خط تولید زغال فشرده ساری | کوره صنعتی زغال|تولید ماسک پزشکی در ساری

خط تولید زغال فشرده ساری | کوره صنعتی زغال|تولید ماسک پزشکی در ساری

خط تولید زغال ساری

خط تولید زغال فشرده ساری

تولید زغال فشرده به علت اینکه مصرف و تقاضای بالایی دارد، کسب و کاری پر رونق است. زغال فشرده نوع مدرن زغال است که به جای چوب و شاخه های درختان، از ضایعات چوبی مانند خاک اره و پوست گردو ساخته می شود که در نتیجه به محیط زیست و گیاهان نیز آسیبی نمی رسد. زغال (زغال فشرده) که عمده مواد اولیه آن را خاک زغال تشکیل می دهد، طی فرآیندی بسیار آسان شکل گرفته و مواد اولیه را به زغالی بسیار باکیفیت و مرغوب تبدیل می کند، که قابلیت رقابت با انواع زغال چوب را دارد و جایگزینی مناسب برای انواع زغال چوب می باشد.

کوره صنعتی زغال در ساری

امروزه با توجه به مصرف بالای زغال در کشور، خاورمیانه و حتی جهان صنعت زغال سازی از رونق خوبی برخوردار میباشد. در صورت داشتن برنامه ریزی مناسب سرمایه گذاری در این صنعت موفقیت آمیز خواهد بود.

گروه صنعتی ماشین سازی دانیال یکی از گروه های فعال و موفق در عرصه صنایع و تولید کوره صنعتی ذغال و انواع دستگاه های راه اندازی خط تولید زغال فشرده در ساری می باشد که علاوه بر خدمات دهی به هموطنان عزیز و راه اندازی خط تولید زغال در اکثر شهرهای ایران آماده صادرات نیز هستند و تاکنون هم با چندین کشور قرارداد همکاری داشتند.

دستگاه تولید پوشال در ساری

گروه صنعتی ماشین سازی دانیال  انواع دستگاه پوشال زنی مرغداری ،پوشال کولر و میوه در ابعاد و اندازه های مختلف را تولید میکند.این دستگاهها قابلیت پوشال سازی از انواع چوب را دارا می باشد و موارد استفاده آن در مرغداری ها و کارخانجات کولر سازی برای تولید پوشال کولر استفاده میشود . جهت دریافت مشاوره میتوانید با کارشناسان و متخصصین دانیال ماشین با شماره تماس درج شده در این صفحه تماس بگیرید.

تولید ماسک پزشکی در ساری

ماسک پزشکی یا ماسک های جراحی از پرکاربرترین انواع ماسک می باشند که به منظور جلوگیری از ورود ذرات معلق در هوا به درون بینی و دهان استفاده میشوند. این ماسک ها از نظر شکل ظاهری تنوع بالایی نداشته و اصلی ترین تفاوتشان تعداد لایه های به کار رفته در آنها می باشد.

کاربردهای ماسک پزشکی

  1. توانایی جلوگیری از عبور مقدار کم گرد و غبار برای افرادی که در مناطق درگیر گرد و غبار سکونت دارند.
  2. افرادی که با تهیه مواد غذایی سر و کار دارند، برای رعایت بهداشت حین تهیه مواد غذایی و همچنین مصون ماندن از بخارات مواد غذایی.
  3. عبور از محل‌های دچار آلودگی محیطی همچون فاضلاب‌ها و … که امکان انتقال بیماری از طریق تنفس به انسان وجود داشته باشد.

جهت دریافت مشاوره رایگان فروش و خدمات پس از فروش ماشین سازی دانیال کافیست با شماره  09104385456 تماس بگیرید.