خط تولید زغال فشرده بندرعباس|کوره صنعتی زغال| تولید ماسک پزشکی دربندرعباس

خط تولید زغال فشرده بندرعباس|کوره صنعتی زغال| تولید ماسک پزشکی دربندرعباس

خط تولید زغال بندرعباس

دستگاه تولید پوشال در بندرعباس

پوشال متشکل از رشته های کوتاه و بلندی که توسط ماشین پوشال سازی تولید و دربسته بندی های توری نایلونی مخصوص قرارمیگیرد.

شرکت ماشین سازی دانیال در بندرعباس بزرگ ترین طراح و سازنده ماشین الات تولید پوشال در ایران با بیش ازچندین سال سابقه توانسته است گامی بلند در پیشرفت و خودکفایی و ارائه خدمت به تولیدکنندگان پوشال بردارد. صنایع ماشین سازی دانیال با بهره گیری از متخصصین مجرب و کارکشته توانسته است انواع دستگاه پوشال مرغداری،کولر و پوشال میوه را تولید کند.

خط تولید زغال فشرده بندرعباس

زغال فشرده (بریکت) یک بلوک فشرده از گردوغبار زغال‌سنگ یا سایر مواد زیستی توده‌های قابل احتراق مانند زغال چوب، خاک‌اره، تراشه چوب و زغال‌سنگ نارس است. بریکت اصطلاحی از زبان فرانسوی است و گویای این نکته است که زغال چینی شباهت ظاهری با آجر دارد.

زغال فشرده که از خاک‌اره درست‌شده، به دلیل ماندگاری بالای آن و نوع احتراق خوبی که دارد  بیشتر در کبابی‌ها و رستوران‌ها و قهوه‌خانه‌ها و مصارف خانگی استفاده می‌گردد. البته به عنوان سوخت حرارتی نیز در تعدادی از  کارخانه‌ها استفاده می‌شود.

خط تولید زغال فشرده این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است و سودآوری خیلی خوبی دارد. دانیال ماشین برترین و بزرگ‌ترین گروه راه‌انداز خط تولید زغال فشرده در بندر عباس و سایر شهرهای ایران می باشد.

تولید ماسک پزشکی در بندرعباس

در این روزهای کرونایی ماسک یکی از وسایلی می باشد که تبدیل به جزئی جدایی ناپذیر از زندگی ما شده‌ است. شیوع بیماری کرونا و اهمیت مراقبت از سلامتی باعث شده که در همه جای شهر و خیابان افرادی را ببینیم که با ماسک‌ های بهداشتی در حال عبور و مرور هستند. یکی از نکاتی که در هنگام استفاده از ماسک برای جلوگیری از ابتلا به بیماری‌های تنفسی مانند کرونا یا آنفولانزا نیاز است به آن دقت کنید، کیفیت و استاندارد بودن ماسک است.

دانیال ماشین تولیدکننده ماسک سه لایه پزشکی در شهربندرعباس و تمامی شهرهای ایران می باشد،شما میتوانیدجهت مشاوره باکارشناسان و متخصصین مجرب دانیال ماشین در خصوص تولیدماسک ماشین پزشکی در شهر موردنظر خود با شماره تماس درج شده در این صفحه تماس بگیرید.

کوره صنعتی زغال در اردبیل

زغال فشرده یا ذغال قالبی ، که با نام زغال چینی هم شناخته می شود،با استفاده از برخی فرآورده های چوبی و قرارگیری در خط تولید و دستگاه ها ساخته می شود. یکی از مراحل مهم و دستگاه هایی که در خط تولید ذغال فشرده استفاده می شود نیز کوره است. در واقع دستگاه های دیگر برکیت را که زغال خام است آماده کرده، و پخت زغال در کوره انجام می شود. اما کوره ها در انواع مختلفی هستند که به طور کلی به دو دسته کوره های صنعتی و سنتی تقسیم می شوند که هرکدام مزایایی دارند.

مزایای کوره سنتی

این نوع کوره ها کاملا خودسوز میباشند یعنی برای روشن شدن نیازی به مواد سوختنی ندارد.

در این کوره ها کیفیت زغال با مواد اولیه ای که استفاده میشود رابطه ای مستقیم دارد .

مزایای کوره صنعتی

کوره های صنعتی به صورت اتوماتیک کار میکنند.

زمان کمتری برای تولید زغال صرف میشود.

هنگام روشن شدن ، گاز و دود های سمی تولید نمی کند.


جهت دریافت مشاوره رایگان فروش و خدمات پس از فروش ماشین سازی دانیال کافیست با شماره  09104385456 تماس بگیرید.