فیلتر کندانسور دود – 09104385456

فیلتر کندانسور دود – 09104385456

فیلتر کندانسور دود

فیلتر کندانسور دود: تنفس در محیط های دودزا و مکان هایی که پر از ذرات گرد و غبار و آلاینده های مختلف باشد بسیار سخت است و حتی ممکن است در مواد شدیدتر، سلامتی انسان ها نیز به خطر بیفتد. طبیعتا اگر مجبور باشید در این گونه محیط ها کار کنید ترجیح می دهید راه حلی برای این مشکل پیدا کرده تا جسم خود را سالم نگه دارید.

دودهای حاوی چربی در بسیاری از کارگاه ها و آشپزخانه های صنعتی و… دیده می شود که خود می تواند بسیار خطرناک باشند. بد نیست بدانید که تخلیه و فیلتراسیون دودهایی که حاوی چربی و مواد مضر هستند کار دشواری است که توسط دستگاه تصویه دود کوره زغال انجام می شود.

دستگاه و فیلتر کندانسور دود چه کاربردی دارد؟

این دستگاه می تواند کار جدا سازی و حذف آلاینده ها و ذرات کربن و حتی روغن و… را در محیط انجام دهند. به صورت کلی این دستگاه می تواند کار فیلتراسیون دود را با فناوری های پیشرفته و High-Tech بر عهده بگیرد. در نتیجه دستگاه فیلتراسیون دود می تواند تمامی چربی ها، روغن و ذرات کربن و آلاینده های مختلف را از دود جدا کرده و عمل تهویه هوا را انجام دهند . به عبارتی ساده تر اجزا و نازل هایی در این دستگاه تعبیه شده که می تواند چربی ها و ذرات جدا شده از دود را جدا و تصفیه کند.

این دستگاه می تواند با مصرف حداقلی برق و انرژی، عمل فیلتراسیون دود ها و بخارهای مختلف حاوی دود برای مثال بخار و ذراتی که از سوختن زغال و یا سوخت های فسیلی حاصل می شود را انجام دهد. حتی دستگاه تصویه دود کوره زغال می تواند از پس بخارهای حاصل از سوختن چربی و تبخیر روغن به خوبی بر بیاید.

فیلتر کندانسور دود

مزیت‌های استفاده از دستگاه تصفیه دود

با توجه به اینکه این دستگاه نیاز به کمترین میزان تخلیه آب را دارد در نتیجه تاثیر بسیاری در کم شدن آلودگی فاضلاب ها نیز خواهد داشت
نصب و نگهداری این دستگاه آسان است و هزینه کمی برای تعمیر و محافظت آن مورد نیاز می باشد.

این دستگاه کاملا سبک است و از حجم و ابعاد کمی نیز برخوردار می باشد.فیلتراسیون دود توسط فناوری های پیشرفته انجام می شود و هیچ گونه فیلتری در این دستگاه نیاز به تعویض نخواهد داشت ، مصرف برق و انرژی دستگاه تصفیه دود پایین است و هزینه کمی برای محل کار شما با توجه به محیط و عوامل جانبی خواهد داشت .

دستگاه تصفیه با عمل فیلتراسیون دود باعث تهویه و جا به جایی کامل هوا شده در نتیجه برای افرادی که از مشکلات تنفسی مانند آسم و آلرژی رنج می برند می تواند بسیار مناسب باشد و سلامتی آن ها نیز به خطر نیفتد.در صورت نیاز، این دستگاه قابلیت فن های بین کانالی به جای فن سانتریفیوژ را خواهد داشت.

دستگاه تصفیه دود برای عمل فیلتراسیون دود نیازی به فضاهایی با کانال خروجی ندارد و در محیط هایی با محدودیت فضا نیز قابلیت نصب و اجرا را خواهد داشت .

این دستگاه می تواند روغن و انواع ذرات کربن و گرد و غبار را از هوا حذف کند و همین موضوع دلیلی است بر حفظ بهتر محیط زیست که اثرات زیست محیطی بسیار مثبتی به وجود آورده است ، پایین بودن قیمت دستگاه تصفیه دود یکی دیگر از مزایای این محصول نیز می باشد.

از دستگاه تصفیه برای فیلتراسیون دود در چه مکان هایی استفاده می شود ؟

در هر مکانی که دودهای حاوی چربی و ذرات مختلف کربن تولید می شوند می توان از این دستگاه استفاده کرد. رستوران های صنعتی و کارخانه های تولیدی و صنعتی، هتل ها، کارخانه جات مواد غذایی و… می توانند میزبان دستگاه تصفیه دود برای انجام عمل فیلتراسیون دود و حفظ محیط زیست باشند .

این دستگاه می تواند عمل فیلتراسیون دود را با افت فشار کم در کانال های تهویه انجام داده و در عین حال از حداقل مصرف انرژی بهره مند باشد.

دستگاه تصفیه دود فیلتراسیون از چه امکاناتی برخوردار است ؟

این دستگاه میزبان حسگرها و سنسورهایی بسیار هوشمند در جهت شناسایی گرد و غبار، آلودگی‌ ها و گاز و… است که با استفاده از فناوری ها و تجهیزات بسیار پیشرفته می تواند عمل کنترل شدت میدان الکتریکی به وجود آمده جهت فیلتراسیون دود را به خوبی انجام دهد. در این دستگاه از تجهیزات، سیستم ها و فناوری های الکتریکی پیشرفته ای استفاده شده است که می تواند به بهترین کیفیت، سنسورها و قسمت های الکتریکی دستگاه را کنترل کند .

همچنین در این محصول، خبری از تخلیه مداوم آب نیست و نیاز به تخلیه آب در دستگاه تصفیه دود به کمترین حد خود می رسد. ضمن آن‌‌که زمان تخلیه چربی نیز در این دستگاه بستگی به نوع محصول و میزان استفاده و حجم دود خواهد داشت . اما به صورت کلی مشتری متناسب با محیط خود می تواند نوع و ظرفیت دستگاه را انتخاب کرده و متناسب با آن دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کند . زیرا این محصول انواع و ظرفیت های تخلیه چربی و فیلتراسیون دود متفاوتی دارد.

قیمت خرید دستگاه تصفیه دود

به صورت کلی برای انجام تهویه هوای ناشی از آلاینده های مختلف، از روش فیلتراسیون دود و یا روش های دیگر مانند تولید اوزون و … استفاده می شود . اما مهمترین مزیتی که روش اول دارد اضافه نشدن هیچ‌گونه ماده پر خطر در هوا است و همین موضوع دلیلی است تا سازمان بهداشت جهانی تنها و تنها این روش را برای تصفیه هوا معتبر و بی خطر بداند .

دستگاه های تصفیه هوا برای فیلتراسیون دود و ذرات مختلف معلق در آن، با توجه به حجم و اندازه محیط، دارای اندازه های متفاوتی هستند. از دستگاه تصویه دود کوره زغال ممکن است برای مکان های بزرگ، متوسط و یا حتی فضاهای کوچک استفاده شود. دستگاه تصفیه هوا دارای طول عمر بالایی بوده و برای نصب آن نیاز است از افراد متخصص در این زمینه استفاده شود.

برای اطلاع از قیمت دستگاه تصفیه دود با کارشناسان مجموعه دانیال ماشین با شماره 09104385456 تماس حاصل نمایید.