کوره تولید زغال لیمو | 09104385456

کوره تولید زغال لیمو | 09104385456

بهترین عرضه کننده کوره زغال لیمو، شرکت دانیال ماشین است که تولید کننده انواع دستگاه های تولید زغال صنعتی جهت راه اندازی خط تولید زغال است. دستگاه های تولیدی شرکت ما از جمله دستگاه تولید زغال لیمو و دیگر دستگاه های تولید زغال، دارای درجه کیفی بالایی هستند. دستگاه تولید زغال لیمو دانیال ماشین، دارای قیمت مناسب و بازدهی بالا بوده و شما می توانید پس از سرمایه گذاری، سود مناسبی کسب کنید.

در تمامی فرآیند ساخت دستگاه شما به عنوان مشتری، می توانید نظارت کنید. همچنین نقشه دستگاه در اختیار شما قرار خواهد گرفت و تمامی مراحل با همکاری شما پیش خواهد رفت. علاوه بر نظارت مشتری، در تمامی بخش های طراحی و تولید دستگاه های مختلف ساخت شرکت، کارشناسان متخصص و مجرب حضور خواهند داشت تا ضمن نظارت بر روند کار، در صورت لزوم، کارهای فنی و تخصصی لازم را انجام دهند.

ما فقط فروشنده نیستیم و پس از خرید دستگاه توسط شما و سرمایه گذاری، نصب به صورت رایگان انجام خواهد پذیرفت و برای استفاده از دستگاه، آموزش خواهید دید. کیفیت دستگاه تولید زغال لیمو دانیال ماشین، بسیار بالاست و تمامی مواد اولیه خطوط تولید، از بهترین آلیاژهای ممکن تهیه می شوند.

بهترین دستگاه تولید زغال لیمو

از ویژگی های مهم زغال لیمو می توان به مواردی چون دوام و حرارت بالا ، عدم جرقه در زمان سوختن ، تولید خاکستر بسیار کم ،مدت ماندگاری بالا و سریع روشن آن اشاره کرد . برای مصارف خانگی و قلیان بهترین نوع زغال محسوب می شود.

زمانی که در کوره تولید زغال لیمو ،چوب برای تولید زغال آماده می شود ،در مراحل ابتدایی محصولی به نام سرکه چوب به دست می آید که در صنایع کشاورزی بسیار استفاده می شود .از سرکه چوب به دست آمده زغال چوب در صنایع مختلف ازجمله کشاورزی بیشتر استفاده می شود.

در کوره های صنعتی زغال چوب کف را با ورق های ضخیم استیل می پوشانند و با افزایش دما و حرارت دچار اکسید شدن و سوختگی نمی شوند و برای ساخت کوره صنعتی از پروفیل های صنعتی که مقاومت بالایی در برابر انبساط و انقباض دما دارند ، استفاده می شوند.

از مزیت های کوره های صنعتی تولید زغال و دستگاه زغال می توان به کارایی آسان آن اشاره کرد .نصب و راه اندازی راحت و ساختار مقاوم و محکم کوره تولید زغال و سود و بهره وری بالای آن از ویژگی های منحصر به فرد و مهم کوره های صنعتی زغال می باشد .مقرون به صرفه بودن از دیگر ویژگی های مهم کوره های صنعتی می باشد.

دستگاه های تولید زغال لیمو (قلیان)

کوره 6 جداره

  • عدم اکسید شدن ورق کف کوره
  • عدم پرتی در حرارت مصرف انرژی
  • 90% سالم و بدون شکستگی

همرفتی

  • تولید تخصصی زغال لیمو
  • 98% زغال سالم و بدون شکستگی
  • هموژن ۱۰۰% کوره

کوره جی پلاس

  • اولین کوره فوق صنعتی در دنیا
  • کف کوره ندارد
  • عمر بسیار بالا و کنترل فشار

ویژگی های تولید زغال لیمو با کیفیت (قلیان)

زغال لیمو از بین زغال های تولیدی جزو بهترین و با کیفیت ترین زغال ها محسوب میشود.یک ویژگی بارز این زغال این است که به آرامی و به صورت یکنواخت میسوزد و مدت روشن بودن آن طولانی است ، به طور کلی دوام آن به نسبت بقیه زغال ها بیشتر است.

یکی از ویژگی های دیگر این زغال این است که کاملا بدون جرقه بوده و گازهای سمی که باعث ایجاد سردرد میشوند کمتر تولید میکند که این کار به کوره تولید زغال لیمو مورد نظرتون هم خیلی مربوط هست.فرآیند گاز گیری زغال ها یکی از مهمترین مراحلی است که باید دردستگاه زغال لیمو به طور کامل و بدون نقص صورت گیرد زیرا در غیر اینصورت در هنگام استفاده علاوه بر خرد شدن زغال با جرقه هایی همراه است که به اطراف پراکنده میشوند.

در ادامه بیشتر درباره کوره زغال بدون دود اطلاعات کسب کنید.در تولید زغال لیمو (قلیان) با کیفیت ،زغال های تولیدی کاملا صاف و یک دست هستند و هیچ ترک و حتی شکافی بر آنها وجود ندارد.زغال لیمو از بهترین زغال هایی است که برای مصرف قلیان استفاده میشود.
هم اکنون با وجود انواع سفره خانه و رستوران هایی که قلیان سرو میکنند خرید دستگاه تولید زغال لیمو و تولید زغال قلیان جز یکی از شغل های پر درآمد و دارای بازار مصرف فراوانی است همچنین در منازل برای انواع پخت کباب مورد استفاده قرار میگیرد.

از دیگر مواردیکه باید در تولید زغال لیمو به آن اشاره کنیم استفاده از کوره صنعتی است که باید دارای یک طراحی باشد که دارای استحکام و دوام در طولانی مدت است و به علت اینکه در هنگام استفاده کوره به مداوم در حال سرد و گرم شدن است باید حتما به نکات ریز در زمان استفاده آن توجه کرد.

روش های تولید زغال لیمو

همان طور که می دانید تولید زغال به دو روش سنتی و صنعتی انجام می شود .امروزه به دلیل افزایش آلودگی هوا و جلوگیری از ایجاد آلودگی در محیط زیست از روش صنعتی بیشتر می شود .در ادامه قصد داریم توضیح مختصری از دو روش تولید زغال برای شما داشته باشیم.
در روش سنتی ابتدا چوب ها را داخل کوره یا محفظه ای دربسته قرار می دهند و با آتش زدن آن ها و تبدیل چوب به زغال در پایان زغال های تولید شده را جمع آوری کرده و برای مصارف خانگی ، آشپزی و .. استفاده می کردند.
این روش یکی از متداول ترین روش های تولید زغال محسوب می شود اما به دلیل تولید دود ، بو برای محیط زیست مضر می باشد.چنان چه از چوب درخت مرکبات استفاده شود زغال لیمو با کیفیتی را تولید خواهد کرد.
در کوره های صنعتی زغال روش تولید کمی تفاوت دارد .در کوره صنعتی زغال اتلاف انرژی حرارتی نداریم و تمام حرارت و گرما در کوره صنعتی زغال به یک اندازه پخش خواهد شد.

تولید زغال لیمو چند روز زمان می برد؟

تولید زغال لیمو در کوره های سنتی چیزی حدود 18 الی 25 روز زمان می برد اما در کوره های صنعتی زمان تولید زغال در کوره تولید زغال لیمو حداکثر سه روز زمان می برد .زغال چینی لیمو نوعی بریکت یا زغال فشرده می باشد که به صورت صنعتی در کوره زغال تولید می شوند و به دلیل قیمت مناسب و فراوانی آن در شهرهای بزرگ بسیار خرید و فروش می شوند.

سوالات متداول
✔ چقدر زمان پخت زغال لیمو و مرکبات هست؟

حدود ۳ روز زمان پخت و یک روزم بابت خنک شدن دستگاه کلا ۴ روز

✔ کوره از هر چند کیلو چوب لیمو، یک کیلو زغال تحویل میده؟

هر ۴ کیلو

✔ آیا تولید زغال لیمو کاری قانونی هست؟

بله کاملا قانونی است.