خط تولید زغال فشرده سمنان | تولید ماسک پزشکی در سمنان |کوره صنعتی زغال

خط تولید زغال فشرده سمنان | تولید ماسک پزشکی در سمنان |کوره صنعتی زغال

خط تولید زغال فشرده سمنان

خط تولید زغال فشرده یک شغل پردرآمد در بازار کار امروزی محسوب می‌گردد. زمانیکه ضایعات تبدیل به زغال می‌شود، سود دهی خوبی دارد وماشین‌سازی دانیال در سمنان در زمینه تولید زغال فشرده خدمات عالی را ارائه می‌دهد.

مزیت زغال فشرده

  • زغال فشرده مرغوب تولیدی از خاک ذغال و خاک اره با کیفیت
  • برای رستوران ها و سفره خانه های سنتی و کبابی ها بکار می رود
  • این زغال جرقه ندارد
  • بدون باد خاموش نمی شود
  • هنگام سوختن خاکستر زیاد تولید نمی کند

کوره صنعتی ذغال در سمنان

در گذشته برای تولید زغال از روش های ساده و قدیمی مانند کوره سنتی زغال استفاده میشد . همان طور که از اسمش پیداست کوره سنتی زغال یک روش کاملا سنتی برای تولید انواع زغال می باشد . دانیال ماشین با بررسی و بهره گیری از بهترین متدهای تولید زغال توانسته بهترین کوره زغال صنعتی را طراحی و تولید نماید .

دستگاه تولید پوشال در سمنان

پوشال عبارت است از رشته های کوتاه و بلندی که توسط ماشین های صنعتی درست میشوند و جنس این پوشال ها معمولا از چوب میباشد،که توسط دستگاه های مخصوص درست میشوند و کاربرد های متفاوتی میتوانند داشته باشند، پوشال هامزایای ویژه ای دارند که نسبت به بقیه محصولات مثلا قدرت جذب بالا آب وهمچنین سبک بودن میتواند آن را بسیار خاص کند .

شرکت ماشین سازی دانیال یکی از مراکز تولید و عرضه کننده انواع دستگاه پوشال زنی مرغداری ،پوشال کولر و میوه در ابعاد و اندازه های مختلف است.

ذغال فشرده سمنانتولید ماسک پزشکی در سمنان

گروه صنعتی ماشین سازی دانیال  در طراحی و تولید دستگاه های ماسک پزشکی سه لایه و با تلاش متخصصان و مهندسین مجرب خود ، توانسته خط تولید ماسک سه لایه پزشکی به بازار عرضه کند.ماسک جراحی صورت (سه لایه) دارای طراحی منحصر به فردی است که باعث نشستن بهتر ماسک روی صورت می‌شود و همچنین برای حفاظت از صورت بسیار مناسب است. این ماسک پشت گره ای است به این معنی که دارای 4 بند است که در پشت سر گره می‌خورد.

روند تولید زغال فشرده

روند تولید زغال فشرده که با ۴ مرحله زیر صورت می‌گیرد
خشک کن: در خط تولید زغال فشرده خاک‌اره‌ی حاصل از دستگاه در این خشک‌کن ریخته می‌شوند، این دستگاه از لوله‌های متناوب تشکیل شده است که هوای گرم در داخل آن‌ها جریان دارد، گذر از این مرحله باعث خشک شدن کامل خاک‌اره می‌شود.

سیکلون: در قسمت انتهایی خشک‌کن یک مخزن مخروطی شکل وجود دارد، بعد از خشک شدن خاک اره‌های گذرنده از لوله‌های خشک‌کن، در این مخزن جمع می‌شوند و آماده پرس‌شدن می‌شوند.

نیو هیبریدی توربو: در خط تولید زغال فشرده برای پرس کردن خاک اره مرحله قبل و تبدیل به بریکت کردن آنها به این دستگاه تعلق می‌گیرد.
کوره: به منظور پخت زغال که در دو نوع صنعتی و سنتی صورت می‌گیرد.

 


جهت دریافت مشاوره رایگان فروش و خدمات پس از فروش ماشین سازی دانیال کافیست با شماره  09104385456 تماس بگیرید.