خط تولید زغال فشرده مشهد – 09104385456

خط تولید زغال فشرده مشهد – 09104385456

دانیال ماشین بهترین تولید کننده زغال فشرده در مشهد می باشد که با استفاده از مجهزترین و پیشرفته ترین دستگاه ها، زغال فشرده را با کیفیت بالایی تولید نموده و به بازار عرضه می کند.این شرکت با بیش از ۲۱ سال سابقه در زمینه تولید انواع دستگاه زغال ساز و انواع زغال فعالیت می کند.

از آنجایی که می دانید زغال های فشرده به دلیل مزیت های فراوانی که دارند از جمله بدون دود بودن و برای روشن شدن به سوخت زیادی احتیاج ندارند از محبوبیت زیادی برخوردارند و شما می توانید آن ها را به شکل های مختلف خریداری نمایید.زغال فشرده قلیان نمونه ای می باشد که به صورت فله ای و یا بسته بندی شده در بازار خرید و فروش می شوند.


شما سروران گرامی می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان جهت تولید زغال فشرده با خاک اره ( چینی ) با مشاوران ما در ارتباط باشید. کافیست با شماره  ۰۹۱۰۴۳۸۵۴۵۶ تماس بگیرید.


بهترین تولید کننده زغال فشرده در مشهد

شرکت های تولید کننده زغال در خط تولید زغال فشرده از کوره های صنعتی و دستگاه و کوره های زغال متنوع استفاده می کنند که به گفته شرکت های سازنده ی آن ها هر یک از این کوره ها و دستگاه های زغال ساز در نوع خود بهترین بوده و مرغوب ترین ذغال را تولید می کنند .
متاسفانه افرادی که قصد راه اندازی خط تولید زغال فشرده را دارند بدون اطلاع از نحوه استفاده و کارایی هر یک از این دستگاه ها اقدام به خرید کرده و خط تولید زغال فشرده خود را راه اندازی می کنند.

تولید زغال فشرده مشهد

روند تولید زغال فشرده که با ۴ مرحله زیر صورت می‌گیرد.

خشک کن

در خط تولید زغال فشرده  مشهد خاک‌اره‌ حاصل از دستگاه در این خشک‌کن ریخته می‌شوند. این دستگاه از لوله‌های متناوب تشکیل شده است که هوای گرم در داخل آن‌ها جریان دارد. گذر از این مرحله باعث خشک شدن کامل خاک‌اره می‌شود.

سیکلون

در قسمت انتهایی خشک‌کن یک مخزن مخروطی شکل وجود دارد. بعد از خشک شدن خاک اره‌های گذرنده از لوله‌های خشک‌کن، در این مخزن جمع می‌شوند و آماده پرس‌شدن می‌شوند.

نیو هیبریدی توربو

در خط تولید زغال فشرده برای پرس کردن خاک اره مرحله قبل و تبدیل به بریکت کردن آنها به این دستگاه تعلق می‌گیرد.

کوره

به منظور پخت زغال که در دو نوع صنعتی و سنتی صورت می‌گیرد.

کوره سنتی

به مدل های مختلف ساخته می شوند به عنوان مثال به صورت قبری، دیواری و چاهی، که همه این مدل ها، سنتی هستند یعنی دما و کنترل کوره تحت کنترل نیست و می تواند افت زیادی داشته باشد.

 صنعتی

با کیفیت های مختلف ساخت و کیفیت زغال به عمل آمده، بستگی به کیفیت کوره صنعتی زغال دارد به عنوان مثال کوره ای با ورق سبک بی کیفیت، نه تنها فایده ای ندارد، بلکه ضرر هم برای تولید کننده به همراه دارد ولی کوره های صنعتی ترمودینامیکی که ساخت شرکت ماشین سازی دانیال می باشند؛ با توجه به آلیاژی بودن ساختار کوره و سیستم هایی که روی این مدل کوره نصب شده است (سیستم سرکه گیر، سیستم هم رفتی، سیستم تعادل حرارت تمام کوئل) گزینه مناسب و ایده آلی برای یک کارگاه تولیدی زغال می باشند.

نحوه تولید زغال چگونه است؟

برای تولید زغال خوب احتیاج به راه اندازی خط تولید با تجهیزات با کیفیت و دستگاه های مناسب دارید. در فرآیندی خاک اره تبدیل به بریکت می شود ( خاک اره با دیگر مواد ترکیب شده و در قالب فشرده قرار می گیرد که به شکل مکعب مستطیل بوده یا به اشکال دیگر) سپس از مرحله تولید وارد کوره شده و در آنجا به ماده هموژن (عملیاتی که در آن خواص فیزیکی ماده به کربن خالص تبدیل می شود) مبدل می شود و پس از تبدیل به زغال ، بسته بندی و به بازار انتقال می یابد.

در دنیای امروز کشور ایران بهترین جایگاه را برای زغال و راه اندازی خط تولید ذغال دارا می باشد ، هم از نظر دسترسی به مواد اولیه فراوان و هم در خاور میانه پایگاه انرژی مواد سوختنی بوده که زغال به سهولت به کشور های عربی و اروپایی صادر می شود.

زغال فشرده مشهد

مزایای تولید ذغال مشهد

  • با استفاده از زغال فشرده مشهد بسیاری از هزینه‌های مصرف انرژی را پایین خواهید آورد.
  • زغال فشرده هیچ سولفور و یا گاز خطرناکی را انتشار نمی‌دهد.
  • به دلیل فشرده‌سازی و متراکم کردن این ماده در خط تولید زغال فشرده حدود ۹۰ درصد از پسماندها کاهش پیدا می‌کند.
  • رطوبت پایین این ماده باعث می‌شود تا سوخت بیشتر و بهتری انجام گیرد.
  • زغال فشرده در هنگام تماس یا کار با مواد دیگر خاصیت خورندگی ندارد.
  • خط تولید زغال فشرده، زغال‌های فشرده‌ایی را تولید می‌کند که کمترین دود را در هنگام سوختن داشته باشند.

سود تولید زغال فشرده

شروع یک کسب و کار بر پایه تولید زغال، می تواند یک راه بسیار مناسب برای اشتغال، کارآفرینی و رسیدن به درآمدی مطلوب باشد. به همین دلیل ما در اینجا قصد داریم علاوه بر بررسی نحوه راه اندازی خط تولید زغال فشرده، اجزاء مختلف، قیمت و هزینه های مربوط به آن، یکی از بهترین خطوط تولید که بسیاری از افراد با استفاده از آن، به درآمد رسیده اند را معرفی کنیم.

اولین عاملی که باید برای ورود به یک کسب و کار تولیدی به آن توجه کرد، درآمدی است که می توان از آن کسب کرد. از آنجا که تهیه مواد اولیه برای تولید زغال صنعتی، از نظر قیمتی بسیار به صرفه است و همچنین به راحتی در دسترس می باشد، می توان از آن درآمد مناسبی کسب کرد.

همچنین دستگاه زغال فشرده و راه اندازی خط تولید زغال صنعتی را می توان با قیمتی مناسب و کارآمد تهیه کرد. در واقع مزیت راه اندازی خط تولید زغال این است که شما می توانید با کمترین سرمایه، صاحب یک تولیدی زغال شوید.

طرح توجیهی زغال فشرده مشهد

مواد اولیه مورد نیاز برای تولید زغال فشرده خاک ارهّ 80 درصد، خاک زغال و پوست گردو به میزان 10 درصد می باشد. برای تولید 450 کیلوگرم زغال فشرده در هرروز مقدار مواد اولیه مورد نیاز مساوی است با 1800= 4 * 450کیلوگرم. به بیانی دیگر از مقداری حدود 4 کیلوگرم مواد اولیه چیزی برابر با یک کیلوگرم زغال فشرده بدست می آید.

تولید در یک شیفت کاری یا 1650 کیلو گرم زغال به مواد اولیه با مقادیر ذکر شده در زیر نیاز داریم :

180 کیلوگرم خاک زغال مرکبات با قیمتی برابر با :هر یک کیلو گرم = 7،000 ریال که این مقدار برابر می شود با 1،260،000 ریال

180 کیلوگرم پوست گردو با قیمتی برابر با :هر کیلو گرم 10،000ریال که این مقدار برابرمی شود با 1،800،000 ریال

1440 کیلوگرم خاک ارهّ با قیمتی برابر با :هر کیلو گرم 7،000 ریال که این مقدار برابر می شود با :10،080،000 ریال

در یک شیفت کاری 3 نفر کارگر که دستمزدی برابر با 80 هزارتومان برای هر نفر می باشد که برابر می شود با 2،400،000 ریال

دستگاه تولید پوشال در مشهد

پوشال به معنی شی سبک و میان تهی است. پوشال ها رشته های چوبی بسیار نازکی هستند که توسط دستگاه پوشال سازی تولید می شوند. ماده ی اولیه ی آن ها چوب درختانی مانند صنوبر، تیره بید و سپیدار است. برای این منظور درختانی را در نظر می گیرند که میزان جذب رطوبت بالایی داشته باشند. از این رو درختان نام برده انتخاب می شود.

ماشین سازی دانیال تولید کننده انواع دستگاه پوشال زنی مرغداری ،پوشال کولر و میوه در ابعاد و اندازه های مختلف با سابقه ای درخشان در تولید انواع پوشال و صادرات دستگاه های پوشال زنی به کشور های همسایه آمادگی خود را اعلام می دارد .

تولید ماسک پزشکی در مشهد

گروه صنعتی ماشین سازی دانیال در راستای تحقق هدف شکست کرونا ، در طراحی و تولید دستگاه های تولید ماسک پزشکی سه لایه و با تلاش متخصصان و مهندسین مجرب خود ، توانسته خط تولید ماسک سه لایه پزشکی به بازار عرضه کند.

دستگاه تولید ماسک سه لایه پزشکی  قادر به تولید ماسک سه لایه در کوتاه ترین زمان ممکن با به روزترین تکنولوژی، سیستم التراسونیک و کش زن تمام اتوماتیک است گفتنی است هزینه راه اندازی خط تولید ماسک سه لایه پزشکی به مراتب پایین تر از خط تولید ماسک فیلتر دار بوده و در عین حال، سوددهی بالایی دارد.


شما سروران گرامی می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان جهت تولید زغال فشرده با مشاوران ما در ارتباط باشید. کافیست با شماره  ۰۹۱۰۴۳۸۵۴۵۶ تماس بگیرید.