خرید کوره ذغال – خط تولید زغال فشرده در بجنورد – 09104385456

خرید کوره ذغال – خط تولید زغال فشرده در بجنورد – 09104385456

کوره زغال فشرده در بجنورد با استفاده از کوره‌های ذغال مدرن، به عنوان یک صنعت نوپا و سودآور، فرصت‌های شغلی جدیدی ایجاد کرده و به توسعه اقتصادی منطقه کمک می‌کند. خط تولید زغال فشرده در بجنورد نصب و راه اندازی خط تولید زغال فشرده در بجنورد توسط شرکت های زیادی انجام می شود، لذا باید توجه داشت که این دسته از کارها باید به متخصصانی سپرده شود که تجربه طولانی در این زمینه دارند.

شرکت دانیال ماشین به عنوان یکی از پیشگامان در زمینه کوره زغال فشرده، کوره‌های ذغال باکیفیت و کارآمدی را به مشتریان خود در بجنورد و سایر نقاط ایران ارائه می‌دهد. این کوره‌ها با استفاده از تکنولوژی‌های نوین و با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان طراحی و ساخته شده‌اند و مزایای متعددی را به ارمغان می‌آورند.

گروه ماشین سازی دانیال در زمینه خط تولید انواع زغال فشرده در کلیه نقاط کشور با تجربه و سابقه طولانی و همچنین بکار گیری نیروی حرفه ای و متخصص در این زمینه فعالیت زیادی دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کوره‌های ذغال دانیال ماشین و خط تولید زغال فشرده در بجنورد، می‌توانید با شماره‌ تماس 09104385456 شرکت دانیال ماشین تماس حاصل فرمایید.

خرید کوره صنعتی زغال در بجنورد

کوره صنعتی زغال بجنورد دستگاهی است که برای تولید زغال از مواد مختلفی مانند چوب، ذغال سنگ و مواد آلی استفاده می شود. کوره های صنعتی زغال در اندازه ها و ظرفیت های مختلف موجود هستند و می توانند برای مصارف تجاری و خانگی استفاده شوند.

در دنیای امروز با پیشرفت علم و تکنولوژی در همه زمینه ها در زمینه زغال نیز تکنولوژی جایگزین روش ها و دستگاه های سنتی شده است و تمامی روش های سنتی جای خود را به روش های مکانیزه و صنعتی داده اند.

استفاده از کوره صنعتی زغال نسبت به کوره زغال سنتی بسیار آسان تر است و کیفیت بالاتری هم دارد. همچنین زمان پخت آن نیز بسیار کوتاه تر است. کوره های صنعتی به صورت اتوماتیک کار میکنند و زمان کمتری برای تولید زغال صرف میشود و همچنین هنگام روشن شدن ، گاز و دود های سمی تولید نمی کند.

دستگاه تولید زغال فشرده

با استفاده از دستگاه تولید زغال فشرده می‌توان به طراحی و ساخت زغال‌های فشرده با کیفیت بالا و بازدهی عالی در فرآیند تولید پرداخت. این دستگاه‌ها از فناوری‌های پیشرفته استفاده می‌کنند تا از مواد اولیه چوبی یا دیگر منابع بیوماسی زغال فشرده‌ای با ویژگی‌های بهینه تولید کنند.

دستگاه تولید زغال فشرده با افزایش کارآیی در فرآیند تولید، بهبودی قابل توجه در عملکرد و بازدهی این فرآیند را ایجاد می‌کند. با استفاده از فشار و دماهای مناسب، زغال‌های تولید شده از این دستگاه‌ها دارای سوخت‌سوزی بهتر و تراکم مناسبی می‌باشند که این موضوع منجر به کاهش هدررفت انرژی و افزایش بهره‌وری در مصرف این زغال‌ها می‌شود.

ویژگی های ذغال فشرده

 • زغال فشرده مرغوب تولیدی از خاک ذغال و خاک اره با کیفیت
 • برای رستوران ها و سفره خانه های سنتی و کبابی ها بکار می رود
 • این زغال جرقه ندارد
 • بدون باد خاموش نمی شود
 • هنگام سوختن خاکستر زیاد تولید نمی کند

مواد اولیه ذغال فشرده بجنورد

خاک اره

خط تولید زغال فشرده چینی از خاک اره بالاترین بخش مورد نیاز در تولید زغال فشرده محسوب می شود و بیشترین مقدار فرمول زغال به آن مربوط می گردد،و به هیچ عنوان برای تولید این کالا هیچ درختی قطع نشده و از بین نمی رود،که با قیمت مناسب می توان از کارخانه های چوب بری و کارگاه های تولید مبل و صندلی و غیره تهیه نمود

توجه داشته باشید که خاک اره ی تهیه شده عاری از هر گونه چسب و مواد شیمیایی باشد چرا که وجود هر گونه مواد دیگر در شکل و بوی زغال تولیدی تاثیر داشته و موجب پایین آمدن کیفیت آن خواهد شد

خاک زغال

خاک زغال هم دیگر ماده مورد نیاز برای تولید زغال محسوب می شود و به میزان کمتر از دو ماده دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

پوست گردو

برای تولید نیم تن زغال فشرده در یک شیفت کاری، تقریبا ۲۰۰ کیلوگرم پوست گردو نیاز داریم که ۱۰ درصد فرمول مواد اولیه را تشکیل می دهد،خوشبختانه با تولید زغال فشرده از مواد اولیه که شامل پوست گردو و غیره می شود،کمک زیادی به حفظ تمیزی محیط زیست و محیط زندگی انسانها می شود زیرا این مواد دورریز هستند و در سالهای قبل از تولید زغال فشرده دور ریخته می شدند.

کوره زغال در بجنورد

قیمت کوره زغال فشرده بجنورد

شروع یک کسب و کار بر پایه تولید زغال، می تواند یک راه بسیار مناسب برای اشتغال، کارآفرینی و رسیدن به درآمدی مطلوب باشد. به همین دلیل ما در اینجا قصد داریم علاوه بر بررسی نحوه راه اندازی خط تولید زغال فشرده، اجزاء مختلف، قیمت قیمت کوره زغال فشرده بجنورد و هزینه های مربوط به آن، یکی از بهترین خطوط تولید که بسیاری از افراد با استفاده از آن، به درآمد رسیده اند را معرفی کنیم.

اولین عاملی که باید برای ورود به یک کسب و کار تولیدی به آن توجه کرد، درآمدی است که می توان از آن کسب کرد. از آنجا که تهیه مواد اولیه برای تولید زغال صنعتی، از نظر قیمتی بسیار به صرفه است و همچنین به راحتی در دسترس می باشد، می توان از آن درآمد مناسبی کسب کرد.

همچنین دستگاه زغال فشرده و راه اندازی خط تولید زغال صنعتی را می توان با قیمتی مناسب و کارآمد تهیه کرد. در واقع مزیت راه اندازی خط تولید زغال این است که شما می توانید با کمترین سرمایه، صاحب یک تولیدی زغال شوید.

شما می توانید برای اطلاع از هزینه راه اندازی خط تولید زغال فشرده با مشاورین ما در دانیال ماشین، با شماره 09104385456 تماس حاصل نمایید و از راهنمایی های آنان استفاده لازم را ببرید.

هزینه راه اندازی خط تولید زغال فشرده و صنعتی

به طور کلی یکی از موارد قابل توجه برای راه اندازی خط تولید زغال است هزینه آن می باشد. قابل ذکر است افرادی که قصد راه اندازی خط تولید زغال چینی را دارند بدون هیچ اطلاع و آگاهی از کاربرد و روش استفاده از هر یک از این دستگاه ها خریداری نموده و بدون دریافت مشاوره از شرکت های با تجربه، اقدام به راه اندازی خط تولید زغال فشرده می کنند. به همین دلیل است که در نهایت با شکست مواجه می شوند.

برای دستیابی به موفقیت در این کسب و کار باید درباره هزینه راه اندازی خط تولید زغال با افراد متخصص و با تجربه مشاوره گرفته و میزان آگاهی خود را در این حیطه افزایش دهید.هزینه راه اندازی خط تولید زغال فشرده به مواردی از جمله در دسترس بودن مواد اولیه ارزان، بالا نمی باشد.همانطور که گفته شد شما برای راه اندازی خط تولید زغال فشرده باید بدانید که حدود ۹۰% مواد اولیه شما خاک اره و تکه های چوب می باشد.

برای تهیه زغال فشرده، مواد اولیه در دستگاه خردکن به تکه های ریز تبدیل می شوند.سپس وارد دستگاه میکسر می شوند و با هم ترکیب می شوند، و بعد وارد دستگاه پرس یا فشرده سازی که اکسترودر می باشد، می شود.بعد از این مراحل قالب های مکعبی و بریکت ها برای خشک شدن در خشک کن قرار می گیرند تا کاملاً خشک شوند.

دستگاه های خط تولید زغال فشرده

 1.  خردکن
 2. سرند
 3.  اکسترودر
 4. کوره سنتی
 5.  برش ذغال فشرده

فواید استفاده از زغال فشرده

ذغال های قالبی با وجود این که از ضایعات چوبی برای تولید آن استفاده می‌شود اما هیچ گونه آسیبی به طبیعت وارد نمی‌سازد، بلکه باعث کاهش آلاینده‌های مضر موجود در هوا هم می‌شود.

این محصول از زباله‌های بیومسی، ضایعات چوبی، باقی مانده‌های گیاهی تولید می‌شود و این باعث پاک سازی طبیعت می‌شود.
قسمت اعظمی از این فرآورده تبدیل به کربن می‌شود.

 1. بدون بوی بد و گاز
 2. بدون جرقه
 3. دارای حرارت بالا
 4. زمان سوخت بالا
 5. خاکستر بسیار کم
 6. بدون استفاده از مواد شیمیایی

خط تولید زغال فشرده بجنورد

شرکت صنعتی ماشین سازی دانیال با داشتن سابقه  طولانی در زمینه ی تولید زغال فشرده اقدام به فروش، نصب و راه اندازی خط تولید زغال فشرده در بجنورد و دیگر شهرهای ایران کرده است. این حرفه جزو مشاغل پُر درآمد با سود دهی بالا می باشد. همچنین به دلیل رشد روز افزون صادرات در این زمینه به کشور های همسایه و خاورمیانه فرصت مناسبی برای سرمایه گذاری ایجاد شده است.

مراحل تولید ذغال فشرده در بجنورد

پس از مخلوط سه ماده ی اصلی خاک اره،پوست گردو و خاک زغال ترکیبشان وارد دستگاه اکسترودر شده و طی فرآیندی تبدیل به بریکت می شود بریکت ها بر روی پالت های مخصوص چیده می شوند

سپس برای پخته شدن پالت ها وارد کوره های زغال پزی می شود و در کوره ها پوشیده می شوند

این بریکت ها به مدت بیست و چهار ساعت داخل کوره ها با حرارتی بالا باقی می مانند و پس از آن از کوره ها بیرون می آورند و پس از خنک شدن آماده ی بسته بندی و فروش می شود.

نحوه تولید زغال فشرده

زغال فشرده یکی از بهترین انواع زغال است که تولید آن بسیار به صرفه است. نحوه تولید زغال فشرده به این شکل است که ابتدا مواد اولیه با استفاده از دستگاه خردکن به قطعات ریز تبدیل می شوند و سپس در میکسر با چسب مخصوص، به هم چسبانده می شوند و برای قالب زنی به دستگاه اکسترودر منتقل شده و در کوره قرار می گیرند.

در این فرآیند، خاک اره در ترکیب با مواد دیگر و فشرده سازی، تبدیل به بریکت هایی به شکل مستطیل می‌شود. در مرحله بعدی این بریکت ها وارد کوره شده و در نهایت زغال فشرده به وجود می آید.


افراد علاقه مند به سرمایه گذاری برای دریافت هر گونه مشاوره اعم از راه اندازی و نصب و تهیه ی مواد اولیه می توانند با شرکت صنعتی ماشین سازی دانیال 09104385456 تماس حاصل فرمایند.