خط تولید زغال فشرده کاشان – 09104385456

خط تولید زغال فشرده کاشان – 09104385456

خط تولید زغال فشرده در کاشان نصب و راه اندازی خط تولید زغال فشرده در کاشان توسط شرکت های زیادی انجام می شود، لذا باید توجه داشت که این دسته از کارهاباید به متخصصانی سپرده شود که تجربه طولانی در این زمینه دارند.

گروه ماشین سازی دانیال در زمینه تولید زغال فشرده در کلیه نقاط کشور با تجربه و سابقه طولانی و همچنین بکار گیری نیروی حرفه ای و متخصص در این زمینه فعالیت زیادی دارد.

فواید استفاده از زغال فشرده

ذغال های قالبی با وجود این که از ضایعات چوبی برای تولید آن استفاده می‌شود اما هیچ گونه آسیبی به طبیعت وارد نمی‌سازد، بلکه باعث کاهش آلاینده‌های مضر موجود در هوا هم می‌شود.
این محصول از زباله‌های بیومسی، ضایعات چوبی، باقی مانده‌های گیاهی تولید می‌شود و این باعث پاک سازی طبیعت می‌شود.
قسمت اعظمی از این فرآورده تبدیل به کربن می‌شود.

 1. بدون بوی بد و گاز
 2. بدون جرقه
 3. دارای حرارت بالا
 4. زمان سوخت بالا
 5. خاکستر بسیار کم
 6. بدون استفاده از مواد شیمیایی

کوره صنعتی زغال در کاشان

در دنیای امروز با پیشرفت علم و تکنولوژی در همه زمینه ها در زمینه زغال نیز تکنولوژی جایگزین روش ها و دستگاه های سنتی شده است و تمامی روش های سنتی جای خود را به روش های مکانیزه و صنعتی داده اند. استفاده از کوره صنعتی زغال نسبت به کوره زغال سنتی بسیار آسان تر است و کیفیت بالاتری هم دارد. همچنین زمان پخت آن نیز بسیار کوتاه تر است.کوره های صنعتی به صورت اتوماتیک کار میکنند و زمان کمتری برای تولید زغال صرف میشود و همچنین هنگام روشن شدن ، گاز و دود های سمی تولید نمی کند.

مزایای تولید زغال فشرده و صنعتی

 •  در دسترس بودن مواد اولیه می باشد.
 • خاک اره و خرده چوب در تمامی کارگاه های مبل سازی به طور فراوان پیدا می شود.
 • همچنین متریال تولید زغال فشرده، هزینه آنچنان بالایی ندارد.
 • راه اندازی خط تولید زغال فشرده، هیچ آسیبی به جنگل ها نمی زند و باعث قطع درختان نمی شود.
 • از سوی دیگر از ضایعات نیز می توان کسب سود نمود.
 • ماندگاری حرارت در زغال فشرده نسبت به زغال های سنتی بالا بوده و زغال فشرده گرما را بیشتر در خود نگه می دارد.
 • زغال فشرده دود و بوی کمتری در زمان سوختن وارد محیط زیست می کند.

هزینه راه اندازی خط تولید زغال فشرده و صنعتی

به طور کلی یکی از موارد قابل توجه برای راه اندازی خط تولید زغال است هزینه آن می باشد.
قابل ذکر است افرادی که قصد راه اندازی خط تولید زغال چینی را دارند بدون هیچ اطلاع و آگاهی از کاربرد و روش استفاده از هر یک از این دستگاه ها خریداری نموده و بدون دریافت مشاوره از شرکت های با تجربه، اقدام به راه اندازی خط تولید زغال فشرده می کنند.
به همین دلیل است که در نهایت با شکست مواجه می شوند.
برای دستیابی به موفقیت در این کسب و کار باید درباره هزینه راه اندازی خط تولید زغال با افراد متخصص و با تجربه مشاوره گرفته و میزان آگاهی خود را در این حیطه افزایش دهید.

هزینه راه اندازی خط تولید زغال فشرده به مواردی از جمله در دسترس بودن مواد اولیه ارزان، بالا نمی باشد.
همانطور که گفته شد شما برای راه اندازی خط تولید زغال فشرده باید بدانید که حدود ۹۰% مواد اولیه شما خاک اره و تکه های چوب می باشد.
برای تهیه زغال فشرده، مواد اولیه در دستگاه خردکن به تکه های ریز تبدیل می شوند.

سپس وارد دستگاه میکسر می شوند و با هم ترکیب می شوند، و بعد وارد دستگاه پرس یا فشرده سازی که اکسترودر می باشد، می شود.
بعد از این مراحل قالب های مکعبی و بریکت ها برای خشک شدن در خشک کن قرار می گیرند تا کاملاً خشک شوند.

مواد اولیه ذغال فشرده کاشان

باید به این مسئله توجه ویژه ای نمود، زیرا مشتری به جنس و مرغوبیت کالا خیلی اهمیت می دهد و سیاست کاری برای تولید کننده، مشتری مداری توجه به خواسته های آنها می باشد.مواد اولیه زغال فشرده شامل خاک اره، خاک زغال و پوست گردو می باشد.خوشبختانه این مواد به دلیل وجود منابع طبیعی زیادی در ایران به راحتی یافت می شوند.

خاک اره

خاک اره بالاترین بخش مورد نیاز در تولید زغال فشرده محسوب می شود و بیشترین مقدار فرمول زغال به آن مربوط می گردد،و به هیچ عنوان برای تولید این کالا هیچ درختی قطع نشده و از بین نمی رود،که با قیمت مناسب می توان از کارخانه های چوب بری و کارگاه های تولید مبل و صندلی و غیره تهیه نمود.

توجه داشته باشید که خاک اره ی تهیه شده عاری از هر گونه چسب و مواد شیمیایی باشد چرا که وجود هر گونه مواد دیگر در شکل و بوی زغال تولیدی تاثیر داشته و موجب پایین آمدن کیفیت آن خواهد شد.

خاک زغال

خاک زغال هم دیگر ماده مورد نیاز برای تولید زغال محسوب می شود و به میزان کمتر از دو ماده دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

پوست گردو

برای تولید نیم تن زغال فشرده در یک شیفت کاری، تقریبا ۲۰۰ کیلوگرم پوست گردو نیاز داریم که ۱۰ درصد فرمول مواد اولیه را تشکیل می دهد،خوشبختانه با تولید زغال فشرده از مواد اولیه که شامل پوست گردو و غیره می شود،کمک زیادی به حفظ تمیزی محیط زیست و محیط زندگی انسانها می شود زیرا این مواد دورریز هستند و در سالهای قبل از تولید زغال فشرده دور ریخته می شدند.توجه داشته باشید که مواد اولیه مرغوب برای تولید زغال فشرده تهیه نمایید

زغال فشرده شهر کرد

روند تولید زغال فشرده

روند تولید زغال فشرده که با ۴ مرحله زیر صورت می‌گیرد

 1. خشک کن: در خط تولید زغال فشرده خاک‌اره‌ی حاصل از دستگاه در این خشک‌کن ریخته می‌شوند، این دستگاه از لوله‌های متناوب تشکیل شده است که هوای گرم در داخل آن‌ها جریان دارد، گذر از این مرحله باعث خشک شدن کامل خاک‌اره می‌شود.
 2. سیکلون: در قسمت انتهایی خشک‌کن یک مخزن مخروطی شکل وجود دارد، بعد از خشک شدن خاک اره‌های گذرنده از لوله‌های خشک‌کن، در این مخزن جمع می‌شوند و آماده پرس‌شدن می‌شوند.
 3. نیو هیبریدی توربو: در خط تولید زغال فشرده برای پرس کردن خاک اره مرحله قبل و تبدیل به بریکت کردن آنها به این دستگاه تعلق می‌گیرد.
 4. کوره: به منظور پخت زغال که در دو نوع صنعتی و سنتی صورت می‌گیرد.

دستگاه های خط تولید زغال فشرده

  1.  خردکن
  2. سرند
  3.  اکسترودر
  4. کوره سنتی
  5.  برش ذغال فشرده

درآمد تولید زغال

خط تولید انواع زغال یکی از شغل هایی است که بسیار سودآور است و برای افراد جویای کار بسیار مناسب می باشد از آنجا که زغال در همه کشورها و در صنایع مختلف یکی از نیاز های همیشگی افراد حساب می شود،بر این اساس هیچگاه کارگاه های زغال سازی تعطیل نخواهند شد.به همین دلیل شخصی که در کار تولید زغال است به طور دائمی در زمینه فروش و صادرات زغال به سایر مناطق دنیا فعالیت دارد.

گفتنی است که افراد برای راه اندازی خط تولید یا کارگاه زغال هر مبلغ هزینه ای که صرف کنند،با توجه به اینکه سود این کار چند برابری حاصل از فروش زغال تولید شده می باشد، با گذر زمانی بسیار کوتاه هزینه های سرمایه گذاری تان بر می گردد،در اصل می توان گفت که سرمایه زیادی برای ایجاد یک کارگاه یا خط تولید نیاز نمی باشد و آموزش های مورد نیاز آن نیز هزینه زیادی نمی برد.

دستگاه تولید پوشال در کاشان

پوشال به معنی شی سبک و میان تهی است. پوشال ها رشته های چوبی بسیار نازکی هستند که توسط دستگاه پوشال سازی تولید می شوند. ماده ی اولیه ی آن ها چوب درختانی مانند صنوبر، تیره بید و سپیدار است. برای این منظور درختانی را در نظر می گیرند که میزان جذب رطوبت بالایی داشته باشند. از این رو درختان نام برده انتخاب می شود.

ماشین سازی دانیال تولید کننده انواع دستگاه پوشال زنی مرغداری ،پوشال کولر و میوه در ابعاد و اندازه های مختلف با سابقه ای درخشان در تولید انواع پوشال و صادرات دستگاه های پوشال زنی به کشور های همسایه آمادگی خود را اعلام می دارد .

تولید ماسک پزشکی در کاشان

گروه صنعتی ماشین سازی دانیال در راستای تحقق هدف شکست کرونا ، در طراحی و تولید دستگاه های تولید ماسک پزشکی سه لایه و با تلاش متخصصان و مهندسین مجرب خود ، توانسته خط تولید ماسک سه لایه پزشکی به بازار عرضه کند.

دستگاه تولید ماسک سه لایه پزشکی  قادر به تولید ماسک سه لایه در کوتاه ترین زمان ممکن با به روزترین تکنولوژی، سیستم التراسونیک و کش زن تمام اتوماتیک است گفتنی است هزینه راه اندازی خط تولید ماسک سه لایه پزشکی به مراتب پایین تر از خط تولید ماسک فیلتر دار بوده و در عین حال، سوددهی بالایی دارد.

بهترین تولید کننده زغال فشرده در کاشان

دانیال ماشین بهترین تولید کننده زغال فشرده در کاشان می باشد که با استفاده از مجهزترین و پیشرفته ترین دستگاه ها، زغال فشرده را با کیفیت بالایی تولید نموده و به بازار عرضه می کند.این شرکت با بیش از ۲۱ سال سابقه در زمینه تولید انواع دستگاه زغال ساز و انواع زغال فعالیت می کند.

از آنجایی که می دانید زغال های فشرده به دلیل مزیت های فراوانی که دارند از جمله بدون دود بودن و برای روشن شدن به سوخت زیادی احتیاج ندارند از محبوبیت زیادی برخوردارند و شما می توانید آن ها را به شکل های مختلف خریداری نمایید.زغال فشرده قلیان نمونه ای می باشد که به صورت فله ای و یا بسته بندی شده در بازار خرید و فروش می شوند.


جهت خرید کوره زغال در کاشان با شماره 09104385456 تماس بگیرید.