دستگاه آسیاب

دستگاه آسیاب

دستگاه آسیاب

یکی از دستگاه‎ هایی که در یک خط تولید باعث استقلال خط تولید و افزایش سرعت آن می‌شود دستگاه آسیاب یا همان خردکن می‌باشد.

در یک خط تولید زغال فشرده تکمیل بودن تجهیزات و دستگاه‌ها امری مهم و اساسی است تا باعث شود تولید کننده در هر زمان که تمایل دارد بتواند محصول خود را تولید کند.

دستگاه آسیاب یا همان خردکن در خط تولید برای آماده سازی مواد اولیه مورد استفاده قرار می‌گیرد.تیغه‌های داخل آسیاب به دو صورت چکشی و دورانی فعالیت و حرکت کرده و به آسانی و با قدرت بالا پوست گردو و خاک و زغال را خرد کرده و برای انتقال به بخش‌های بعدی خط تولید مانند,اکسترودر,سرند و یا مکنده آماده می‌کند.

استفاده از دستگاه آسیاب در یک خط تولید باعث می‌شود تا در هنگامی که پوست گردو خرد شده در دسترس نیست تولید یک کارگاه و تولیدی متوقف نشود.

دستگاه آسیاب زغال فشرده

یکی از دستگاه های تولید زغال فشرده، دستگاه آسیاب زغال فشرده می باشد. کار این دستگاه همانطور که از نامش پیداست پودر کردن و آسیاب چوب یا پوست گردو می باشد. مواد اولیه زغال فشرده همه به شکل پودر هستند و در هنگام تولید هیچ گونه ناخالصی و یا تکه های درشتی از هر کدام از مواد اولیه نباید در ترکیب آنها مشاهده شود. این دستگاه تمامی مواد درشت و تکه ای را به صورت پودر یا خاک در آورده و به قسمت دیگر انتقال می دهد.

از جمله دیگر فعالیت های گروه دانیال ماشین ساخت و تولید این دستگاه ها می باشد. با توجه به وجود نیروی کاربلد در این مجموعه، از مرغوبیت و کیفیت کار مطمئن باشید و برای مشاوره به مسئولین بخش مربوطه در دانیال ماشین مراجعه نمایید.

آموزش کار با دستگاه های خط تولید زغال فشرده

در ضمن پس از سفارش دستگاه های مورد نیاز در تولیدزغال فشرده، بخش آموزش دانیال ماشین آماده ارائه هر گونه خدمات و آموزش صحیح کار با دستگاه ها به شما عزیزان می باشد.

صنعت تولید زغال فشرده جزء صنایع تازه کار و نوپایی است که به تازگی از رونق و بازار خوبی برخوردار شده است. به دلیل هزینه های پایین مواد اولیه و تهیه و خرید آن از داخل کشور، این کسب و کار دارای درآمد و سود خوبی می باشد.

لذا اگر تولید کننده محترم با دریافت آموزش و اطلاعات کافی از تولید زغال فشرده و همچنین کار با دستگاه های خط تولید زغال فشرده و نیز بکار گیری نیروی با تجربه و متخصص در این کار و تهیه مواد اولیه با کیفیت و ارزان ، به سود خوبی در کمترین زمان ممکن دست خواهد یافت.