تولید دستگاه پوشال درمراغه |خط تولید پوشال مرغداری در مراغه

تولید دستگاه پوشال درمراغه |خط تولید پوشال مرغداری در مراغه

مراغه یکی از شهرهای بزرگ آذربایجان شرقی و جزو ۱۰ شهر تاریخی ایران است. این شهر بزرگ یکی از مناطق گردشگری در استان آذربایجان شرقی به حساب می‌آید.

دستگاه تولید پوشال در مراغه

صنایع ماشین سازی دانیال مراغه با بهره گیری از متخصصین مجرب و کارکشته توانسته است دستگاه پوشال ساز مرغداری در 4 سایز متفاوت طراحی و تولید کند. این دستگاه قابلیت پوشال سازی از انواع چوب را دار می باشد و مصارف استفاه انبوه آن در مرغداری ها میباشد و دستگاه پوشال ساز کولر ،در کولر سازی برای تولید پوشال کولر استفاده میگردد این دستگاه در یک مدل و پنج بخش تولید میگردد .

وظیفه اول بستر مرغداری :

جذب رطوبت موجود در فضولات جوجه هاست

همان طور که میدانید پرندگان مدفوع و ادرار را به صورت یک جا و مخلوط و در طول شبانه روز 12 تا 16 بار دفع می کنند در نتیجه فضولات پرندگان دارای رطوبت بالایی است

یک بستر خوب در کنار تهویه مناسب باید بتواند رطوبت حاصل از فضولات پرندگان را تعدیل کند رطوبت زیاد بستر (بالای 25%) باعث افزایش گاز آمونیاک و تحریکات تنفسی می‌شود به علاوه زمینه ابتلای به کوکسیدیوز و افزایش موارد تاول سینه‌ای را فراهم می‌کند.

رطوبت کم و خشکی بستر (زیر 20%) هم باعث افزایش گرد و غبار می‌شود. لذا رطوبت بستر باید بين 20 الي 25 درصد بوده و به گونه‌ای باشد که به کف چکمه و کفش نچسبد و وقتی آن را مشت می‌کنیم به هم نچسبد و کلوخه و گلوله نگردد.

 


جهت دریافت مشاوره رایگان فروش و خدمات پس از فروش ماشین سازی دانیال کافیست با شماره  09104385456 تماس بگیرید.