سود ذغال فشرده – درآمد زغال فشرده – 09104385456

سود ذغال فشرده – درآمد زغال فشرده – 09104385456

درآمد و سود خط تولید زغال فشرده

میزان درآمد یا سود تولید کننده در تولید زغال فشرده به میزان زیادی بستگی به مکان یا کارگاه ایجاد شده می باشد. چرا که اگر کارگاه یا سوله ایی که در آن تولیدات صورت می گیرد به صورت اجاره یا رهن باشد ماهیانه مقداری از سود حاصل شده بابت این هزینه ها کسر خواهد شد.

اما اگر مکان یا کارگاه به صورت اجاره یا رهن نباشد شما به سود بسیاری زیادی خواهید رسید. گزینه های دیگری نیز برای افزایش سود دهی شما وجود خواهد داشت مثلاً تهیه مواد اولیه با کیفیت با هزینه مناسب تر یا اینکه در محل زندگی شما نیروی کاری دست مزد های مناسب تری دریافت می کنند.

«شرکت دانیال ماشین سازنده ماشین آلات تولید زغال خرید محصول تولیدی شما را به همراه قید قرارداد تضمین می کند تا نگرانی از بابت فروش محصول خود نداشته باشید . برای خرید انواع کوره زغال می توانید با شماره 09104385456 تماس بگیرید.»

درآمد راه اندازی زغال فشرده

اولین موردی که درآمد راه اندازی زغال فشرده به آن بستگی دارد کیفیت محصول نهایی شما است هرچه زغال تولید شده با کیفیت تر باشد مشتری نیز رضایت بیشتری دارد و فروش آن در بازار بهتر است. بنابراین سود شما هم بیشتر خواهد بود افرادی که از مواد اضافه و غیر مجاز و نامرغوب و روشهای نادرست در تولید خود استفاده می کنند نه تنها سودی نمی کنند بلکه به مرور زمان مشتری خود را هم از دست می دهند بنابراین شرط اول در سود تولید زغال داشتن کیفیت خوب است .

مورد بعدی سود در تولید این محصول که سبب کیفیت بالا می شود داشتن دستگاههای مناسب با کیفیت و بازده بالاست. بنابراین اگر محصول تولیدی شما از کیفیت مناسب برخوردار باشد ماهانه بین پانزده تا بیست میلیون از تولید زغال فشرده سود خواهید داشت.

مورد سوم مواد اولیه با کیفیت است برای مثال چوبی که می خرید هرچه پر آوند تر و سن و سالش بیشتر باشد برای زغال مناسبتر است چوب رختان نارنگی و هلو زغالهای مرغوبی دارند .

مورد چهارم تنور زغال پزی می باشد کارگاه تولید زغال فشرده هم مانند بیشتر کارگاههای تولیدی به ابزار و تجهیزات مناسب نیاز دارد اما ماشین آلات این حرفه به مراتب کم هزینه تر و ارزانتر نسبت به بقیه مشاغل می باشند.

امروزه در کشور ایران و دیگر کشورهای اروپایی از زغال استفاده های زیادی می شود و به دلیل کمبود دستگاه تولید زغال فشرده در سراسر کشور، راه اندازی یک خط تولید زغال فشرده می تواند بسیار پرسود باشد.

مواد اولیه و مزایا تولید زغال فشرده

مزایای راه اندازی خط تولید زغال فشرده مواد اولیه برای تولید ذغال فشرده
سرمایه اولیه اندک وسود اوری بالا پوست گردو ۱۰%
عدم نیاز به نیروی متخصص خاک ذغال ۵%
مکان صادرات و ارز آوری خاک اره ۸۵%
بازار داخلی و خارجی گسترده

درآمد تولید زغال فشرده

در ابتدا باید بگویم برای اینکه به سود فراوانی در سال برسید احتیاج به تولید محصول خوب و درجه یک دارید که باید علاوه بر مواد اولیه مرغوب از دستگاههای پیشرفته و تخصصی استفاده کنید .وقتی صحبت از سود بالا می شود به این معنا نیست که با آتش زدن معمولی چوبها و خاموش کردن آنها می توان زغال تولید کرد بلکه منظور تولید به صورت حرفه ای و تخصصی می باشد.

حال با توجه به اینکه هزینه زیادی برای تهیه مواد مورد نیاز نمی باشد مطمئن باشید با تولید محصول خوب و مرغوب و ارائه و ارسال آن به بازار ماهیانه به سود چشم گیری خواهید رسید . می توانید با چند کارگاه نجاری توافق کنید تا خاک اره مورد نیاز خود را از آنجا تهیه کنید که اکثر این مواد به دلیل جاگیر بودن به صورت رایگان واگذار می شوند .

سود تولید زغال فشرده

درصد کسب سود در تولید زغال به عوامل متعددی از جمله میزان دسترسی به مواد اولیه، حجم مواد اولیه، نوع زغال تولید و … بستگی دارد و رقم ثابتی ندارد ولی اگر بخواهیم یک رقم اعلام نماییم متوان گفت حدودا دارای 20 درصد سود خالص می باشد

سود تولید زغال فشرده به نسبت بالاست زیرا، روزانه هر شیفت 8 ساعته ۵۰۰ کیلو توان  تولید ماهانه می باشد که ۱۳ تن می شود. قیمت دستگاه خط تولید هامون از ۴۲۰ میلیون تومان شروع می شود سود خالص ماهانه هم حداقل 50 تا 60 میلیون تومان است.

البته این توان تولید ماهانه و در هر شیفت حداقلی هست.هزینه های تولید طی 8 ماه سرمایه اولیه بازگردانی می شود ریسک این کسب و کار پایین است و بازار مصرفی پر تقاضایی دارد.

دستگاه های تولید زغال فشرده

  1.  خشک کن :خاک اره حاصل از دستگاه در این خشک کن ریخته می شوند. این دستگاه از لوله های متناوب تشکیل شده است که هوای گرم در داخل آنها جریان دارد. گذر از این مرحله باعث خشک شدن کامل خاک اره می شود.
  2. سیکلون : در قسمت انتهایی خشک کن یک مخزن مخروطی شکل وجود دارد.بعد از خشک شدن خاک اره های گذرنده از لوله های خشک کن، در این مخزن جمع می شوند. و آماده پرس شدن می شوند
  3. اکسترودر :پرس کردن خاک اره مرحله قبل و تبدیل به بریکت کردن آنها.
  4. کوره : به منظور پخت ذغال که در دو نوع صنعتی و سنتی می باشد.

مواد اولیه تولید زغال فشرده

درآمد خط تولید زغال کبابی و قلیانی

از خاک زغال می توان زغال قلیان و زغال کبابی به دست آورد خوب است بدانید که در حالت معمول از این زغال به عنوان زغال قلیان و مجلسی استفاده می شود و در تمامی کشورها از جمله ترکیه امارات عمان و قطر و بخشی از عراق از این زغال استفاده می کنند دستگاه تولید زغال پرس قابلیت تولید زغال به هر شکل هندسی و ابعاد را دارا می باشد.

در راه اندازی کارگاههای تولیدی زغال ،تهیه دستگاه زغال اهمیت بالایی داشته و تعیین کننده میزان سودآوری آن شرکت خواهد بود چرا که در صنعت تولید زغال شرکتهایی که بتوانند محصولاتی با کیفیت بیشتر و به میزان بالاتری تولید کنند سهم بیشتری در این زمینه کسب خواهند نمود .نیاز بازارهای خارجی و صادرات به کشورهای همسایه از دیگر بخش های سود آور زغال فشرده به شمار می رود.

درآمد صادرات زغال فشرده به ترکیه

ترکیه کشوری در شمال غربی ایران که با جمعیت تقریبا دو برابر کشور ما و با فرهنگ تقریبا نزدیک به ما همواره گزینه مناسبی برای صادر کنندگان ایرانی بوده است .به دلیل داشتن قرابت فرهنگی تقریبا ذائقه غذایی و سبک زندگی مردم این کشور و کشور ما هماهنگی دارد .

مردم ترکیه نیز از طرفداران غذاهای کبابی و قلیان هستند و در برخی مناطق از زغال بعنوان سوخت گرمایشی هم استفاده می کنند که داشتن مرز خاکی و بازار مصرف بزرگ کار را برای فعلان اقتصادی صنعت زغال راحتتر کرده است .

درآمد تولید زغال فشرده و صادرات آن به عراق

عراق همسایه غربی ایران است که با داشتن مرکز خاکی بیشتر نسبت به همسایه های دیگر و جمعیت تقریبا 40 میلیونی که بازار مصرف بزرگی را در بردارد کار را برای صادرکنندگان آسان کرده است .

نزدیکی فرهنگی و ذائقه غذایی و مصرفی باعث شده تا در عراق هم برای پخت و پز و سوخت گرمایشی و قلیان از زغال استفاده کنند مردم عراق از طرفداران غذاهای کبابی هستند که برای صادر کنندگان زغال یک بستر مناسبی را فراهم کرده تا بتوانند محصولات خود را با خیال راحت از مرز خاکی وارد این کشور بکنند.

سود صادرات زغال فشرده به پاکستان

پاکستان همسایه شرقی و جنوب شرقی ایران است بنابراین طبیعی است که با بخشهایی از کشور ما قرابت فرهنگی و ذائقه غذایی داشته باشد .

جمعیت قابل توجه و داشتن مرز مشترک و ویژگی های فرهنگی مشابه باعث شده تا صادرات به پاکستان گزینه خوبی برای صادرکنندگان ایرانی باشد .

در بین کالاهای صادراتی به این کشور زغال ایرانی هم توانسته است جایگاه خود را بدست آورد و می توان گفت حجم قابل توجهی از صادرات زغال کشورمان به این کشور انجام می گیرد.

صادرات ذغال فشرده صادرات آن به عمان

کشور عمان از طریق دریای عمان از ایران جدا شده از همسایگان امارات می باشد که صادرات می تواند از طریق امارات یا به طور مستقیم به عمان انجام شود .یکی از کاربرد های مهم زغال فشرده در هتلهای درجه یک کشور عمان می باشد در این کشور به دلیل استفاده زیاد از قلیان زغال ایرانی طرفدار زیادی دارد .

صادرات زغال به امارات و آذربایجان

زغال فشرده ایرانی به امارات نیز صادر می شود که به دلیل داشتن هتلهای لوکس و مرغوب و داشتن سفره خانه ها ، رستورانها و کافه های زیاد که تمایل به استفاده از کباب و قلیان را دارند و به دلیل سنت قلیان کشی در این کشور سبب شده تا مصرف زغال در امارات متحده عربی نیز زیاد شود.

آذربایجان که همسایه شمال غربی ایران است به صورت زمینی زغال فشرده را از ایران وارد می کند صادرات به آذربایجان در طی چند سال اخیر رو به پیشرفت بوده است با اینکه پایتخت آذربایجان از نظر منابع نفتی بسیار مورد توجه است و کشور ثروتمندی است.

ولی در بخشهای از منابع دارای کمبود است و وارد کننده برخی کالاها می باشد مانند صنایع نساجی ،برخی لوازم خانگی و اتومبیل و … که در بین این اقلام زغال فشرده نیز به چشم می خورد و تقاضای بازار آذربایجان برای این محصول بالا می باشد.


جهت کسب اطلاعات بیشتر  و خرید کوره زغال  با شماره های 09104385456 و یا 04533810265  تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه