کوره صنعتی تولید زغال مدل N1000

bg page
کوره دو تنی

کوره صنعتی به کوره ای گفته میشود که با حرارت غیر مستقیم چوب را تبدیل به زغال می کند.

اغلب این کوره ها دارای کنترل دمای اتوماتیک؛جداره های عایقبندی شده؛فیلتر یا کندانسور حذف دود می باشند.

کاربرد کوره های صنعتی تولید زغال:همانطور که از اسمش پیداست برای تولید زغال از ان استفاده میشود.

انواع کوره های صنعتی زغال:شرکت ماشین سازی دانیال افتخار دارد کوره در سه مدل معمولی (سریn)؛سنگین (سریH)و استوانه(سریC) طراحی نماید.

ظرفیت کوره ها:

طراحی و زیر ساخت توسط تیم مجرب این مجموعه بنا شده و در حجمهای 1، 2، 2.5، 3، 5_ 7 و الی 20 تن موجود می باشد و جهت پخت انواع ذغال از قبیل چینی، لیمو (مرکبات)، سیب، کبابی و غیره استفاده میگردد.

بررسی اجمالی کوره های صنعتی سریN1000

ظرفیت کوره ها 1000کیلوچوب می باشد ودارای تفاوتهای عمده ای با کوره های موجود در بازار میباشد که به دلیل استفاده از ورقهای استاندارد 4، 6 و 8 میلی متری مقاوم در برابر آتش ( آتش خوار، ضمنا به سفارش مشتری میتوان از ورقهای استیل نیز برای ساخت استفاده کرد) بکار رفته در کوره ها باعث شده که از عمر مفید بالایی برخوردار باشند و شما با خرید ازدانیال صنعت از مهمترین امتیاز که روش پخت متفاوت، سرعت تولید و کیفیت مطلوب نهایی است بهره مند خواهید شد.

کوره های این مجموعه مجهز به سیستم دودسوز ، سرکه گیر ، فیلتر صنعتی ، تابلو برق تمام اتوماتیک با سنسور و نمایشگر حرارتی ، مشعل گازی یا گازوئیلی و سیستم ایجاد خلا جهت سرد شدن سریع محصول داخل کوره میباشد که در کوتاه ترین زمان ممکن کوره را سرد میکند.

تمامی محصولات این شرکت دارای گارنتی یک ساله می باشند.