کوره صنعتی زغال | کوره صنعتی ذغال بهشهر

کوره صنعتی زغال | کوره صنعتی ذغال بهشهر

بهشهر در ناحیه جنوبی دریای مازندران قرار دارد و به همین دلیل همواره اهمیت تاریخی، سیاسی و نظامی فوق‌العاده‌ای داشته است. اسناد تاریخی نشان می‌دهند که بهشهر یکی از مهمترین مناطق سکونتگاهی شمال ایران در ادوار مختلف تاریخی بوده است. امروز نیز می توانیم بهشهر را یکی از شهرهای مهم استان مازندران بدانیم. البته بد نیست بدانید که نام بهشهر بارها و در دوره های مختلف تاریخی تغییر کرده است. کبود جامه، پنجاه هزار و شهر اشرف از قدیمی ترین نام های این شهر زیبا هستند. البته تمامی اسامی که برای بهشهر انتخاب شده بود تا مدت ها باقی ماند اما از اسناد تاریخی این طور مشخص است که “اشرف شهر” متداول ترین آنها بوده که تا قبل از انقلاب نیز استفاده می شد.

 کوره زغال در بهشهر

زغال یکی از مشتقات چوب سوخته است. زغال جهت موارد زیادی از جمله درست کردن آتش برای کباب کردن خوراکی و آماده کردن قلیان مورد استفاده قرار می‌گیرد.در گذشته کوره های سنتی برای تولید زغال مورد استفاه قرار می گرفتند . اما امروزه با عرضه کوره صنعتی زغال به بازار ، استفاده از روش های سنتی منسوخ شده است .

تولید زغال با کوره صنعتی نسبت به کوره سنتی از نظر اقتصادی بسیار به صرفه می باشد . یکی از مهم ترین فاکتورها در تولید این است که اطلاعات و دانش کافی در رابطه با آن داشته باشید.گروه صنعتی ماشین سازی دانیال، یکی از گروه های فعال و موفق در عرصه صنایع و تولید کوره صنعتی ذغال درفومن می باشد ،که علاوه بر خدمات دهی به هموطنان عزیز و راه اندازی خط تولید زغال در اکثر شهرهای ایران آماده صادرات نیز هستند و تاکنون هم با چندین کشور قرارداد همکاری داشتند

انواع کورهای صنعتی زغال:شرکت ماشین سازی دانیال افتخار دارد کوره در سه مدل معمولی (سریn)؛سنگین (سریH)و استوانه(سریC) طراحی نماید.

برسی اجمالی کوره  زغال صنعتی h3000

این کوره ها از اهن سنگین استفاده شده که این باعث شده طول عمر کوره ها بیشتر ازسری های معمولی شود یکی دیگر از مشخصه ای این کوره ها وجود جداره همرفتی می باشد که این باعث میشود که حرارت داخل کوره یک نواخت باشد.یکنواخت بودن دمای کوره باعث میشود که زغال یک دست و بدون شکستگی باشد.

  • ورق کف این کوره ها استیل و یا ورق اتشخوار میباشد که طول عمر بیشتری در مقابل حرارت دارند.
  • ستم کندانسور اب خنک این کوه ها باعث شده که الایندگی ان به صفر برسد.
  • این کوره ها علاوه بر تولید زغال سرکه چوب را نیز جدا می کنند.

 


جهت دریافت مشاوره رایگان فروش و خدمات پس از فروش ماشین سازی دانیال کافیست با شماره  09104385456 تماس بگیرید.