قیمت کوره زغال صنعتی – 09104385456

قیمت کوره زغال صنعتی – 09104385456

کیفیت کوره زغال، مستقیما بر قیمت کوره زغال نهایی تاثیرگذار خواهد بود. به همین دلیل در این بخش قصد داریم بهترین کوره صنعتی زغال را به شما معرفی کنیم.

کوره صنعتی دانیال ماشین، یکی از بهترین گزینه ها برای کسانی است که قصد راه اندازی خط تولید زغال شامل دستگاه زغال فشرده، اکسترودر، کوره زغال و … را دارد. این دستگاه از بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه و به شکل کاملا استاندارد ساخته شده است. به نحوی که شما می توانید با کمک آن به بازدهی بالایی در کسب و کار خود برسید.


جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت خرید کوره زغال با شماره 09104385456 تماس بگیرید.


به غیر از کیفیت بالای این کوره زغال، عامل دیگری وجود دارد که خرید آن را به صرفه تر می کند. شما می توانید با خرید تجهیزات تولید زغال، علاوه بر خرید این محصول، آموزش تولید زغال فشرده را دریافت کنید.

همچنین دانیال ماشین، تامین مواد اولیه باکیفیت را برای شما انجام می دهد و می توانید صفر تا صد تولید این محصول پر تقاضا را با کمک دانیال ماشین و بدون نیاز به هیچ پیش نیاز یا تجربه ای در این زمینه انجام دهید.

قیمت کوره زغال فشرده

قیمت هر محصولی به عوامل متعددی همچون کیفیت اجزاء و قیمت هر یک از آنها، برند محصول، بازدهی آن و … وابسته است. در خصوص کوره زغال فشرده دانیال ماشین هم چنین عواملی بر قیمت نهایی تاثیرگذارند. به عنوان مثال ظرفیت تولید، یکی از عواملی است که می تواند بر قیمت نهایی تاثیر بگذارد. شما می توانید در اینجا ظرفیت مورد نظر خود برای تولید را تعیین کرده و تفاوت قیمتی کوره را در ظرفیت های متفاوت ببینید.

همچنین نوع کوره صنعتی زغال و محصولی که تولید می کند هم بر قیمت نهایی آن موثر است. شما می توانید برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص کوره صنعتی زغال دانیال ماشین و دریافت مشاوره در این زمینه، با مشاوران ما تماس حاصل نمایید. همچنین اگر تصمیم خود را برای انتخاب کوره زغال مورد نظرتان گرفته اید، می توانید به راحتی سفارش خود را در سایت ثبت کنید.

قیمت کوره زغال یک تنی

امروزه تولید زغال به حرفه ای موفق و پر درآمد در ایران به حساب می آید. در گذشته از کوره های سنتی برای تولید زغال استفاده می شد ولی این نوع کوره ها قابلیت تولید زغال در مقیاس صنعتی را نداشتند. به همین علت انواع کوره زغال صنعتی در بازار موجود هستند که با صرف زمان و هزینه کمتر، زغال بیشتر و با کیفیت بالاتر تولید شود. در این مقاله قیمت کوره زغال یک تنی به شما خواهیم گفت.

در تهیه کردن هر محصولی مهم ترین نکته ای که باید به آن توجه کرد علاوه بر کیفیت آن محصول، هزینه آن است.قیمت کوره زغال یک تنی و زغال چینی به علت کارایی بالا و مقرون به صرفه بودنش از قیمت نسبتاً مناسبی برخوردار بوده و در زغال فشرده هیچ گونه مواد افزودنی شیمیایی استفاده نمی شود.

دستگاه خط تولید زغال ساز فشرده و خط تولید زغال فشرده و زغال چینی به علت فشرده سازی زغال که از ضایعات چوب، پوسته گردو، بادام و خاک اره و… به وجود می آید تولید شده است.این دستگاه با هزینه مناسب در بازار به فروش می رسد.کار اصلی این دستگاه این بوده است که ضایعات چوب و باقی مانده های گیاهان کشاورزی و جنگلی را فشرده سازد.

شرکت کوره سازی دانیال ماشین با ساخت کوره های صنعتی نسل جدید بر اساس استانداردهای زیست محیطی انوع محصولات خود را با تولید و فروش در زمینه انواع دستگاه زغال ساز و زغال ارائه می دهد.این کوره ها دارای سیستم تصفیه و حذف دود می باشند.کوره های صنعتی دارای عایق بندی متفاوتی بوده که امکان از بین رفتن آن وجود نداشته و این دستگاه ها با دستگاه های موجود در بازار تفاوت دارد.

انواع کوره زغال صنعتی

قیمت انواع کوره زغال صنعتی

کوره زغال صنعتی که شرکت دانیال ماشین در اختیار شما قرار می دهد، از نوع ترمودینامیکی است و به شکل کاملا اتوماتیک کار می کند. کوره زغال شرکت دانیال ماشین، با ظرفیت های مختلف 1 تن، 2 تن ، 3 تن و .. ارائه می شود و بسته به سفارش شما می تواند ظرفیت متفاوتی داشته باشد.

به طور معمول کوره های 4، 5 و 3 تنی، تقاضای بیشتری دارد؛ چرا که صرفه اقتصادی خیلی بیشتری دارد. کوره زغال شرکت دانیال ماشین، در دو نوع تک منظوره و چند منظوره عرضه می شود و به طور کلی از جمله کوره های صنعتی ترمودینامیکی محسوب می شود.

قیمت کوره زغال چند منظوره

همانطور که از نام این نوع کوره زغال صنعتی مشخص است، این کوره ها قابلیت تولید انواع زغال را دارند و دقیقا به همین دلیل انتخاب به صرفه تری برای افراد مشتاق به کار در این زمینه است. با استفاده از کوره های زغال چند منظوره می توان انواع زغال فشرده، زغال لیمو، مرکبات و … را تولید کرد. کوره زغال چند منظوره دانیال ماشین، بهترین و با کیفیت ترین ذغال کبابی، فشرده و .. را تولید می کند و محصولی قابل عرضه در این بازار پر رقابت تولید می کند.

کوره زغال همرفتی

قیمت کوره زغال همرفتی

یکی دیگر از انواع کوره صنعتی زغال، کوره زغال همرفتی است که یکی از بهترین و پرفروش ترین کوره های چند منظور محسوب می شود. این کوره زغال، از همرفت هوا در فضای داخل کوره برای کمک به سوختن یکنواخت چوب استفاده می کند. روش کار این کوره به این شکل است که جریان هوا، گرما را در سرتاسر کوره پخش کرده و این موضوع سبب می شود، زغال ها به شکل یکنواخت پخته شوند.

کوره زغال تک منظوره

یکی دیگر از انواع کوره های زغال، کوره تک منظوره است. به عنوان مثال کوره زغال لیمو، یکی از این دستگاه های تک منظوره است که از آن برای تولید زغال لیمو استفاده می شود.

مشخصات فنی کوره زغال

مدل متریال ابعاد تجهیزات قیمت
 

کوره زغال یک تنی

ورق کف 6 میل

بدنه 3 میل

شاسی کشی قوی

عرض 100سانتی متر

ارتفاع 100 سانتی متر

ظول 200سانتی متر

مشعل

تابلو اتوماتیک

سبد یک تیکه ریل رو

تماس بگیرید
 

 

کوره زغال یک ونیم تنی

ورق کف 6 میل

بدنه 3 میل

شاسی کشی قوی

جداره دوم ورق 3 میل

سوم پشم سنگ

جداره چهارم پلیت

 

عرض: 125 سانتی متر

ارتفاع: 125 سانتی متر

طول: 220 سانتی متر

 

مشعل

تابلو اتوماتیک

سبد یک تیکه ریل رو

سرکه گیر

 

 

تماس بگیرید

 

 

کوره زغال دو تنی

ورق کف 6 میل

بدنه 3 میل

شاسی کشی قوی

جداره دوم ورق 3 میل

سوم پشم سنگ

چهارم پلیت

 

عرض: 150 سانتی متر

ارتفاع: 150 سانتی متر

طول: 200 سانتی متر

 

مشعل

تابلو اتوماتیک

سبد یک تیکه ریل رو

سرکه گیر

 

 

تماس بگیرید

کوره زغال 4 تنی ، 5 تنی ، 6 تنی و بالاتر نیز به سفارش مشتری ساخته میشود.

نحوه کار کوره زغال صنعتی

استفاده از کوره زغال صنعتی، مزایای بسیاری نسبت به کوره های قدیمی زغال دارد به عنوان مثال این کوره ها از ایمنی بیشتری برخوردارند. همچنین کوره زغال صنعتی، از نظر اقتصادی به صرفه تر است، چرا که با سرعت و توانایی بالاتری زغال را تولید می کنند. همچنین در روش تولید زغال فشرده و با استفاده از کوره زغال، شما می توانید از انواع خاک اره و ضایعات چوب هم برای تولید زغال استفاده کنید که این موضوع، تولید با کمک آن را بسیار به صرفه تر می کند.

نحوه کار با کوره صنعتی زغال هم بسیار ساده است. کافی است شما چوبی که برش داده اید و یا بریکت زغال فشرده را داخل کوره قرار بدهید و دکمه پنل کنترل را فشار دهید. به این ترتیب، کوره، آنها را می سوزاند و تبدیل به زغال می کند.

کوره بقیه کارها را به صورت اتوماتیک انجام می دهد و شما فقط باید دما را طبق آموزش هایی که به شما داده می شود، در ساعت های مشخص شده، تغییر دهید.

مزیت اصلی کوره صنعتی زغال شرکت دانیال ماشین، در این است که به دلیل داشتن طراحی پیشرفته، حرارت در همه بخش های آن یکسان است و این سبب می شود تا هیچ ماده اولیه ای هدر نرود. به این شکل شما می توانید زغال هایی با کیفیت بالا برای عرضه به بازار داشته باشید.

کلام آخر

دانیال ماشین اولین تولید کننده دستگاه و کوره زغال در ایران با بیش از ۲۰ سال تجربه کاری، یکی از بهترین متخصصان در حوزه تولید، خرید و فروش دستگاه و کوره زغال در ایران می باشد.

اگر قصد خرید و یا فروش دستگاه و یا کوره زغال ساز یک تنی را دارید می توانید با مشاورین دانیال ماشین در ارتباط بوده و تجهیزاتی با کیفیت را تهیه کنید و قیمت کوره زغال را به روز از ما استعلام کنید .


جهت استعلام قیمت کوره زغال یک تنی با شماره 09104385456 در ارتباط باشید.