کوره صنعتی زغال خوی | کوره صنعتی خوی

کوره صنعتی زغال خوی | کوره صنعتی خوی

خوی یکی از شهرهای مهم و تاریخی استان آذربایجان غربی است که در نزدیکی مرز ایران و ترکیه قرار دارد. . طبق سرشماری سال ۱۳۹۵، شهر خوی با جمعیتی در حدود ۱۹۹ هزار نفر، دومین شهر پرجمعیت استان آذربایجان غربی،بعد از ارومیه، به‌شمار می‌آید. اهالی خوی را مردم ترک آذری تشکیل می‌دهند که به زبان ترکی و لهجه آذری سخن می‌گویند.

 کوره زغال در خوی

تولید زغال با کوره صنعتی نسبت به کوره سنتی از نظر اقتصادی بسیار به صرفه می باشد . یکی از مهم ترین فاکتورها در تولید این است که اطلاعات و دانش کافی در رابطه با آن داشته باشید.گروه صنعتی ماشین سازی دانیال، یکی از گروه های فعال و موفق در عرصه صنایع و تولید کوره صنعتی ذغال در خوی می باشد ،که علاوه بر خدمات دهی به هموطنان عزیز و راه اندازی خط تولید زغال در اکثر شهرهای ایران آماده صادرات نیز هستند و تاکنون هم با چندین کشور قرارداد همکاری داشتند

انواع کورهای صنعتی زغال:شرکت ماشین سازی دانیال افتخار دارد کوره در سه مدل معمولی (سریn)؛سنگین (سریH)و استوانه(سریC) طراحی نماید.

کوره صنعتی معمولی سری N :

این کوره ها بیشتر برای تولید زغال کبابی و بریکت مورد استفاده قرار می گیرند ورق کف این کوره ها از استیل و یا ورق آتشخولر می باشد و ظرفیت آن از یک تن الی ۲۰ تن میباشد. در این کوره ها حرارت دهی فقط از کف کوره می باشد.

 


جهت دریافت مشاوره رایگان فروش و خدمات پس از فروش ماشین سازی دانیال کافیست با شماره  09104385456 تماس بگیرید.