کوره زغال فشرده – خرید انواع کوره ذغال – 09104385456

کوره زغال فشرده – خرید انواع کوره ذغال – 09104385456

انواع کوره زغال صنعتی

کوره صنعتی زغال که شرکت دانیال ماشین در اختیار شما قرار می دهد، از نوع ترمودینامیکی است و به شکل کاملا اتوماتیک کار می کند.

کوره زغال شرکت دانیال ماشین، با ظرفیت های مختلف 1 تن، 2 تن ، 3 تن و .. ارائه می شود و بسته به سفارش شما می تواند ظرفیت متفاوتی داشته باشد.

به طور معمول کوره های 4، 5 و 3 تنی، تقاضای بیشتری دارد؛ چرا که صرفه اقتصادی خیلی بیشتری دارد. کوره زغال شرکت دانیال ماشین، در دو نوع تک منظوره و چند منظوره عرضه می شود و به طور کلی از جمله کوره های صنعتی ترمودینامیکی محسوب می شود.

کوره زغال چند منظوره

همانطور که از نام این نوع کوره زغال صنعتی مشخص است، این کوره ها قابلیت تولید انواع زغال را دارند و دقیقا به همین دلیل انتخاب به صرفه تری برای افراد مشتاق به کار در این زمینه است. با استفاده از کوره های زغال چند منظوره می توان انواع زغال فشرده، زغال لیمو، مرکبات و … را تولید کرد.

کوره زغال چند منظوره دانیال ماشین، بهترین و با کیفیت ترین ذغال کبابی، فشرده و .. را تولید می کند و محصولی قابل عرضه در این بازار پر رقابت تولید می کند.

کوره زغال همرفتی

یکی دیگر از انواع کوره صنعتی زغال، کوره زغال همرفتی است که یکی از بهترین و پرفروش ترین کوره های چند منظور محسوب می شود. این کوره زغال، از همرفت هوا در فضای داخل کوره برای کمک به سوختن یکنواخت چوب استفاده می کند. روش کار این کوره به این شکل است که جریان هوا، گرما را در سرتاسر کوره پخش کرده و این موضوع سبب می شود، زغال ها به شکل یکنواخت پخته شوند.

کوره زغال تک منظوره

یکی دیگر از انواع کوره های زغال، کوره تک منظوره است. به عنوان مثال کوره زغال لیمو، یکی از این دستگاه های تک منظوره است که از آن برای تولید زغال لیمو استفاده می شود.

بهترین کوره صنعتی زغال

همانطور که پیش تر گفته شد، کیفیت کوره زغال، مستقیما بر کیفیت محصول نهایی تاثیرگذار خواهد بود. به همین دلیل در این بخش قصد داریم بهترین کوره صنعتی زغال را به شما معرفی کنیم.

کوره صنعتی دانیال ماشین ، یکی از بهترین گزینه ها برای کسانی است که قصد راه اندازی خط تولید زغال شامل دستگاه زغال فشرده، اکسترودر، کوره زغال و … را دارد. این دستگاه از بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه و به شکل کاملا استاندارد ساخته شده است. به نحوی که شما می توانید با کمک آن به بازدهی بالایی در کسب و کار خود برسید.

به غیر از کیفیت بالای این کوره زغال، عامل دیگری وجود دارد که خرید آن را به صرفه تر می کند. شما می توانید با خرید تجهیزات تولید زغال، علاوه بر خرید این محصول، آموزش تولید زغال فشرده را دریافت کنید. همچنین دانیال ماشین ، تامین مواد اولیه باکیفیت را برای شما انجام می دهد و می توانید صفر تا صد تولید این محصول پرتقاضا را با کمک دانیال ماشین و بدون نیاز به هیچ پیش نیاز یا تجربه ای در این زمینه انجام دهید.

انواع کوره زغال صنعتی

ویژگی های کوره زغال صنعتی دانیال ماشین

کوره های ترمودینامیکی شرکت دانیال ماشین ، چند منظوره هستند و شما می توانید انواع چوب ها را در آنها پخت داده و تبدیل به زغال مرکبات، زغال های کبابی و زغال لیمو کنید. همچنین می توانید داخل آنها بریکتی که از دستگاه زغال فشرده خارج می شود را پخت دهید. در این صورت دیگر نیازی نیست این بریکت ها داخل کوره های سنتی پخت شوند.

کوره صنعتی زغال

زمان لازم برای پایان کار کوره های صنعتی متفاوت است. معمولا تولید زغال با استفاده از این کوره ها، 4 روز به طول می انجامد و طبعا این زمان برای تولید زغال فشرده کمتر خواهد بود. در نهایت هم شما می توانید زغال سرد شده و آماده را از دستگاه خارج کنید. سایر ویژگی های کوره زغال دانیال ماشین به شرح زیر است:

 1. تمام اتوماتیک
 2. دارای سیستم همرفتی
 3. دارای ورق های آلیاژی آتشخوار
 4. دارای درب گاو صندوقی سنگین
 5. عایق حرارتی
 6. تابلو برق plc
 7. مشعل ایران رادیاتور
 8. دارای سیستم تعادل حرارت
 9. سیستم سرکه گیر
 10. سیستم گازگیری متان ( مشتقات چوب)
 11. تمام کوئل
 12. سیستم خنک کننده
 13. سیستم هشدار دهنده
 14. دارای سیستم ضد حریق و فیلتراسیون آلایندگی

نحوه کار کوره زغال صنعتی

استفاده از کوره زغال صنعتی، مزایای بسیاری نسبت به کوره های قدیمی زغال دارد به عنوان مثال این کوره ها از ایمنی بیشتری برخوردارند. همچنین کوره زغال صنعتی، از نظر اقتصادی به صرفه تر است، چرا که با سرعت و توانایی بالاتری زغال را تولید می کنند.

همچنین در روش تولید زغال فشرده و با استفاده از کوره زغال، شما می توانید از انواع خاک اره و ضایعات چوب هم برای تولید زغال استفاده کنید که این موضوع، تولید با کمک آن را بسیار به صرفه تر می کند.

نحوه کار با کوره صنعتی زغال هم بسیار ساده است. کافی است شما چوبی که برش داده اید و یا بریکت زغال فشرده را داخل کوره قرار بدهید و دکمه پنل کنترل را فشار دهید. به این ترتیب، کوره، آنها را می سوزاند و تبدیل به زغال می کند.

کوره بقیه کارها را به صورت اتوماتیک انجام می دهد و شما فقط باید دما را طبق آموزش هایی که به شما داده می شود، در ساعت های مشخص شده، تغییر دهید.

مزیت اصلی کوره صنعتی زغال شرکت دانیال ماشین ، در این است که به دلیل داشتن طراحی پیشرفته، حرارت در همه بخش های آن یکسان است و این سبب می شود تا هیچ ماده اولیه ای هدر نرود. به این شکل شما می توانید زغال هایی با کیفیت بالا برای عرضه به بازار داشته باشید.

قیمت کوره زغال فشرده

قیمت هر محصولی به عوامل متعددی همچون کیفیت اجزاء و قیمت هر یک از آنها، برند محصول، بازدهی آن و … وابسته است. در خصوص کوره زغال فشرده دانیال ماشین هم چنین عواملی بر قیمت نهایی تاثیرگذارند. به عنوان مثال ظرفیت تولید، یکی از عواملی است که می تواند بر قیمت نهایی تاثیر بگذارد. شما می توانید در اینجا ظرفیت مورد نظر خود برای تولید را تعیین کرده و تفاوت قیمتی کوره را در ظرفیت های متفاوت ببینید.

همچنین نوع کوره صنعتی زغال و محصولی که تولید می کند هم بر قیمت نهایی آن موثر است. شما می توانید برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص کوره صنعتی زغال دانیال ماشین  و دریافت مشاوره در این زمینه، با مشاوران ما تماس حاصل نمایید. همچنین اگر تصمیم خود را برای انتخاب کوره زغال مورد نظرتان گرفته اید، می توانید به راحتی سفارش خود را در سایت ثبت کنید.

از قابلیت های این کوره ها

 • دارا بودن سیستم کنترل
 • امکان کنترل دود
 • کنترل یکنواخت دمای داخل کوره
 • سیستم قطران گیر و … می باشد.

گروه “ماشین سازی دانیال ” مفتخر به تولید و راه اندازی برترین کوره صنعتی ذغال در ایران همواره آماده به خدمت برای همکاری با شما عزیزان جهت راه اندازی بهترین کارخانه تولید انواع ذغال در کشور می باشد؛ کوره صنعتی  ماشین ساز ی دانیال توانایی تولید بهترین ذغال چینی و بریکت چینی را دارا می باشد

ساخت کوره های صنعتی زغال

شرکت ماشین سازی دانیال ساخت و طراحی کوره های تولید زغال با بروز ترین سیستم های بروز دنیا انجام می دهد، کوره صنعتی یک سازه فلزی چند جداره عایق بندی شده می باشد که با حرارت غیر مستقیم چوب را تبدیل به زغال می کند.
از مشخصات کوره های شرکت توسعه فناوری و مکانیزاسیون دانیال اتوماتیک بودن بدون دود بودن مجهز به سیستم همرفتی و دارا بودن سرکه گیر می توان نام برد. این کوره ها قابلیت پخت هر گونه چوب را دارا هستند. زغال طاق زغال لیمو زغال بلوط زغال پسته زغال کبابی را می توان با این کوره ها تولید کرد.

انواع کورهای صنعتی زغال:شرکت ماشین سازی دانیال افتخار دارد کوره در سه مدل معمولی (سریn)؛سنگین (سریH)و استوانه(سریC) طراحی نماید.

ظرفیت کوره های تولید زغال

کوره های ساخته شده توسط شرکت مکانیزاسیوم دانیال 6 و 4 جداره بوده که از بهترین متریال , طراحی و زیر ساخت توسط تیم مجرب این مجموعه بنا شده و در حجمهای 1، 2، 2.5، 3، 5_ 7 و الی 20 تن موجود می باشد و جهت پخت انواع ذغال از قبیل چینی، لیمو (مرکبات)، سیب، کبابی و غیره استفاده می گردد.

کوره زغال

خط تولید انواع زغال

زغال لیمو

یکی از باکیفیت ترین و مرغوب ترین انواع زغال، زغال لیمو است که اغلب برای درست کردن قلیان مورد استفاده قرار می گیرد به همین سبب به زغال قلیان نیز مشهور شده است.این نوع زغال از سوخت چوب درختان مرکباتی نظیر لیمو، پرتقال و … تهیه و تولید می شود.

این نوع زغال فاقد جرقه است و چنانچه خیس شود به صورت مجدد خشک می شود و مورد استفاده قرار می گیرد و هیچ تغییری در مزه قلیان ایجاد نمی کند.

زغال بلوط

زغال بلوط که از چوب درخت بلوط تهیه می شود. کیفیت و مرغوبیت زغال بلوط به نسبت کمتر از زغال لیمو است و قیمت آن نیز ارزان تر است .نکته: در پاره ای از اوقات به منظور صرفه جویی در هزینه و … به جای زغال لیمو از زغال بلوط استفاده می شود.

زغال بامبو

از مدرن ترین و مرغوب ترین انواع زغال، زغال بامبو است که اخیرا به ایران عرضه شده است.این نوع زغال از خاک ساقه های بامبو تهیه شده و از طعم و بوی مطلوبی برخوردار است . برجسته ترین کاربرد این نوع زغال استفاده در قلیان است.

زغال کبابی

یکی از رایج ترین انواع زغال، زغال کبابی است که اغلب از نوع زغال فشرده و بلوط است .کاربرد عمده این نوع زغال تهیه کباب، پخت و پز، گرم کردن چای در طبیعت و .. است. این موارد از جذابیت و محبوبیت فوق العاده ای برخوردار است که غیر قابل وصف است

 

کوره زغال سنتی کوره زغال صنعتی
سطح کنترل این کوره ها نزدیک به صفر بود و به همین دلیل ذغال تولیدی، قسمتی خاکستر، قسمتی سالم و قسمتی خام بود. کوره های صنعتی زغال آلاینده محیط زیست نیستند و دود و ضرر زیست محیطی ندارند.
راندمان زیر ۲۰ درصدی این کوره ها یک مشکل جدی در توسعه کسب و کار و سختی کار محسوب می شد. چون چوب در این روش مستقیم نمی سوزد، خاک زغال با کوره های گروه صنعتی دانیال ماشین اصلا تولید نمی شود و وزن زغال تولید شده کم نمی شود.
تولید ۵۰۰ کیلو محصول در کوره های سنتی حداقل ۶ روز زمان نیاز دارد!آلایندگی بالا و سختی کار نیز از دیگر معایب این کوره هاست. پایین بودن زمان پخت و تولید زغال در این کوره ها

قیمت کوره صنعتی زغال:

گروه ماشین سازی دانیال کوره های صنعتی نسل جدید بر اساس استانداردهای محیط زیستی اراِئه می کند. این کوره ها دارای سیستم تصفیه و حذف دود می باشند کوره های صنعتی دارای عایق بندی متفاوتی است که امکان از بین رفتن آن وجود ندارد و این دستگاه ها با دستگاه های موجود در بازار متفاوت است.

جهت اطلاع از قیمت کوره صنعتی زغال با ما در تماس باشید. 09104385456