بررسی دوام انواع زغال های فشرده

بررسی دوام انواع زغال های فشرده

به طور کلی برای ساخت زغال با کیفیت از کوره زغال استفاده می شود.

برای ساخت انواع زغال مرغوب و با کیفیت دو نوع کوره کاربرد دارد ، با ما همراه باشید.

تخشیص زغال با کیفیت از بی کیفیت

برای مقایسه زغال ها انواعی از آن ها را در فهرست پایین مشاهده کنید.

1-زغل چینی (قالبی):بیایید شما را آشنا کنم با یکی از مرغوب ترین زغال های حال حاضر در جهان!

همان طور که گفتم زغال چینی یکی از زغال ها با کیفیت می باشد،یکی از مواد اصلی برای ساخت این زغال در کوره خاک زغال است.

برای تولید زغال فشرده خاک زغال را با مواد افزودنی طبیعی مخلوط میکنیم و بعد از پرس کردن، زغال را باید خشک کرد آن را در دستگاه های مخصوص خشک کردن زغال میگذاریم.که به آن ها کوره زغال میگویند.

2-زغال توپی:همان گونه که از اسم آن مشخص است این نوع زغال قالب گیری می شود. مواد اولیه برای تولید زغال قالبی تقریبا 90% خاک زغال و5% آب و 5% نشاسته یا سمغ عربی استفاده می شود. دستگاه های مورد نیاز برای تولید زغال قالبی عبارتند از آسیاب، میکثر، اکسترودر و خشک کن

3-زغال مرکبات:چوب ها را بعد از جمع آوری، توسط نقاله هایی به کوره های مخصوصی منتقل کرده و آتش می افروزند، سپس دریچه تنور را بسته تا چوب ها در فضایی بسته به تدریج تبدیل به زغال شوند.در سایت ماشین سازی دانیال تمامی کوره ها فروخته میشود.

زغال کبابی:فروش زغال کبابی 100 % از درختان باغی جنوب . بدون تخته و پالت . درجه یک بدون رطوبت دقت کنید بدون رطوبت بسیار مهم است .وگرنه هم سنگین است و هم خاموش می شود کیفیت تضمین می شود فروش زیر یک تن نداریمروش زغال کبابی 100 % از درختان باغی جنوب . بدون تخته و پالت . درجه یک بدون رطوبت دقت کنید بدون رطوبت بسیار مهم است .وگرنه هم سنگین است و هم خاموش می شود کیفیت تضمین می شود میتوانید برای خرید این زغال به سایت ماشین سازی دانیال مراجعه کنید.

در قسمت بالا مشاهده کردید تمامی زغال ها تعریف شد . وحالا در این قسمت میخواهیم بدانیم که کدام زغال از تمامی زغال ها عمرش بیشتر است.

نتیجه گیری:در نتیجه زغال توپی با کیفیت ترین زغال است ولی زغال های دیگر نیزبد نیستند ولی از همه بهتر زغال توپی چون در ساختار آن مواد قدرتمندی به کار رفته.

ویژگی های زغال با کیفیت:

1-پرحرارت بودن.

2-بدون بو و گاز بودن.

3-بدون جرقه و دود باشد..

4-خاکستر فراوان تولید نکند.

5-با دوام باشد و سریع خاموش نشود.