو برق اتومانیک و سیستم های ایجاد خلاء و خنک کننده زغال برخوردارند. به علاوه مواردی از قبیل سنسور های حرارتی، دود سوز، فیلتر صنعتی، سرکه گیر، مشعل گازی یا گازوئیلی در این کوره ها تعبیه شده که سرعت روند تولید زغال را افزایش می دهند.
از این دستگاه می توان در جهت تولید زغال کبابی استفاده کرد.

خشک کن و سرند

دستگاه خشک کن یا منبع حرارتی از مشعل گازوئیلی یا گازی تغذیه می کند. این دستگاه وظیفه خشک کردن رطوبت مواد درون خود را بر عهده دارد. با گذشتن مواد از سرند یا صافی میزان قابل تنظیمی از مواد به داخل لوله های سینوسی وارد می شود. در این مرحله مواد از طریق گردش در این لوله ها میزان رطوبتی بین ۴ تا ۸ درصد را به خود جذب می کنند و سپس در مخزنی به نام سیکلون تجمع میابند. بنابراین بعد از تمامی مراحل انجام شده آماده ورود به اکسترودر می شوند.


گروه ماشین سازی دانیال کوره های صنعتی نسل جدید بر اساس استانداردهای محیط زیستی اراِئه می کند. .جهت اطلاع از قیمت کوره صنعتی ذغال با شماره 09104385456 در تماس باشید.