تولید ماسک پزشکی در مشهد|خط تولید زغال فشرده مشهد | کوره صنعتی زغال

تولید ماسک پزشکی در مشهد|خط تولید زغال فشرده مشهد | کوره صنعتی زغال

خط تولید زغال مشهد

دستگاه تولید پوشال در مشهد

پوشال رشته های کوتاه و بلند رنده شده است . این رشته ها از چوب درختان تهیه می شوند. چوب های مورد نظر وارد ماشین مخصوص پوشال سازی می شوند و به حالت مد نظر تبدیل می شوند. این چوب های رنده شده که عرضی بین یک الی دو میلیمتر دارد و ضخامت ان نیز به دو میلیمتر می رسد، در یک محافظ توری فلزی یا نایلونی نگهداری و عرضه می گردد.

بهترین جنس پوشال چیست؟

این روز ها پوشال ها در جنس های گوناگونی روانه ی بازار می شوند. برای مثال می توان از انواع پوشال های فیبری، پوشال نایلونی، پوشال کاغذی نام برد. اما بهترین ماده برای تهیه ی پوشال ، چوب است. زیرا هیچ یک از مواد نام برده نمی توانند همچون چوب رطوبت را به خود جذب کنند. از طرفی چوب با دارا بودن خاصیت تخلخل بالا ضریب کارایی خود را برای این منظور افزایش می دهد.

کوره صنعتی زغال در مشهد

زغال در قدیم به شیوه های سنتی عرضه میشد و مردم با سوزاندن دسته های چوب به روش سنتی، زغال تهیه می کردند؛ اما این کار سخت و وقت گیر بود و باعث آلودگی هوا می شد. امروزه دیگر برای تهیه ی زغال از کوره ی زغال استفاده می شود.زغال چوب، ماده ای نیمه شکننده و حاصل سوزاندن چوب است که کاربردهای زیادی در زندگی ما دارد.

گروه صنعتی ماشین سازی دانیال، یکی از گروه های فعال و موفق در عرصه صنایع و تولید کوره صنعتی ذغال در مشهد می باشد ،که علاوه بر خدمات دهی به هموطنان عزیز و راه اندازی خط تولید زغال در اکثر شهرهای ایران آماده صادرات نیز هستند و تاکنون هم با چندین کشور قرارداد همکاری داشتند.

تولید ماسک پزشکی در مشهد

«ماسک صورت» یکی از انواع ماسک های پزشکی بوده و ماسکی یک بار مصرف است که برای حفاظت از محیط روی دهان و بینی قرار می گیرد.یک ماسک صورت متداول از یک، دو و یا سه لایه بافت پارچه مانند ساده یا تادار تشکیل می شود که توسط حلقه ای که دور گوش می افتد روی سر ثابت می شود. این ماسک معمولا از کاغذ یا پنبه تهیه می شود.

ماسک های صورت برای اهداف مختلفی در دسترس هستند. برای مثال، ماسک صورت هایی هستند که برای حفظ بهداشت در حین تهیه ی غذا استفاده می شوند، و معمولا «ماسک های کاغذی» نامیده می شوند که برای اهداف پزشکی از جمله جلوگیری از بیماری های عفونی و … مناسب نیستند.

خط تولید زغال فشرده مشهد

تولید زغال فشرده به علت اینکه مصرف و تقاضای بالایی دارد، کسب و کاری پر رونق است.امروزه زغال فشرده به سرعت در حال جایگزینی با زغال های سنتی می باشد و بازار مصرفی گسترده ای برای آن هم در داخل و هم در خارج از کشور وجود دارد. در نتیجه راه اندازی خط برای تولید این زغال ها یک کار آفرینی و کسب و کاری پر سود است که نیاز به مواد اولیه و سرمایه چندانی هم ندارد.


جهت دریافت مشاوره رایگان فروش و خدمات پس از فروش ماشین سازی دانیال کافیست با شماره  09104385456 تماس بگیرید.