خط تولید تمام اتوماتیک زغال فشرده – 09104385456

خط تولید تمام اتوماتیک زغال فشرده – 09104385456

دستگاه تمام اتوماتیک زغال فشرده، خط تولیدی است که در آن تمامی مراحل تولید زغال فشرده به صورت خودکار انجام می‌شود. این خط تولید از تجهیزات مختلفی تشکیل شده است که هر یک وظیفه خاصی را بر عهده دارند.

این خطوط تولید شامل دستگاه‌هایی مانند کوره جهنمی، مشعل، سرند، فن مکنده، لوله‌های سینوسی و سیگلون می‌شوند.این خطوط تولید می‌توانند باعث کاهش هزینه‌ها و افزایش کیفیت محصول شوند. در ایران، شرکت‌ ماشین سازی دانیال خطوط تولید تمام اتوماتیک زغال فشرده را تولید می‌کند.

تولید کننده دستگاه تمام اتوماتیک زغال

در ایران، تولیدکنندگان مختلفی دستگاه تمام اتوماتیک زغال فشرده تولید می‌کنند که یکی از آنها شرکت ماشین سازی دانیال می باشد.شرکت ماشین سازی دانیال، یکی از تولیدکنندگان پیشرو در زمینه تولید دستگاه‌های تمام اتوماتیک زغال فشرده و زغال بامبو در ایران است.

این شرکت، دستگاه‌های تمام اتوماتیک زغال فشرده با ظرفیت‌های مختلف تولید می‌کند. دستگاه‌های تولیدی این شرکت، از کیفیت بالایی برخوردار هستند و دارای استانداردهای بین‌المللی هستند.

که دستگاه‌های تمام اتوماتیک زغال فشرده با ظرفیت‌های مختلف تولید می‌کند. ظرفیت تولید دستگاه‌های تمام اتوماتیک زغال فشرده معمولاً از 100 کیلوگرم در ساعت تا 10 تن در ساعت متغیر است.

برای خرید دستگاه تمام اتوماتیک زغال فشرده، می‌توانید با ماشین سازی دانیال با شماره 09104385456 تماس بگیرید و از آنها مشاوره بگیرید.

قیمت دستگاه زغال سازآشنایی با بهترین تولید کننده دستگاه تمام اتوماتیک زغال

بهترین تولید کننده دستگاه تمام اتوماتیک زغال، تولید کننده‌ای است که دستگاه‌های با کیفیت بالا، با قیمت مناسب و دارای خدمات پس از فروش مناسبی تولید کند.

در ایران، شرکت ماشین سازی دانیال، یکی از بهترین تولیدکنندگان دستگاه تمام اتوماتیک زغال فشرده است. این شرکت، دستگاه‌های تمام اتوماتیک زغال فشرده با ظرفیت‌های مختلف تولید می‌کند. دستگاه‌های تولیدی این شرکت، از کیفیت بالایی برخوردار هستند و دارای استانداردهای بین‌المللی هستند. همچنین، این شرکت، خدمات پس از فروش مناسبی را برای دستگاه‌های تولیدی خود ارائه می‌دهد.

  • کیفیت بالای دستگاه‌ها: دستگاه‌های تولیدی شرکت ماشین سازی دانیال، از کیفیت بالایی برخوردار هستند و دارای استانداردهای بین‌المللی هستند. این دستگاه‌ها، از مواد اولیه با کیفیت ساخته شده‌اند و دارای طراحی مناسب هستند.
  • قیمت مناسب دستگاه‌ها: دستگاه‌های تولیدی شرکت ماشین سازی دانیال، از قیمت مناسبی برخوردار هستند. این قیمت، نسبت به کیفیت بالای دستگاه‌ها، بسیار مناسب است.
  • خدمات پس از فروش مناسب: شرکت ماشین سازی دانیال، خدمات پس از فروش مناسبی را برای دستگاه‌های تولیدی خود ارائه می‌دهد. این خدمات شامل آموزش نحوه استفاده از دستگاه‌ها، تعمیر و نگهداری دستگاه‌ها و تامین قطعات یدکی دستگاه‌ها است.

اگر به دنبال یک دستگاه تمام اتوماتیک زغال فشرده با کیفیت بالا، با قیمت مناسب و دارای خدمات پس از فروش مناسب هستید، پیشنهاد می‌کنیم دستگاه‌های تولیدی شرکت ماشین سازی دانیال را در نظر بگیرید.

قیمت دستگاه تمام اتوماتیک زغال

قیمت دستگاه تمام اتوماتیک زغال در ایران، نسبت به سایر کشورها، پایین‌تر است. این امر به دلیل وجود تولیدکنندگان داخلی دستگاه‌های تمام اتوماتیک زغال است.این امر باعث شده است که تولید زغال فشرده در ایران، نسبت به سایر کشورها، مقرون‌به‌صرفه‌تر باشد.

مزایا و معایب دستگاه تمام اتوماتیک زغال

دستگاه تمام اتوماتیک زغال فشرده مزایا و معایب مختلفی نسبت به خط تولید نیمه اتوماتیک زغال فشرده دارد. از جمله مزایای این خط تولید می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

مزایا هزینه های راه اندازی معایب
بهره‌ وری بیشتری ظرفیت تولید خط تولید هزینه اولیه بالاتر
کاهش هزینه‌های تولید نوع و کیفیت دستگاه‌های خط تولید نیاز به دانش فنی بیشتر
افزایش کیفیت محصول محل راه‌اندازی خط تولید

از دیگر مزایای دستگاه تمام اتوماتیک زغال

کاهش مصرف برق

پس از استفاده از این دستگاه در کارگاه تولیدی زغال خود شاهد کاهش چشم گیر مصرف برق و هزینه برق مصرفی ماهانه کارگاه خواهید بود. که از لحاظ مخارج کارگاه مزیت بزرگی برای تولیدکننده محسوب می شود.

کاهش تعداد نیروی کار مورد نیاز

تا به حال جهت فعالیت و تولید یک کارگاه زغال با حجم تولیدی استاندارد ۵۰۰ کیلوگرم در روز به ۳ نفر نیروی کار نیاز داشتیم. اما با به کار آمدن این دستگاه دیگر نیازی به کارگر برای کار در قسمت خشک کن نمی باشد.در حقیقت می توان کل روند تولید را با دو نفر مدیریت کرد.

همانطور که می دانید یکی از هزینه های اصلی برای تولیدکننده تامین حقوق و دستمزد کارگران و کارکنان می باشد. نه تنها در این کسب و کار بلکه در تمامی بیزینس ها و اشکال مختلف کارآفرینی یکی از قسمت های بزرگی از درآمد کل صرف حقوق کارکنان خواهد شد. که با حضور این دستگاه حجم قابل توجهی از این هزینه ها کاهش می یابد.

کاهش فضای مورد نیاز

یکی از دغدغه هایی که تولیدکنندگان جدید این حرفه می توانند داشته باشند تهیه فضای مورد نیاز جهت نصب دستگاه های لازم در خط تولید زغال می باشد. یکی از تفاوت های مهم این دستگاه با دستگاه های قبلی اندازه و ابعاد مناسب آن می باشد.

شما برای نصب دستگاه های معمول قسمت خشک کن در خط تولید زغال به فضای تقریبی ۴۰ الی ۶۰ متری نیاز داشتید. در صورت استفاده از دستگاه تمام اتوماتیک زغال چینی این فضا به ۱۰ متر کاهش پیدا می کند.

کاهش استهلاک و هزینه تعمیرات دستگاه ها

هزینه نگهداری از ۶ دستگاه طبیعتاً بیشتر از ۱ دستگاه می باشد.در نتیجه انتخاب بهینه تر و منطقی تر انتخاب یک دستگاه تمام اتوماتیک به جای ۶ دستگاه می باشد.دستگاه های قبلی در خط تولید زغال نیازمند بازبینی و تعمیر دوره ای بودند.

برخی از این دستگاه ها هر ۶ ماه یک بار و برخی هر ۳ ماه باید چک می شدند و تعمیرات لازم روی آنها اعمال می شد. اما دستگاه تمام اتوماتیک بسیار بادوام تر و بهینه تر طراحی می شود که به طور کلی باعث کاهش هزینه های استهلاک خواهد شد.

علاوه بر همه این موارد آلایندگی و سر و صدای کمتر که در بسیاری مواقع آزاردهنده بود از مزیت های دیگر این نوع دستگاه هستند.

سود دهی دستگاه تمام اتوماتیک زغال

هزینه خرید دستگاه تمام اتوماتیک زغال نسبت به دستگاه های نیمه اتوماتیک بیشتر است. بنابراین، میزان سرمایه گذاری اولیه برای راه اندازی این کسب و کار نیز بیشتر خواهد بود.هرچه میزان تولید بیشتر باشد، سودآوری نیز بیشتر خواهد بود. دستگاه های تمام اتوماتیک زغال قادر به تولید زغال در مقیاس بالا هستند.

میزان تقاضا برای زغال فشرده در بازار نیز بر سودآوری این کسب و کار تاثیرگذار است. در صورتی که میزان تقاضا بالا باشد، سودآوری نیز بیشتر خواهد بود.

با توجه به عوامل ذکر شده، می توان گفت که سود دهی دستگاه تمام اتوماتیک زغال در ایران بسیار بالا است. این دستگاه ها قادر به تولید زغال فشرده با کیفیت بالا هستند که تقاضای زیادی در بازار دارند. بنابراین، با راه اندازی یک تولیدی زغال با دستگاه تمام اتوماتیک، می توان در مدت زمان کوتاهی به سودآوری بالایی دست یافت.

 عوامل موثر بر سود دهی دستگاه تمام اتوماتیک زغال

میزان سرمایه گذاری

هزینه خرید دستگاه تمام اتوماتیک زغال در ایران بسته به ظرفیت تولید و امکانات دستگاه، متفاوت است. به طور کلی، هزینه خرید این دستگاه ها از 100 میلیون تومان شروع می شود و تا چند میلیارد تومان نیز می رسد. بنابراین، میزان سرمایه گذاری اولیه برای راه اندازی این کسب و کار نیز متفاوت خواهد بود.

میزان تولید

میزان تولید دستگاه های تمام اتوماتیک زغال بسته به ظرفیت تولید آنها، متفاوت است. به طور کلی، این دستگاه ها قادر به تولید روزانه 200 تا 1000 کیلوگرم زغال فشرده هستند. بنابراین، با افزایش میزان تولید، سودآوری نیز بیشتر خواهد شد.

میزان تقاضا

میزان تقاضا برای زغال فشرده در بازار نیز بر سودآوری این کسب و کار تاثیرگذار است. در صورتی که میزان تقاضا بالا باشد، سودآوری نیز بیشتر خواهد بود. خوشبختانه، میزان تقاضا برای زغال فشرده در ایران بسیار بالا است. این محصول به دلیل مزایای زیادی که نسبت به زغال سنتی دارد، مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است.

نتیجه گیری

با توجه به عوامل ذکر شده، می توان گفت که سود دهی دستگاه تمام اتوماتیک زغال در ایران بسیار بالا است. این دستگاه ها قادر به تولید زغال فشرده با کیفیت بالا هستند که تقاضای زیادی در بازار دارند. بنابراین، با راه اندازی یک تولیدی زغال با دستگاه تمام اتوماتیک، می توان در مدت زمان کوتاهی به سودآوری بالایی دست یافت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، می‌توانید با شماره 09104385456 تماس بگیرید.

همچنین بخوانید:

خرید کوره زغال بدون دود

قیمت کوره زغال فشرده