کوره صنعتی زغال | خط تولید زغال فشرده یزد |تولید ماسک پزشکی در یزد

کوره صنعتی زغال | خط تولید زغال فشرده یزد |تولید ماسک پزشکی در یزد

خط تولید زغال یزد

کوره صنعتی زغال در یزد

کوره صنعتی به کوره ای گفته میشود که با حرارت غیر مستقیم چوب را تبدیل به زغال می کند. امروز با پیشرفت علم و تکنولوژی در همه زمینه ها در زمینه زغال نیز تکنولوژی جایگزین روش ها و دستگاه های سنتی شده است و تمامی روش های سنتی جای خود را به روش های مکانیزه و صنعتی داده اند.

خرید دستگاه کوره صنعتی زغال نیازمند داشتن اطلاعات و آگاهی از انواع محصولات و میزان بازدهی و بازخورد محصول و همچنین سرعت خط تولید و میزان سود و شرایط آب و هوایی دارد به همین جهت نیاز به یک مشاوره جهت خرید کاری ضروری می باشد و تا زمانی که از شخص متخصص مشاوره و راهنمایی نگرفته اید بهتر است که اقدام دیگری نداشته باشید. گروه صنعتی دانیال ماشین آماده ارائه مشاوره برای راه اندازی خط تولید زغال فشرده در استان یزد و تمامی شهرهای ایران می باشد.

خط تولید زغال فشرده یزد

زغال فشرده در زمره منابع سوختی پر مصرف قرار دارد. هر چند در کشور ما منابع تولید زغال فشرد به وفور یافت می شود. اما آنچنان که باید برای این صنعت برنامه ریزی صورت نگرفته و زیر ساخت های لازم برای تولید زغال فشرده در کشور وجود ندارد. به همین دلیل میزان تقاضا برای این محصول همیشه بالا بوده و تولید کنندگان از نظر بازار و فروش هیچ محدودیتی ندارند.

گوره صنعتی ماشین سازی دانیال در نظر دارد با ارائه مشاوره های رایگان و ماشین آلات مدرن مورد نیاز برای راه اندازی و خط تولید زغال فشرده در استان یزد با قیمت مناسب به این استان کمک کند تا از این فرصت ویژه و خاص استفاده کرده و اقدام به فراهم کردن یک کسب و کار پر سود برای خود کنند.

دستگاه تولید پوشال در یزد

دستگاه تولید پوشال، یک دستگاه ارزان و با کیفیت برای رنده کردن چوب جهت تولید پوشال برای مرغداری ها، پوشال کولر و میوه میباشد،این محصول مشترک شرکت تیوا و ماشین سازی دانیال می باشد. که از ویژگی این دستگاه میتوان به ارزان بودن سرعت بالا اشاره کرد.

تولید ماسک پزشکی در یزد

ماسک جراحی که با نام علمی “Surgical Mask” یا ماسک سه لایه نیز شناخته می‌شود برای مراقبت‌های بهداشتی گزینه بسیار مناسبی است. این ماسک‌ها به منظور جلوگیری از انتقال عفونت در بیماران و کادر بهداشتی و درمان استفاده می‌شود. ماسک‌های جراحی معمولا ۳ لایه بوده و مانع ورود مایعات یا ذرات معلق در هوا به دهان و بینی می‌شوند.

شرکت صنعتی ماشین سازی دانیال در یزد با تلاش متخصصان و مهندسین مجرب خود ، توانسته خط تولید ماسک سه لایه پزشکی به بازار عرضه کند.


جهت دریافت مشاوره رایگان فروش و خدمات پس از فروش ماشین سازی دانیال کافیست با شماره  09104385456 تماس بگیرید.