کوره زغال دررامسر

کوره زغال دررامسر

آشنایی با رامسر

شهر رامسر با زیبائی وصف ناپذیر در منتهی الیه غربی مازندران در دامنه جنگلی و زیبای البرز و سواحل رویایی دریای خزر آرمیده و با برخورداری از انواع جاذبه های گردشگری و امکانات اقامتی، پذیرایی و تفریحی با لقب عروس شهر های ایران به عنوان یک قطب توریستی در کشور و حتی جهان مطرح است

و بنا به همین دلیل بیش از یکصد نقطه در جهان، رامسر نامیده شده اند وجود قله های مخروطی شکل با پوشش انبوه گیاهان متنوع، باغات مرکبات و چای، مزارع برنج، برخورداری از ساحل زیبا و مناسب مناطق ییلاقی خوش آب و هوا، منابع فراوان آبهای گرم معدنی، جاری بودن رودخانه های متعدد،

وجود فرودگاه و هتلهای زیبای جدید و قدیم رامسر به همراه اماکن اقامتی و پذیرایی دیگر شرایط منحصر به فردی را پدید آورده که به واسطه آنها رامسر آوازه جهانی پیدا کرده است.

هتل های رامسر میزبان مسافران و گردشگران می باشد. رامسر در مقایسه با دیگر نقاط مازندران و حتی ایران از امتیازات و امکانات فراوانی بویژه در بخش طبیعت گردی برخوردار است.

مناطق ییلاقی رامسر مانند جواهرده (که تغییر یافته جوهر ده یا جور ده به معنای ده بالا) بسیار زیبا و خوش‌آب‌وهوا است. بهترین مسیر برای مسافرت به رامسر بعد از مسیر هوایی از تهران، مسافرت زمینی از شهرهای کرج-چالوس-تنکابن می‌باشد.

شهر رامسر سابقا جزئی از شهرستان تنکابن بوده که در سال 1364 طبق تقسیمات جدید کشوری از این شهرستان جدا شده است

دانیال ماشین

شرکت توسعه فناوری و مکانیزاسیون دانیال از سال ۱۳۸۶ بصورت کارگاهی و از سال ۱۳۹۱ با مجوز فعالیت شرکتی ، با هدف توسعه فناوری و مکانیزه کردن خطوط تولید توسط جناب مهندس اکبر مددی ، تاسیس و فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید ماشین آلات زغال فشرده آغاز نمود .

این شرکت با همت نیروی انسانی خلاق و با تجربه و نیز از طریق به روز رسانی سیستم های سازمانی و تکنولوژی تولید دائما به دنبال نوآوری می باشد

و از طریق شناسایی نیازها و خواسته های مشتریان سعی در عرضه ماشین آلات با کیفیت را دارد و ضمن تامین بخشی از تقاضای داخلی کشور اقدام به صادرات خطوط تولید به کشورهای همسایه نیز نموده است.